Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: darmowy "no limit" dla fanów na Facebooku

Plus: darmowy "no limit" dla fanów na Facebooku

WitekT 14 Marca 2013 16:54

8 14

Od 14. do 28. marca klienci Plus na Kartę korzystający z Facebooka otrzymają możliwość otrzymania za darmo usługi No Limit do wszystkich krajowych sieci komórkowych. Dla najaktywniejszych Plus przewidział atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Aby skorzystać z nowej akcji promocyjnej No Limit z Facebookiem, należy zarejestrować się za pomocą aplikacji na Facebooku i założyć Zespół uczestników. Założyciel - Kapitan Zespołu ma za zadanie wysłać zaproszenia do swoich znajomych, którzy korzystają z Plus na Kartę aby skompletować swój Zespół. Może on liczyć do 5 osób. Osoba zaproszona do grupy powinna potwierdzić swoje uczestnictwo w Zespole, podając numer swojego telefonu Plus na Kartę.




W czasie trwania akcji No Limit z Facebookiem każdy z uczestników powinien zasilić swoje konto Plus na Kartę dowolną kwotą; każde takie zasilenie będzie premiowane:
  • Kapitan Zespołu otrzymuje 5 dni usługi No Limit do wszystkich krajowych sieci komórkowych, jeśli przynajmniej jeden z członków Zespołu i on sam zasili swoje konto,
  • Członek Zespołu otrzymuje 24 godziny usługi No Limit do wszystkich krajowych sieci komórkowych, jeśli przynajmniej raz zasili swoje konto.

Darmowe dni z No Limit zostaną przyznane po zakończeniu zabawy, a ich aktywacja zostanie potwierdzona SMS-em. Nagrodami specjalnymi są tablety Modecom FreeTAB 9701 HD X1 dla Kapitana i Członków Zespołu, który dokona w czasie trwania akcji zasileń o łącznej największej wartości.

Zobacz: regulamin promocji.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus

w sumie: 39
  • 5

    21.  2013-03-14 19:42:52

    RudyLis: konto premium skończyło Ci się dziś o 13:25... Czy możesz mi powiedzieć czemu tego nie raczyłeś sprawdzić zanim nas wyzwałeś od plugawców?

  • -1

    22. ~  2013-03-14 19:50:40  host: v27-02.opera-mini.net

    @16: Po co konto premium jak jest Adblock?

  • 3

    23.  2013-03-14 19:54:19

    22: po pierwsze - z szacunku do czyjejś pracy. Życzę Ci, żeby Twoją każdy zawsze szanował. Po drugie - ze zwykłej przyzwoitości, że jeżeli ktoś pracuje, to należy mu się zapłata (w jakikolwiek sposób). Po trzecie - bez wpływów z reklam i kont premium nie przeżyjemy. Jeżeli TELEPOLIS.PL nie jest Ci potrzebne, to po prostu nie wchodź tu. I wreszcie po czwarte - jest to niedozwolone w regulaminie serwisu, a stosować się go zgodziłeś wchodząc na tę stronę.

  • -2

    24. ~kosma  2013-03-14 20:02:53  host: 77-254-92-202.adsl.inetia.pl

    @22 BARDZO DOBRA ROBOTA!!!!. PS. Przepraszam za krzyk.

  • 2

    26.  2013-03-14 20:14:28

    23. Witeq, mam was odblokowane w AdBlocku, ale na głównej zamiast reklam pojawia mi się 7 boxów z napisem "Kliknij, aby uruchomić Adobe Flash Player". Nie uważasz, że tyle flashowych reklam na twarz to lekka przesada?

  • 2

    27.  2013-03-14 20:15:54

    dRkAnE: niestety, mamy mały wpływ na to, co serwuje nam agencja reklamowa... Możemy mieć takie reklamy, jakie mamy, albo żadnych - a nie jesteśmy Onetem czy WP żeby samemu zdobywać reklamy albo stawiać warunki. Inna sprawa, że tylko taka ilość reklam jest nam w stanie zapewnić przeżycie... I co mamy zrobić?

  • -2

    28. ~  2013-03-14 20:29:12  host: ip-84-39-173-180.free.aero2.net.pl

    1. No rzeczywiście, ktoś się napracował nad grafikami i skryptami do wyświetlania tych reklam - szanuje to, ale ja tych reklam nie zamawiałem! 2. Myślałem, że ten portal tworzą pasjonaci a nie zwykli rzemieślnicy - może czas zmienić pracę? 3. Patrz ad2; 4.A w regulaminie jest coś o GoogleAdsense i Google Analytics? mam wtyczkę abine DoNotTrackMe bo nie lubię, jak ktoś śledzi moje poczynania w Internecie i też je blokuję. doczepcie jeszcze regulaminy Googla, Facebooka i całej tej reszty, których skrypty są na tych stronach, to wtedy pogadamy na temat poszanowania pracy i regulaminów.

  • 1

    29.  2013-03-14 20:32:39

    28: a przepraszam, gdzie jest napisane, że my pracujemy charytatywnie? To normalne miejsce pracy! Na dodatek my płacimy innym, którzy dla nas pracują. O jakiej zmianie pracy Ty mówisz?!? Odwalamy kawał dobrej roboty, z której Ty korzystasz, zupełnie tego nie szanując. Do kiosku też idziesz i każesz pani dać Ci gazetę za darmo? A może ja do Ciebie będę wpadał 3x w tygodniu na darmowy obiad? Albo jeszcze lepiej - może Ty mi dowieziesz taki obiad? Zasady są proste - wchodzisz, korzystasz z pracy, to albo oglądaj reklamy, albo kup konto premium (tam wyrzucamy nawet kody Gemiusa i Analyticsa). Na świecie nie ma nic za darmo...

  • 2

    30.  2013-03-14 20:32:59

    A co byście powiedzieli na roczne konto premium na przykład za 30 zł

  • 3

    31.  2013-03-14 20:38:57

    a.warzecha: na pewno będą 3- i 6-miesięczne opcje, ale wprowadzimy je jak dorzucimy dodatkowe funkcje dla userów premium (np. wyszukiwanie w komentarzach czy wyszukiwarka w mobilnej wersji). To kwestia nadchodzących tygodni.

  • 0

    32. ~mkkot  2013-03-14 21:33:49  host: user-94-254-145-188.play-internet.pl

    Witku, a reklamy kontekstowe google'a są aż tak nieopłacalne? Bo one po prostu nie są upierdliwe. Ja co jakiś czas wchodzę bez adblocka i klikam w reklamy "ulubionych" operatorów i marketów :p

  • 0

    33.  2013-03-14 21:36:23

    mkkot: niestety, nie są... Są uzupełnieniem tylko.

  • 0

    34. ~pabloki  2013-03-14 21:42:50  host: apn-95-41-42-176.dynamic.gprs.plus.pl

    a ja juz nie moge wytrzymać ze śmiechu na tą promocję plusa. puścić też nie mogę hehe

  • 0

    35.  2013-03-14 21:50:41

    WitkuT. Jeszcze zadam jedno pytanie, bo tak trochę zboczyli co niektórzy z tematu. Kiedy mogę spodziewać się czarnej czcionki bo wiem, że obiecywałeś. O większą nawet już nie pytam lecz czarna by się jednak przydała. lepiej się czyta.

  • 1

    36.  2013-03-14 21:56:54

    a.Warzecha: już od dziś jest trochę większa i bardziej czarna. :-)

  • 2

    37. ~kokosal  2013-03-15 00:18:10  host: v12-12.opera-mini.net

    Już niebawem, żeby dostać jakiś bonus od operatora trzeba będzie przepłynąć Ocean kajakiem, spotkać w dżungli Beara Gryllsa, zjeść z nim pytona, zrobić zdjęcie w celu udokumentowania tego faktu, wrócić do domu tą samą tratwą, wrzucić fotki na fejsika na fanpage operatora i wtedy być może dostaniemy no limit na 5 godzin do wszystkich (w tym do Beara i pytona)

  • 1

    38. ~  2013-03-15 04:52:37  host: user-94-254-146-16.play-internet.pl

    Mam nieodparte wrażenie, że Plus zmienił marketingowców ze starych dziadów na niedouczone dzieciaki - do niedawna skostniałe reklamy z Mumio, teraz takie kretyniczne pseudo promocje (czytaj: wyciąganie kasy).

  • 0

    40. ~Ja  2013-03-15 14:43:39  host: v25-08.opera-mini.net

    Ja dziś dostałem sms od plus że dają mi bonus na 24 h no limit do wszystkich sieci na sms rozmowy i mms. Już Dzwoniłem do innej sieci działa. Prezent dostałem od numeru 8072. I można go sprawdzić pod *136#.

  • 0

    41. ~jack  2013-03-15 18:55:04  host: user-31-175-53-245.play-internet.pl

    8 rok mam internet, a adblocka dopiero od tego roku. To telepoilis zmotywował mnie do adblocka. Wasze reklamy są dziwne. Tak delikatnie mówiąc. Gratulacje jest 18.52 13 sekund wygrałeś. Niestety już przegrałem, bo nie widze ich. Jakby tak każda strona wprowadziła konto premium to musiałbym tysiące złotych płacić. W życiu za nic nie płaciłem w internecie, najwyżej dłużej poszukam. kto chce niech płaci

  • 0

    42.  2013-03-15 18:58:53

    jack: jeżeli nie szanujesz naszej pracy, to nie korzystaj z niej, proszę. Idź poszukaj tych informacji gdzie indziej. I nie łam naszego regulaminu. Co do "płacenia tysięcy złotych" - niestety, przez blokowanie reklam w niedługim czasie Ciebie to czeka.

Dodaj swoją opinię