Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus GSM o przenośności numeru - oficjalnie

Plus GSM o przenośności numeru - oficjalnie

WitekT 10 Października 2005 17:25

0 0

Zgodnie z decyzją Prezesa URTIP, 10. października Polkomtel rozpoczyna pilotażowe świadczenie dla abonentów sieci komórkowych usługi przenoszenia numerów, czyli możliwości zachowania dotychczasowego numeru telefonu po zmianie operatora.

W ramach pilotażu przeprowadzone zostaną niezbędne testy systemu przenoszenia ruchu między sieciami oraz modelu współpracy z innymi operatorami komórkowymi. Klienci chcący skorzystać z możliwości przenoszenia numerów w okresie testów powinni liczyć się z pewnymi utrudnieniami w korzystaniu z niektórych usług. Polkomtel ma nadzieję, że pilotaż pozwoli wyeliminować ewentualne błędy i ograniczenia tego procesu, tak aby po ich przewidywanym zakończeniu 16. stycznia prawidłowo był wymieniany ruch między sieciami komórkowymi i proces przeniesienia działał sprawnie.
Klientom zainteresowanym przejściem do sieci Plus GSM z zachowaniem numeru oferowany jest zwrot opłaty za przeniesienie numeru pobieranej przez dotychczasowego operatora oraz promocje Witamy w Plusie – Jesienne rozmowy i Witamy w Plusie – Nowa Superkarta (pisaliśmy o nich w tej wiadomości). Wniosek o potwierdzenie możliwości zawarcia umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych z przeniesieniem numeru można złożyć w Autoryzowanych Punktach Handlowych, Salonach Firmowych i Punktach Sprzedaży Plus GSM.

Dodatkowo klient może udzielić Polkomtelowi w Salonach Firmowych i Sklepach Firmowych Plus GSM pełnomocnictwa do wystąpienia w jego imieniu do dotychczasowego operatora o rozwiązanie umowy. Składając pełnomocnictwo, może także jednocześnie podpisać umowę aktywacyjną z Plus GSM. Po upływie okresu wypowiedzenia oraz rozwiązaniu umowy z dotychczasowym operatorem numer Plus GSM zostanie zmieniony na dotychczasowy numer klienta.

Źródło tekstu: Plus GSM     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~  2005-10-10 19:02:26  host: apn-239-202.gprsbal.plusgsm.pl

    Niech lepiej Plus umożliwi migrację z abonamentu do simplusa !!! Dziś jest jedyną siecią która tego nie udostępnia !!!

  • 0

    2. ~hohun  2005-10-13 13:51:17  host: dqp72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie sądze żeby dużo osób sie chciało przenieść do plusa. Sieć ta oferuje mooocno przeciętne stawki dla indywidualnych

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-3-15.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet