Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: darmowy dostęp do Facebooka

Plus: darmowy dostęp do Facebooka

LuiN 4 Marca 2010 09:02

0 0
Plus wystartował z usługą darmowego dostępu do mobilnego Facebooka. Do 31. marca wszyscy użytkownicy sieci Plus mogą bezpłatnie korzystać z dostępu do Facebooka bez naliczania opłat z tytułu transmisji danych.

Do mobilnej wersji serwisu dostać można się przez stronę wap operatora, lub bezpośrednio za pomocą adresu m.facebook.com. Promocja obejmuje jedynie połączenia realizowane z użyciem APN-u wap.

Zobacz: regulamin promocji Mobilny Facebook (plik .pdf; 102 kB).


Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15. ~lerek  2010-03-04 10:53:04  host: dpj173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Po ich wiecznych problemach z platformami i naliczeniem tez bym się obawiał o swoje konto. Zresztą, niech patrzą jakie promocje ma konkurencja, a nie FB mydlą oczy

  • 0

    16. ~b v  2010-03-04 11:06:15  host: public59552.xdsl.centertel.pl

    Ja bym raczej wolał, zeby stawki za połaczenia spadły o kilka groszy bo drogo sie zrobiło...

  • 0

    17. ~nokia_user  2010-03-04 11:33:34  host: s94.ipt.com.pl

    a orientuje sie ktoś czy to jest darmowe gdy korzystam z facebook moblie? Czy to działa tylko gdy siedze na FB przez przegladarke?

  • 0

    18.  2010-03-04 11:37:18

    Dobrze, że promują FB, a nie NK.

  • 0

    19. ~  2010-03-04 11:55:25  host: v11-04.opera-mini.net

    Takie informacje tylko zaśmiecają Telepolis ;)

  • 0

    20.  2010-03-04 12:11:25

    lerek u konkurencji raczej tego nie znajdziesz http://www.iplus.pl/iplusopobieracz.html

  • 0

    21. ~  2010-03-04 13:07:10  host: v03-14.opera-mini.net

    O fu jak nie NK to teraz ten facebook, ludzie nie mają nic do roboty, żenujące.

  • 0

    22. ~  2010-03-04 14:33:37  host: v13-07.opera-mini.net

    21 - żenujące to jest takie stękanie jaki to ktoś musi być dziwny że korzysta z NK itp:-) Wiem że cool być "offowym" bo mozna sobie ulżyć krytykując "ciemną masę":-)

  • 0

    23. ~  2010-03-04 14:59:01  host: 77-255-222-148.adsl.inetia.pl

    Cały Plus. Nigdy nie da nic więcej tylko ochłapy i ludziom mydli że coś daje. Facebook będzie korzystać garstka ludzi więc dadzą za darmo a za logowanie i tak zapłacisz za transfer. Polityka Plusa jest do kitu. Żadnej elastyczności

  • 0

    24. ~prz3m3k  2010-03-04 15:18:35  host: 83-168-76-198.static.espol.com.pl

    Mam ważnienie, że niektórzy nie potrafią odebrać ironii od Pana nr 4:)

  • 0

    25.  2010-03-04 15:57:03

    hehe niby darmowe ale jest kruczek a mianowicie apn wap... i teraz policzmy ile setek tysiecy mozna zgarnac na nie wiedzy klienta:P Brawo Plus:D jak zarobic na czyms co darmowe? Plus wymiata:-)

  • 0

    26. ~nokia_user  2010-03-04 17:13:12  host: s94.ipt.com.pl

    to moze zamiast marudzic ktoś kto sie na tym naprawde zna powie jak z tego korzystac zeby nic nie placic albo zeby placic jakies grosze. bo jesli chodzi o mnie to i tak pakiety internetowe kupuje i to ze zje mi 2 grosze za zalogowanie to mi to rybka :) a facebook w autobusie gdzie jade do domu godzine sie przyda :P

  • -1

    27. ~  2010-03-04 18:43:31  host: 212.160.172.70

    dali by youtuba google i nasza klase to bym kupil starter

  • 1

    28. ~student26  2010-03-04 19:53:07  host: dynamic-78-8-218-136.ssp.dialog.net.pl

    żenada ,ja odchodze z simplusa niech tylko zmniejsza opalty do playa,bo w *** tkwic cale zycie nie bede!

  • 0

    29. ~??  2010-03-04 21:29:52  host: dbo188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A co to jest Facebook? I po co w komórce z tego korzysta?

  • 0

    30. ~went  2010-03-04 21:57:42  host: apn-77-113-174-58.dynamic.gprs.plus.pl

    29# po co korzystac z GG w komorce, ta sama frajda podana w inny sposob.

  • 0

    31. ~  2010-03-04 22:08:17  host: f142-231.opera-mini.net

    Plus widze powoli schodzi na dno. Kiedyś mieli darmową tv biznes. Teraz każą za to płacić 49gr za każdą minutę oglądania. Kiedyś mieli youtube bez ważnych opłat za transfer danych. Reklamowali w tv że biorąc mixplusa i jakiś telefon (na minimum 24-48doladowan po minimum 30zł każde doladowanie) to oglądanie youtube w mixplus będzie gratis. Ludzie pobrali. Okazało się że to tylko promocja która po

  • 0

    32. ~  2010-03-04 22:16:22  host: f142-231.opera-mini.net

    31cd:max 2 miesiącach została wycofana.Teraz widzę plus podobnie kombinuje ale oszukując jeszcze perfidniej reklamując że w mixplusie dla podpisujących umowę facebook jest za darmo jak to jest tylko promocja która trwa jeszcze krócej bo tylko przez miesiąc GG 2010.Nie ma to jak naciągactwo i oszustwo w biały dzień.Dlaczego np w sim+ w taryfie 29gr nie dadzą darmowych rozmów i smsow w sieci plus?

  • 0

    33. ~??  2010-03-04 22:19:31  host: dbo188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #30. No właśnie po co GG? Żeby szybciej bateria siadała? Komputer w dou już nie wystarcza? Lepiej korzystać z free rozmów w sieci lub free esów. Moja młodzież takie nowinki w telefonach lekceważy. Na kompie i owszem korzystają.

  • 0

    34. ~fityrewa  2010-08-01 11:31:52  host: nat1.masterlink.ru

    Używam http://accessexists.com

Dodaj swoją opinię