Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus GSM rozszerza współpracę z PZPS

Plus GSM rozszerza współpracę z PZPS

WitekT 11 Maja 2005 19:42

0 0

11. maja Polkomtel oraz Polski Związek Piłki Siatkowej podpisały umowę określającą warunki współpracy w zakresie kompleksowego wsparcia polskiej siatkówki w latach 2005–2008.

Jej zwieńczeniem ma być zakończony sukcesem udział reprezentacji kobiet i mężczyzn w Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Plus GSM wspólnie z PZPS postanowił rozszerzyć dotychczasową współpracę i oprócz wspieranej przez Plus GSM od 6 lat Reprezentacji Polski Mężczyzn włączyć do niej również Reprezentację Polski Kobiet oraz reprezentacje młodzieżowe.

Polkomtel oraz PZPS zgodnie podkreślają, że nowa umowa może mieć przełomowe znaczenie dla polskiej siatkówki. Umożliwia ona przeprowadzenie gruntownych zmian w tej dyscyplinie sportu, począwszy od sposobu szkolenia zawodnika na każdym etapie jego rozwoju, poprzez szkolenia kadry trenerskiej, po stworzenie reprezentantom optymalnych warunków treningowych na najwyższym światowym poziomie.

Jestem przekonany, że umowa zapewni obecnym oraz przyszłym reprezentantom kraju optymalne warunki rozwoju m.in. poprzez unowocześnienie programów szkoleniowych oraz zagwarantowanie profesjonalnej opieki medycznej i wysokokwalifikowanej kadry trenerskiej, która w swojej pracy wykorzystywać będzie najnowsze zdobycze technologiczne, również z zakresu szybkiej wymiany informacji. Chciałbym także podkreślić, że rozszerzenie wieloletniej współpracy z Plus GSM daje nam szansę na pełną realizację programu Pekin 2008, którego głównym celem jest udany występ podczas nadchodzących Igrzysk Olimpijskich – powiedział Mirosław Przedpełski, Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
Plus GSM to firma, która odniosła sukces i chce pomóc osiągnąć go swoim partnerom. Podobnie jak w biznesie, także w sporcie kluczem do odniesienia sukcesu jest precyzyjne określenie celu, strategii jego realizacji oraz posiadanie odpowiedniego potencjału. O dużym potencjale polskiej siatkówki najlepiej świadczą zdobyte tytuły mistrzów Europy kobiet i kadetów oraz piąte miejsce mężczyzn na Igrzyskach Olimpijskich w Atenach. Głęboko wierzę, że dzięki partnerskiej współpracy PZPS i Plus GSM uśmiech Plusa zagości nie tylko na nowych strojach reprezentacji, ale także na twarzach zawodników, trenerów oraz polskich kibiców – powiedział Jarosław Pachowski, Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Polkomtela.

Zgodnie z podpisaną z PZPS umową, Plus GSM uzyskał prawo m.in. do:
używania tytułów sponsorskich związanych z reprezentacjami, np. Plus GSM Główny Sponsor Reprezentacji Polski Mężczyzn w Piłce Siatkowej,
reklamowego i promocyjnego wykorzystania wizerunku zawodników reprezentacji męskich i żeńskich,
umieszczania zgodnie z przepisami międzynarodowymi logo Plus GSM na strojach zawodników i wokół boisk, na których rozgrywane będą mecze z udziałem Reprezentacji Polski.

Zaangażowanie Plus GSM w rozwój polskiej siatkówki to nie tylko współpraca z reprezentacjami Polski. Plus GSM konsekwentnie dąży do popularyzacji oraz rozwoju tej dyscypliny. Potwierdzeniem tego jest sponsorowanie m.in. rozgrywek Polskiej Ligi Siatkówki oraz Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet SimplusCup.

Źródło tekstu: Plus GSM     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Gerd  2005-05-14 13:22:00  host: ip-81-15-184-147.unregistered.net.telenergo.pl

    Brawo dla Plusa!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-85-115.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet