Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus GSM: pielgrzymi zapłacą 1 zł za połączenia z Włoch

Plus GSM: pielgrzymi zapłacą 1 zł za połączenia z Włoch

sirmark 16 Kwietnia 2005 01:42

0 0

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom abonentów Plus GSM i użytkowników Simplus, Polkomtel postanowił, że połączenia wykonane przez nich w dniach 7-10.04. br. z sieci włoskich operatorów komórkowych do Polski i Włoch zostaną objęte jednakową stawką 1 zł brutto za minutę. Różnicę między rzeczywistymi opłatami wynikającymi z rozliczeń z operatorami włoskimi a stawką 1 zł pokryje Polkomtel
W związku ze wzmożonymi wyjazdami polskich pielgrzymów do Rzymu na uroczystości pogrzebowe Jana Pawła II sieć Plus GSM wprowadziła 6.04.br. dla swoich abonentów i użytkowników Simplus specjalną stawkę na połączenia z Polski na włoskie numery stacjonarne i komórkowe oraz na odbierane połączenia we Włoszech w dniach 7-10.04.br. Obecna decyzja zrównuje stawki za wszystkie rodzaje połączeń.

Źródło tekstu: Plus GSM     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~krystian  2005-04-16 18:44:00  host: aai58.internetdsl.tpnet.pl

  dobrze wiedzieć... tyle że trochę późno :E

 • 0

  2. ~dasti  2005-04-18 11:21:00  host: dk58.internetdsl.tpnet.pl

  pogrzeb był tydzień temu . POBUTKA TELEPOLIS .

 • 0

  3. ~WitekT  2005-04-18 12:29:00  host: witek.ds.pg.gda.pl

  dasti: komunikat został wstawiony tego samego dnia, co go dostaliśmy. Polkomtel dopiero teraz zdecydował o takim kroku - po pogrzebie.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet