Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus - doładuj konto cztery razy, a piąte otrzymasz gratis

Plus - doładuj konto cztery razy, a piąte otrzymasz gratis

orson_dzi 11 Września 2015 10:33

7 3

Od dziś w Strefie Plusha dostępna jest promocja 5te doładowanie gratis, z której skorzystać mogą wszyscy użytkownicy usług na kartę w Plusie. Wystarczy tylko się do niej zapisać i pamiętać o utrzymaniu ważnego konta na usługi wychodzące.



Jak zdobyć bezpłatne doładowanie? Wystarczy zapisać się do promocji wysyłając SMS o treści Start pod nr 8844, a następnie cztery razy doładować konto dowolną kwotą i utrzymać aktywne połączenia wychodzące (połączenia wychodzące nie mogą być nieaktywne przez dłużej niż 3 dni). Po czwartym doładowaniu, konto zostaje automatycznie zasilone kwotą najniższego z czterech ostatnich doładowań. Bonusowe doładowanie nie przedłuża okresu ważności konta.




Z promocji mogą skorzystać użytkownicy taryf: Plush na Kartę, JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet na Kartę, Plus Internet na Kartę.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plush | promocja doładowań

w sumie: 33
  • 0

    14. ~black  2015-09-11 13:26:07  host: user-94-254-209-200.play-internet.pl

    p2225 - jak pawelec z innego forum? ;)

  • 0

    15.  2015-09-11 13:40:11

    @13
    orange to nigdy nic nie wie :)
    @14
    jeśli chodzi o Forum Play to tak
    Jeszcze jestem na forum telepolis, ale ostatnio zmieniłem nick z nazwiska na "p" :)

  • 1

    16. ~pabloki  2015-09-11 13:59:21  host: 188.146.79.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    ale ytrzeba wysłać smsa. ilu sie o tym dowie? a ilu zmieni siecprzed piątym doładowaniem? szumnie brzmi ale wiekszosc doładowań bedzie na 5 zł. no iten warunek "kwotą najnizszego doładowania z czterech ostatnich" juz raz to ćwiczyli tylko chyba w plus na karte.

  • 1

    17. ~  2015-09-11 14:21:47  host: ip-5-172-247-245.free.aero2.net.pl

    Tytuł nie do końca po polskiemu, ale wszyscy wiedzą o co chodzi

  • -2

    18.  2015-09-11 14:48:38

    A co to za nowość niby jest, że 11 września jest publikowany news?

  • 1

    19. ~  2015-09-11 14:56:56  host: ega132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co promocja to gorsza. Jak oni to robią?

  • 0

    20. ~  2015-09-11 17:28:14  host: user-164-127-245-123.play-internet.pl

    6. w piątki jest 40 procent bonusu.

  • 0

    21. ~xy  2015-09-11 17:43:19  host: 188.146.2.205.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Przecież to już jest z kilka miesięcy.

  • -1

    22. ~Arek  2015-09-11 20:38:30  host: 088156128025.dynamic-ww-1.vectranet.pl

    Szczerze, to podobają mi się te promocje w plus na kartę. Co jakiś moment jakaś promocha, jakieś tańsze doładowanie, jakiś gadżet czy coś. Widać że się starają o kartowych.

  • 0

    23. ~Miś  2015-09-12 23:28:46  host: 46.189.28.209

    Podmiotem jest konto, więc tytuł napisany tak, jakby piąte konto miało się dostać...

  • 0

    24. ~  2015-09-12 23:53:16  host: 95.148.31.252

    "...Plus - doładuj konto cztery razy, a piąte otrzymasz gratis..." - brakuje słowa"doladowanie" . Bez niego tytuł sugeruje że mogę otrzymać na ten przykład piąte koło do wozu :)

  • 1

    25. ~Tata  2015-09-13 09:47:43  host: apn-31-0-2-167.dynamic.gprs.plus.pl

    ale bajer dla przedszkolaków

  • -1

    26.  2015-09-13 11:23:08

    25 - o ile to w dniu publikacji żadna nowość, to bajer - jak tak to nazywasz - jest dla wszystkich, szczególnie regularnie doładowujących (czytaj: regularnie korzystających z telefonu) ;-)

  • 0

    27. ~Tata  2015-09-13 11:30:04  host: apn-31-0-2-167.dynamic.gprs.plus.pl

    26,konto na karcie

  • -1

    28. ~Patrykusz  2015-09-13 19:13:01  host: aclp240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Spoko opcja, plus szaleje z promocjami. Co chwile coś nowego. Chociaż jeśli o mnie chodzi to chyba najlepsza to ta z bonusowymi piątkami. Już dwa razy doładowałem i dostałem 40% więcej na konto.

  • -1

    29.  2015-09-14 07:57:13

    27 - można za 5 zł co 5 dni doładowywać też przecież, jeśli nie chcesz konta oszczędnościowego na koncie numeru prepaidowego robić ;-)

  • 0

    30.  2015-09-17 15:56:23

    Zdecydowanie wolałem opcje w Heyah z podwójnym drugim doładowaniem :P

  • 0

    31. ~JungleJunkie  2015-09-18 14:05:55  host: h73.236.174.46.interdom.net.pl

    horac Heyah przecież zawsze miała ciekawą promocję :)

  • 0

    32. ~Xavier  2015-09-20 17:08:24  host: aahz115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co piąte doładowanie w Plusie gratis, a jeszcze chyba działają 40% ekstra piątki. Sporo tych promocji w ostatnim czasie.

  • 0

    33. ~Xavier  2015-09-27 20:06:27  host: aahz243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Teraz nowe - rozdawanie audiobooków przez Plusha. Raptem minął tydzień od ostatniej promocji.

Dodaj swoją opinię