Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: Domowy Program Oszczędnościowy smartDOM

Plus: Domowy Program Oszczędnościowy smartDOM

orson_dzi 14 Lutego 2017 15:39

6 1

smart dom

Cyfrowy Polsat i Plus rozpoczynają nowy etap w komunikacji swojej strategicznej oferty smartDOM. Dziś startuje nowa platforma komunikacyjna i nowa kampania z udziałem ambasadorów smartDOM-u Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka.

W startującej dziś kampanii ambasadorowie Programu Joanna Brodzik i Paweł Wilczak opuszczą dom, wsiądą do kampera i ruszą w podróż po całym kraju. Ich misją będzie przekonanie wszystkich, którzy nie wiedzą jeszcze w jaki sposób można zatrzymać dodatkowe pieniądze w domowym budżecie, aby spróbowali "zbudować" swój nowy, własny smartDOM. Kampania stawia na działania edukacyjne skierowane do nowych klientów zachęcając ich do poznania Programu i korzyści jakie przynosi łączenie usług.




Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Obecnie Domowy Program Oszczędnościowy smartDOM to dziewięć produktów i usług dla każdego domu. Oprócz flagowych i podstawowych usług: telefonii komórkowej Plusa, Internetu LTE oraz telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu, oferuje dziś również energię elektryczną, usługi bankowe, ubezpieczeniowe oraz z zakresu bezpieczeństwa domu, a także urządzenia telekomunikacyjne oraz sprzęt RTV i AGD. Już wkrótce do oferty Programu wprowadzona zostanie także sprzedaż gazu. Ze smartDOM-u, według danych za III kwartał 2016 roku, korzysta ponad 1,2 mln klientów, którzy posiadają ponad 3,6 mln usług kontraktowych

Źródło tekstu: Plus     

w sumie: 43
  • -1

    24. ~Teraz_j  2017-02-14 19:33:16  host: trbo27e.trbo.yandex.net

    W Orange dostałem P9 Lite za 49zł, bez żadnych rat, poza tym raty w Plusie są chore, jak słusznie zauważył SACZI, rata = cena detaliczna, lub, rata =cena detaliczna +200, i dup@ z rabatu 50 % na abo., kiedy w Orange lub T-M nawet przy ratach to wygląda inaczej. Prosty przykład Moto Z Play = 2.099 w euro-rtv-agd, Moto Z Play +T3 =99.50 x 24, a rata jest rozpisana jako 90 zł, czyli abo. z no-limit i 100 giga netu jest za 10 zł. Uj na grób sieci Plus.

  • 0

    25.  2017-02-14 19:41:00

    Daj link do tej oferty Orange z tym telefonem za 49zł oraz do taryfy T3 z 100 GB.

  • 0

    26. ~Hao  2017-02-14 20:11:33  host: user-94-254-225-171.play-internet.pl

    @25 Powiedz mi ile kosztują brandowe telefony w twoim kochanym Plusie, patrz Samsung Galaxy A5 2017 i nawet twój smartdom ci w niczym nie pomoże

  • 0

    27.  2017-02-14 20:19:21

    Nie wiem. Ile?

  • -1

    28. ~Teraz_j  2017-02-14 20:39:29  host: trbo29f.trbo.yandex.net

    Orange.pl i T-Mobile.pl, T3 z Moto Z Play jest cały czas, jeszcze dodatkowo przy przejściu 6 miesięcy za 1 pln, czyli koszt abonamentu 24 miesiące to 1800, a koszt telefonu w detalu =2100, Plus daje kalkulatory?, to sobie odejmij :p. A potem pomnóż sobie np. Mate 9, 24 x 133.01=3.192 dodać 24 razy 89.90 (abonament), wyjdzie ci napis "Plus ma najgorszą ofertę w sieci", ergo - zakończmy tą bezprzedmiotową rozmowę, a ty idz i kup sobie prąd z lejkiem :).

  • 0

    29.  2017-02-14 20:42:36

    Chciałem link do oferty...

  • 0

    30.  2017-02-14 20:44:59

    Orange: http://tlp.is/cn2

  • 0

    31.  2017-02-14 21:29:17

    Nie porównujcie pierwszych umów, bo one są policzone na przyciągnięcie abonenta.

  • -2

    32. ~Teraz_j  2017-02-14 21:37:53  host: public-gprs204430.centertel.pl

    A co mi broni zmieniać sieci ?, zrobiłem tak 3 razy (ja mam te T3 z Moto Z Play w T-M), a matce wziąłem w grudniu P9 lite w Orange, jak mi się za 2 lata skończy T-M, to na 99 % im podziękuję, bo jak słusznie zauważyłeś oferty utrzymaniowe są gorsze od pierwotnych (a dla przenoszących są jeszcze lepsze niż pierwotne), numer mam ten sam - nie rozumiem w czym problem?, mam być lojalny w stosunku do korpo dla której jestem niczym innym jak dostawcą mię$a i w€łny ?, lol... wybacz, lecz nie.

  • -1

    33. ~  2017-02-14 22:25:58  host: host-176-221-123-98.dynamic.mm.pl

    Co to za ambasodorowie? Para pajaców medialnych! Chociaż dobrze, że startują, a nie ruszają.

  • -1

    34.  2017-02-15 02:17:36

    Haha, pojęcie SmartDom idzie pełna kampanią populistyczną. Czy oni nas maja za idiotów?

  • 0

    35. ~Kris86  2017-02-15 07:16:48  host: n07-07-07.opera-mini.net

    Mam nadzieje że reklama nie kłamnie.

  • 0

    36. ~  2017-02-15 10:59:49  host: w3cache1.cyfrowypolsat.pl

    @26 Prosto z cennika smartdom: Samsung Galaxy A5 (2017) 2 198,99 zł
    91,63 zł 24 raty
    61,09 zł 36 rat
    45,83 zł 48 rat

  • -1

    37. ~Teraz_j  2017-02-15 11:20:31  host: public-gprs204430.centertel.pl

    Potwierdzam, "tylko" 2200 plus 24 razy 60 zł (cena abonamentu) :), lećcie chłopaki bo do jutra zabraknie ;-) lol
    http://tlp.is/cn7

  • -1

    38. ~Nick  2017-02-15 11:44:02  host: pc-81-18.akademiki.uni.torun.pl

    Już niedługo JA+węgiel

  • -1

    39. ~Janek  2017-02-15 12:34:58  host: 031011129006.dynamiz-zab-04.vectranet.pl

    I spoko jest ten program. Dzięki temu w Plusie można sporo oszczędzić na podstawowych usługach. I już niedługo sobie w ramach tego programu planuję net wziąć.

  • 0

    40. ~Teraz_j  2017-02-15 13:08:57  host: public-gprs179159.centertel.pl

    @39 - Doskonały, za telefon wart w sklepie 1799 zł płacisz 2200 zł + 1440 zł abo., proponuję kupić 4, dla całej rodziny, pan Solorz cię pokocha i dostaniesz 10 zł rabatu & naklejkę Plus Gsm na zderzak :)
    Internet jest jeszcze lepszy, za 89.90 dostajesz całe 100 giga i Modem zewnętrzny ODU-200 "Rewolucyjny sprzęt"... lol

  • 0

    41.  2017-02-15 13:28:56

    @39 serio? czy możesz te reklamy zamieszczać gdzie indziej? w tym czasie czekam na JA+nawożenie pola

  • 0

    42.  2017-02-15 21:01:50

    Nie korzystam z programu. Nie mam aż tak wysokich taryf, żeby móc skorzystać. Jedynie bonus Plus z banku dostaję... Zawsze to niższy o 1/3 abonament jest ;-)
    A propos... t-mobile także coraz bardziej integruje konto w banku o jakże przyjaznej dla klienta nazwie T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank. Podobny bonus dają co Plus.

  • -1

    43. ~Punk  2017-02-23 10:38:14  host: apn-77-112-1-146.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja już za Smart DOM podziękuje Plusowi i za skopanie taryf, a szale goryczy przelało działanie ich bez limitowanego internetu.
    w czerwcu lub lipcu jak tylko światłowód pociągną u mnie pod dom zaraz zmieniam operatora i może zostawie u nich telefon o ile jeszcze będzie jakaś oferta tylko sim z dużą ilością minut w UE.

Dodaj swoją opinię