Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: gotówka za podpisanie umowy

Plus: gotówka za podpisanie umowy

LuiN 19 Stycznia 2011 23:13

0 0
21. stycznia wejdzie nowa promocja Plusa, w ramach której klienci w zamian za podpisanie umowy otrzymają od operatora gotówkę - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Wartość bonusu uzależniona będzie od wielkości abonamentu i czasu trwania umowy. Ten ostatni wyniesie 25 lub 37 miesięcy. Promocja obejmie zarówno nowych klientów, jak i przedłużających umowę.

Oferta ma być promowana pod wspólnym hasłem "Plusikowe". Wkrótce przedstawimy dalsze szczegóły dotyczące nowej oferty.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 61
  • 0

    45. ~endros  2011-01-20 11:31:22  host: dpr220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @39 czyli jak ktoś dostanie kase, to oni przedłużą na starych zasadach z nim umowę, ale bez dodatkowych pakietów. No taaaaak, można się było tego spodziewać.

  • 0

    46. ~  2011-01-20 11:53:59  host: p14-09.opera-mini.net

    25 daruj sobie te demagogie bo czuć od ciebie że pracujesz w orange a plan na rozmowy który Witek 13kwietnia opisał był dostępny za kilka dni, nie chcę mi się linków robić jak dyskutowano o rzeczy już dokonanej na przykład na forach. A że za parę miesięcy wprowadzono ulepszenia to wiem o tym ale właśnie za kilka miesięcy i ma to już dla mnie zerowe znaczenie. Orange wymyśliło bzdure wręcz pośmiewisko wszechczasów i tyle. I przestan chrzanic że kilka miesięcy zapowiadano ofertę by ja wprowadzic za 3,5miesiąca. Jesteś żałosny jak ta oferta.

  • -1

    47.  2011-01-20 12:23:55

    Ostatnio dałem się namówić na przedłużenie umowy z Plusem ze względu na możliwość wzięcia Samsunga Galaxy S w przystępnej cenie. W promocji miałem mieć bezpłatne połączenia z 5 numerami w Plusie. Do tej pory nie mam włączonej usługi i płacę kasę za połączenia. Teraz już wiem dlaczego... Ściągające ją ode mnie będą mieli z czego dać kolejnym nabitym w butelkę.

  • 1

    48. ~PLUSIKOWE W SIMPLUS  2011-01-20 12:53:27  host: nat-goc1-5.aster.pl

    47 > ja ci powiem . po przedluzeniu umowy trzeba bylo zadzwonic na 2601 i podac tam te 5 numerow. proste??

  • -1

    49.  2011-01-20 13:02:08

    48 > ja ci powiem. numery miały przejść automatycznie ze Swojaków. jeszcze prostsze, prawda??

  • 0

    50. ~  2011-01-20 13:03:15  host: v04-15.opera-mini.net

    Lepiej się przenieść do innego opa i sobie robić samemu promocje wykupując pakiety w stosunku 3:1. Wyjdzie na to samo, albo lepiej bez wiązania się na 27 miesięcy. 37 msc to SZOK! Od gotówki trzeba zapłacić podatek.

  • 0

    51. ~  2011-01-20 13:04:39  host: p07-14.opera-mini.net

    I jeszcze jedno. Plan na rozmowy był jak już wspomniałem w czasach gdy była play karta. Nowe stawki promocyjne były wysokie nadal jak na nową erę. A jeśli minuty nie były wymienne na smsy jak zaznaczyliscie to było to również (!) pośmiewisko. To chcieliście udowodnic? Brawo. 2-0 dla mnie.

  • 2

    52. ~do play  2011-01-20 13:28:43  host: 77-253-2-50.adsl.inetia.pl

    systematycznie przenosze rodzine do play. cokolwiek wymysli w3 jest dla mnie stracona przez to bezczelne dymanie nas latami. jeszcze pamietam to naliczanie minutowe i bezczelne wypowiedzi ze "rynek nie jest gotowy na naliczanie sekundowe". teraz ode mnie dostaja plaskacze z kazdej strony.

  • 1

    53. ~TYSIA  2011-01-20 13:34:18  host: fdr146.internetdsl.tpnet.pl

    Do eMjay nie masz racji, kto Ci takich głupot na opowiadał, że swojaki przejda? masz na umowie jak wół napisane w jaki sposób zdefiniować numery str 6. (ja tez wybrałam taka opcje jak Ty ), wiec ludzie czasami czytajcie co podpisujecie...

  • 1

    54.  2011-01-20 14:12:07

    Żadne pieniądze nie przekonają mnie do przejścia na abonament. Trzymam się pre-paida, a konkretnie Tak Taka. Żadne abonament nie pozwala swobodnie przeskakiwać pomiędzy promocjami i pakietami typy Odjechana promocja czy 2 x Tak Tak (podwójne doładowanie). Nie wspominając o tym, że w każdej chwili mogę zwinąć interes i pójść gdzieś indziej.

  • 1

    55.  2011-01-20 14:18:41

    Do TYSIA: Pierwsze info o tym uzyskałem od osoby z którą przedłużałem umowę. Drugie info uzyskałem, gdy po dostaniu SMSa, że mogę korzystać z "Bezliku do 5 w Plusie" chciałem zdefiniować jeden numer. Gdy wysłałem esa o podanej treści dostałem zwrotkę, że dany numer jest już na liście. Trzecie potwierdzenie dostałem od konsultanta podczas rozmowy telefonicznej, gdy zgłaszałem brak włączonej usługi mimo wcześniejszego potwierdzającego SMSa. Dla Twojej informacji nie cierpię na analfabetyzm wtórny, zaś przed podpisaniem czegokolwiek szczegółowo przeglądam treść zapisów. Cieszę się, że chociaż Tobie udaje się bez przeszkód korzystać z tej usługi.

  • 1

    56. ~vetinari  2011-01-20 15:20:43  host: dpm139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @47 skoro w umowie masz włączone 5 osób za darmo to idź do salonu, weź fakturę i to odkręć, bo nie może być tak, że tego nie włączyli. Nie mam sensu żalenie się tutaj, tylko trzeba iść i załatwić tą sprawę jednoznacznie. Od czego jest reklamacja.

  • -1

    58.  2011-01-20 16:41:02

    tespos (54), po co ta demagogia po raz kolejny uprawiana przez Ciebie, forumiaka, Semnom czy pablo_79? W każdej chwili... No nie! Spróbuj w "każdej chwili" odejść, mając na koncie kilkaset (czy nawet kilkadziesiąt złotych) uzbieranych z podwójnego doładowania. Zrobisz to? Zaraz pewnie odpowiesz, że skoro skorzystałeś z podwójnego, to nie po to by odejść, ale tym samym odbiegasz od sedna problemu. Bo gdy ktoś chce / musi odejść (pomimo uzbieranych środków), to "ma problem".

  • 0

    59. ~mirekb  2011-01-20 16:55:51  host: user-46-113-148-192.play-internet.pl

    w zakresie tej promocji jest taka kwestia:regulacje ue w stosunku do czasu zawieranych umów na czas okreslony jasno mówia o maxymalnych okresach...skoncza sie fony za 1zeta w umowach na 24 mies za min 50-60zł(patrz wyprz w plusie,wyprzedarz w erze i play-w plusie tradycyjnie lipa jak zawsze,reszta do przyjecia) oraz netboki za zeta(zwykle na 36 ale w orange az dziwne na 30 mies) i wszystko za zeta.kapitalizm kosztuje.jak to w ue.jak wejdzie nowa regulacja(w 2011) dotycząca dlugosci umów porównamy ceny.zrobie to osobiscie na tym najlepszym forum o telekom w pl.diabeł tkwi w szczegółach ale nie tylko w nich.regulacje z ue sa kluczowe,jednak ile % uzytkowników telkoem/mobilnego netu zdaje sobie z tego sprawę??

  • -1

    60.  2011-01-20 17:59:26

    @56 reklamacja została złożona. Nie pisałem tutaj po to, żeby się żalić. Forum nie jest od tego. Mój pierwszy post był nawiązaniem to tytułu artykułu. Reasumując, żeby dać jednemu zabierają drugiemu.

  • 1

    61.  2011-01-20 18:07:13

    To już do takich sposobów ucieka się Plus aby to zdobyć i utrzymać jak najwięcej klientów ? trochę ta promocja dziwna i w ogóle. Wydaje mi się że jednorazowa wypłata gotówki nic nie da, bo Plus nic naprawdę opłacalnego nie oferuje... Zobaczymy czy Plusowe oferty i reklamy będą miały odzwierciedlenie w zestawieniach kwartalnych, jak dotąd same spadki...

  • -1

    62. ~ale mi się przeczytało :)  2011-01-20 19:20:23  host: v04-15.opera-mini.net

    Plus: ŁAPÓWKA za podpisanie umowy

  • 0

    63. ~Tysia  2011-01-20 23:56:41  host: oko.netburg.pl

    Do eMJay cieszę się, że czytasz co podpisujesz :) i ze nie cierpisz na analfabetyzm, jak z przykrością muszę stwierdzić, cierpi bardzo dużo abonentów wszystkich sieci...a jesli chodzi o temat nie działającej Ci usługi to sprawa jest bardzo prosta :) Jeżeli kiedykolwiek stwierdzisz, ze operator - mowie tutaj o Polkomtel (bo nie wiem jak jest u innych operatów)wystawi Ci błedną faktóre tzn. tak jak w Twoim przypadku dostałeś sms, zdefiniowałeś numer, rozmawiałeś z konsultantem tel. itd..(nie mowie tu o konsultancie w salonie-bo tu trzeba zawsze uważać i to u każdego operatora)... zapłać rachunek na kwótę, którą uważasz za słuszną. Następnie napisz reklamacje i będzie wszystko ok. Niestety oni mają 30 dni na jej rozpatrzenie, ale zawsze możesz to zrobić za pomocą maila i bedzie to trwało naprawdę kilka dni. Naprawdę sprawdzony temat :) mail: dok@plus.pl Pozdrawiam :)

  • 0

    64.  2011-01-22 01:01:58

    Do Tysia - dzięki za rady odnośnie wiadomości mailowej :) O wiele wcześniej złożyłem kolejną reklamację... Skoro nie wystarczyła reklamacja drogą telefoniczną zawsze pozostaje droga po zalogowaniu się do "plusonline" (póki co). Zarówno w pierwszym jak i w drugim przypadku zgłoszenie zostało bez odzewu. Pozdrawiam :)

  • 0

    65. ~mich  2011-02-03 15:02:27  host: 83.1.248.210

    pisze że kod zostanie cwysłany w ciągu 48 godzin a u mnie nic do tej pory nie przyszło.czemu??

Dodaj swoją opinię