Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus GSM mecenasem wystawy

Plus GSM mecenasem wystawy

WitekT 17 Września 2004 12:22

0 0

Mecenasem wystawy Transalpinum. Od Giorgiona i Dürera do Tycjana i Rubensa, otwartej 18 września br. w Muzeum Narodowym w Warszawie, jest Plus GSM, będący od 2001 roku partnerem tej instytucji kulturalnej.

Udostępniona dziś polskiej publiczności ekspozycja jednej z najcenniejszych na świecie kolekcji malarstwa europejskiego ze zbiorów Kunsthistorisches Museum w Wiedniu stanowi kolejny etap wieloletniej współpracy Plus GSM i Muzeum Narodowego. Zainaugurowała ją w 2001 roku niepowtarzalna wystawa dzieł francuskich impresjonistów i postimpresjonistów z kolekcji paryskiego Musee d’Orsay, zatytułowana Od Maneta do Gauguina. Za to największe przedsięwzięcie muzealne Plus GSM został uhonorowany przez Muzeum Narodowe nagrodą Muzeon, przyznawaną wyróżniającym się przyjaciołom tej niezwykłej instytucji, pełniącej nieocenioną rolę dla polskiej kultury.
Plus GSM, uznając mecenat nad cennymi przedsięwzięciami w dziedzinie kultury za swój zaszczytny obowiązek, chętnie udziela wsparcia instytucjom i stowarzyszeniom upowszechniającym wytwory sztuki rodzimej i światowej zasługującej na najwyższe uznanie. Dowodem wysokiej oceny wkładu Plus GSM w upowszechnianie kultury i promowanie cennych inicjatyw kulturalnych było przyznanie operatowi sieci w 2002 roku wyróżnienia Mecenas Kultury w uznaniu za całokształt dokonań sponsorskich wspierających wartościowe przedsięwzięcia w dziedzinie kultury, w tym także za współpracę z Muzeum Narodowym.

Źródło tekstu: Plus GSM     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-182-0.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet