Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: "Do Usług dla Firm"

Plus: "Do Usług dla Firm"

LuiN 12 Maja 2011 18:20

0 0

13. maja rusza nowa oferta Plus Firma, w ramach której dostępne będą nowe taryfy Do Usług dla Firm i nowe promocje - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

W nowych promocjach każdy klient otrzyma na początek większą pulę minut na połączenia do wszystkich sieci (w tym Play, Cyfrowy Polsat i CenterNet) oraz możliwość włączenia usług dodatkowych:
Stała opłata za rozmowę - darmowa usługa, która umożliwia prowadzenie długich rozmów w sieci Plus w stałej cenie równej jednej minucie połączenia - płaci się tylko za pierwszą minutę.
Wybrane numery w Plusie i na stacjonarne - usługa, w której abonent po wybraniu 5 numerów w sieci Plus lub stacjonarnej może z nimi prowadzić nielimitowane, bezpłatne połączenia o każdej porze dnia i nocy za 5 zł netto miesięcznie (bez względu na liczbę wybranych numerów)
Bez limitu w Plusie - usługa, w ramach której wszystkie połączenia w sieci Plus są bezpłatne i nie pomniejszają puli minut wliczonych w abonament i Minuty do wszystkich. Usługa dostępna od taryfy Do Usług dla Firm 90, wysokość opłaty za usługę uzależniona od wybranej taryfy.

Do Usług
dla Firm
30 60 90 120 180 300
Abona-
ment
36,90 zł 73,80 zł 110,70 zł 147,60 zł 221,40 zł 369 zł
Minuty w abona-
mencie
100 300 500 700 1000 2000
pakiet Minuty do wszystkich 20 50 100 150 300 -
Razem minut 120 350 600 850 1300 2000
Minuta do "dużych" 0,36 zł 0,30 zł 0,23 zł
Bez limitu w Plusie - 36,90 zł 24,60 zł 12,30 zł bezpłatnie
Wybrane numery 6,15 zł
Promocja "Do Usług dla Firm z Internetem"
Pakiet Inter-
netowy Non Stop
300 MB 600 MB 2 GB 2,5 GB 3 GB 5 GB
Dopłata za pakiet 11,07 zł 18,45 zł -

Minuta do P4 i Cyfrowego Polsatu kosztuje 0,73 zł, a do CenterNetu 0,81 zł. Wszystkie ceny zawarte w wiadomości są cenami brutto.




Klienci przedłużający umowę mogą liczyć na podwójny pakiet Minuty do Wszystkich.

Zobacz: regulamin promocji Do Usług dla Firm (plik .pdf; 260 kB).
Zobacz: regulamin promocji Do Usług dla Firm z Internetem (plik .pdf; 233 kB).
Zobacz: regulamin promocji Do Usług dla Firm 300 (plik .pdf; 198 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 2

    15.  2011-05-12 22:26:20

    #14 - a co z powszechnym dostępem dla tanich usług? VIP-y ma ją być Klientami Kluczowymi i płacić grosze, a tzw. zwykli klienci mają przepłacać? Fajny ten Plus, nie ma co!

  • 1

    16.  2011-05-12 22:30:10

    @14 tez mam opiekuna takze nie mow, ze maja inne oferty. Maja te same oferty tylko moga cos dolozyc czy troche z ceny opuscic ale bez szalu.

  • -2

    17.  2011-05-12 22:32:12

    #15 a myślisz ze play nie dzieli klientów?? słyszałeś o taryfie z 13 miesięcznym rabatem na abonent w wysokości 70 % kupisz to nie a dalej można ale nie wszyscy i u każdego opa tak jest

  • -2

    19.  2011-05-12 23:46:17

    Potwierdzam co mówi ~młody spod 14. ;-) 15. toms - co zrobić? Możesz zaskarżyć sprawę gdzie tam chcesz... 16. RobertX - pewnie nie masz opiekuna z grupy G300? Jeśli tak, to go zmień. Co do newsa - oferta podlega ocenie mimo, że całkowicie nie odpowiadają mi pakiety minutowe. Zobaczymy co w przedłużeniowej na tej taryfie dadzą i co na starej dobrej Elastycznej ;-) Dam znać - nie zapomnicie mnie ;-) Chociaż dciążę Was swoją obecnością w najbliższym czasie trochę - roboty więcej się trafiło. Do tego ze swego rodzaju wyzwaniem dla mnie, bo zmuszony jestem zapoznać się szczegółowo z nową technologią, którą znam tylko bardzo, ale to bardzo powierzchownie ;-)

  • 2

    20. ~gekon  2011-05-12 23:59:00  host: host-109-107-2-57.ip.jarsat.pl

    wlo! zmartwie Cię, elastyczne już wyginęły z oferty,zostało tylko w pwa Na Lata wszystkie anzty wykosili pozostają tylko kapt/opt i perfekcyjne ale TR w anz są *** bo nap.za 115 netto madsz 950 min do wszystkich i 600 do plusa moim zdaniem nowa oferta jest gorsza,bo nie można dokupic dodatkowych pakietów.

  • -2

    21.  2011-05-13 08:35:25

    20. ~gekon - nie wiem skąd to wiesz... nie dalej jak 4 dni temu ( w poniedziałek dokłądnie) wziąłem ANU na elastycznej. Masz nieświeże dane albo przesadzone. Z PWA ostatnio ponad 8 lat temu korzystałem - nie dla dlamie ten program jest ;-) Cennik jest obiecujący, nie analizowałem go jeszcze. Poczekam na odzew konsultanta co dadzą w ANU na tej i na mojej Elastycznej - bo na pewno dostanę na kwotówce ANU ;-)

  • 1

    22.  2011-05-13 08:36:55

    Z tego co pamiętam "na lata" jest na bazie elastycznej. Boże w końcu plus przestał bazować na "tanio rozmownej" hurrra ! Jak dla biznesu to oferta słaba, tragiczna nie jest, ale jest słaba. Tzw. "Stan darmowy plusa" kosztuje 36 zł, a gdzie w play można mieć go w najgorszym wypadku za 10 zł. Dobrze, że nie jestem w plus'ie.

  • 0

    23.  2011-05-13 08:46:36

    22. Fafral - mówisz, że nie jest dobra? 20 gr netto i mniej (z tym dodatkowym pakietem minut 21 gr brutto) w "przeciętnej" taryfie za 60 zł to dużo? 15 gr netto za minutę w taryfie za 90 zł netto to dużo? Źle, że promocjami obniżającymi koszty będą zachęcać - no trudno - jednak to spowoduje dalsze obniżki! Czy myślisz, ze oferta Play dla Firm - ciekawsza bo pakiet kwotowy jest co mi bardziej odpowiada - w wersji bez telefonu nawet gdzie rzeczywiście można do ok. 10 groszy zejść wytrzyma? No na pewno nie. Ale poczekajmy. Jak tylko dostanę ofertę przedłużeniową na tej taryfie, dam znać.

  • 0

    24.  2011-05-13 09:51:51

    Fafral, 22@ W taryfach firmowych Play: Rozmowy w firmie, All Inclusivy Stan Darmowy w sieci i na stacjonarne jest płatny nie 10 zł a 5 zł bez VAT ale tylko w najniższym abonamencie, powyżej przyznawany na czas nieokreślony w cenie taryfy. Najbardziej jestem rozczarowany ewidentnym brakiem nowych taryf z wliczonym pakietem internetowym do telefonu. Nie dość, że taki pakiet jest dodatkowo doliczany do rachunku to jeszcze nie można go wyłączyć po aktywacji w trakcie trwania umowy.

  • 0

    25.  2011-05-13 13:30:14

    20. ~gekon - no i już mogę Ci powiedzieć, ze także już po wrowadzeniu nowych taryf, bez problemu dostałem ANU na Elastyczną - na razie po staremu 45 zł netto do E50 (50 zł netto abonament). Zobaczymy co będzie dalej ;-) bo nie pali mi się na razie - jeszcze 3 miesiące ponad mam do końca umowy (rocznej) ;-)

  • 0

    26. ~e  2011-05-13 14:24:46  host: host117.opteris.pl

    Taryfa kiepska. Powiedzialbym, ze bardzo kiepska. W dodatku, jak znajac zycie, w Plus ceny telefonow beda wieksze, niz tych samych modeli na allegro.

  • 0

    27.  2011-05-13 14:57:15

    26. ~e - bo lepsza(e) jest(są) w...??

  • 0

    28. ~gekon  2011-05-13 14:58:23  host: 213-238-114-112.adsl.inetia.pl

    wlo! bo właśnie pare dni temu wygasili te anzty

  • 0

    29. ~gekon  2011-05-13 15:00:21  host: 213-238-114-112.adsl.inetia.pl

    przynajmniej dla g300 może utrzymanie z centrali jeszcze to daje z Persa już to wywalili,no chyba że na Of Spe

  • 0

    30. ~gekon  2011-05-13 15:07:00  host: 213-238-114-112.adsl.inetia.pl

    wlo! sorix,masz racje! wywalili tylko Biznesklase i Elastyczne ANZ w koncie na sim pozostało

  • 0

    31.  2011-05-13 19:12:54

    30. ~gekon - znowu nie jestem pewiem czy masz rację... Witek (nie ten ;-)), mój kolega wczoraj na biznesklasie (nie rozumiem go ale to jego sprawa - elstayczne są moim zdaniem nieko lepsze, chociaż cena taka sama) zrobił ANU (ANZ). Nie wiem co tam mu dali, ale roczny kontrakt podpisał jak co roku. I to nie iu G300 bo ma ze 3 telefony tylko w Plusie.

  • 0

    32.  2011-05-13 19:25:55

    a i co do "na konto" też nie masz racji. Na Elastycznej 30 w poniedziałek robiłem anu i konsultant (nie g300) zadzwonił zapytać czy na sim czy na konto ma zrobić pakiet ;-) Coś chyba masz słaby dostęp do ofert jednak ;-D

  • 0

    33. ~Zenon  2011-05-13 22:20:54  host: public143744.xdsl.centertel.pl

    Oj, przydały by się nowe pakiety kwotowe... Bo te elastyczne już trochę stare są :) Już nawet era ma nowe pakiety kwotowe dla BIZ

  • 0

    34. ~gekon  2011-05-14 23:58:18  host: host-109-107-2-57.ip.jarsat.pl

    wlo! nie mówie o dodatku a o aboanmencie

  • 0

    35.  2011-05-15 18:24:21

    34. ~gekon - że przy okazji ANU nie można zmienić na jedną ze starszych? A to się zgadza. Na elastczną w każdym razie można jeszcze przechowdzić - nie wiem jak "wstecz" - z taniorozmownej, ale ze starszych bez problemu.

Dodaj swoją opinię