Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus GSM: na koniec roku 8,5 mln abonentów

Plus GSM: na koniec roku 8,5 mln abonentów

WitekT 8 Lipca 2005 10:18

0 0

Prezes Polkomtela Jarosław Pachowski liczy, że w tym roku operator sieci Plus znacznie poprawi wyniki w stosunku do 2004 roku i wypłaci w formie dywidendy 50% zysku.

Pachowski poinformował, że do końca tego roku Polkomtel chce mieć 8,5 mln abonentów. Wcześniej spółka zapowiadała, że w 2005 roku zwiększy liczbę klientów do 9 mln. Obecnie ma prawie 8 mln.
Prezes Polkomtela uważa, że wprowadzenie Polkomtela na GPW jest w dalszym ciągu możliwe w tym roku - nie widzi problemu w tym, że KGHM nie chce się spieszyć ze sprzedażą swoich udziałów.

W środę wiceprezes KGHM Robert Nowak podtrzymał wcześniejsze zapowiedzi, że KGHM nie będzie spieszył się ze sprzedażą posiadanych 19,6% akcji Polkomtela.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~bitek  2005-07-12 13:27:00  host: dpg162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wow to nareszcie wiemy ile mamy kadry urzędniczej w polsce - to już tego jest 8 milonów wow chyba rekord guinessa pobito

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-238-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Od kogo powinno pochodzić oprogramowanie smartfonu?

Deutsche Telekom -

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet