Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: Darmowe pakiety danych do doładowań

Plus: Darmowe pakiety danych do doładowań

LuiN 31 Sierpnia 2016 16:13

4 10

W dniach 1-2 września użytkownicy usług na kartę sieci Plus, którzy doładują konto kanałem internetowym, otrzymać mogą nawet 4 GB darmowego transferu.



Promocja Pierwszy dzwonek jest dostępna dla klientów wszystkich usług na kartę w sieci Plus: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę. Musza oni jedynie dokonać zasilenia swojego konta za pomocą kanału bankowo-internetowego kwotą w wysokości od 10 zł.




W zależności od kwoty doładowania przyznawane są następujące bonusy:
  • 300 MB do doładowania kwotą od 10 do 19 zł,
  • 1 GB do doładowania kwotą od 20 do 29 zł,
  • 2 GB do doładowania od 30 do 49 zł,
  • 3 GB do doładowania od 50 do 99 zł,
  • 4 GB do doładowań powyżej 100 zł.

Bonus zostanie aktywowany na koncie klienta automatycznie po dokonaniu zasilenia, natomiast nie przedłuża on okresu ważności dla usług wychodzących.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus | plus na kartę | doładowania

w sumie: 42
  • 3

    23.  2016-08-31 18:38:29

    @wlo (20, 21), ależ oczywiście. Wystarczy, że dla Ciebie jest najlepszy, a mimo to teraz znów wyskakujesz w kontekście tej promocji, choć o to przez nikogo nie proszony/pytany. Tak, jakbym Cię bezpośrednio "uszczypnął". A ja przecieczcież nic do Ciebie nie pisałem. ;-)

  • 2

    24. ~ty  2016-08-31 18:38:42  host: apn-46-76-71-13.dynamic.gprs.plus.pl

    Liczyłem na % a tu taki syf. I ile jeszcze ważny ten pakiet. Mam no limit za 29 zl.

  • 4

    25. ~tu  2016-08-31 18:48:34  host: apn-46-76-71-13.dynamic.gprs.plus.pl

    Żeby chociaż bonus był na na tyle co standardowe doładowanie a tu tylko 14 dni. Cienko.

  • 4

    26. ~jarek  2016-08-31 19:21:29  host: i124.dbsinternet.pl

    Dupy nie urywa. Pół filmu hd na Yt i nie ma transferu.

  • -1

    27. ~mirekb  2016-08-31 22:48:42  host: apn-31-0-37-53.dynamic.gprs.plus.pl

    bardzo im chodzi o zdobycie danych osobowych przypisanych do danego konta bankowego..takie czasy.dla nowych nr najlepsza opcja..promo 100% wiecej i bonus netu plus rejestracja nie wygląda zle..ładujemy za 99zl otrzymujemy 198zl plus te ochłapy gigabajtów,potem za 29 nolimit (bez stacjo i mms) mozno przebujac sie 6 mies za te 198zl,potem 7 miesiac bonus za rejestracje(włączoną na koniec waznosci doladowania a 50gb w 7 miesiacu).lepiej niz w orange, tm i play gdzie nakretki przedluza bonus max do konca stycznia..ciekawe promo dla klientów 2g only-napiszcie cos o tym

  • 2

    28. ~miras000  2016-08-31 23:49:52  host: aglv248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Uwaga!! Oferta ważna 14 dni. Szału nie ma.

  • -2

    29.  2016-09-01 09:25:33

    DanielR - dla mnie najlepszy? Kiedy i gdzie to powiedziałem?
    To, że mi odpowiada, ze ni oznacza, ze jest najlepszy! Lepszy byłby nju... Niestety, regulamin wyklucza bym mógł wziąć na NIP, więc i zaksięgować faktury nie mogę.
    Jakbyś zwracał uwagę co mówię a nie co inni sobie o mnie myślą, to byś wiedział, że nie liczy się dla mnie najniższa cena. Nie z powodu rozrzutności ;-) Czas poświęcony na kombinowanie nie wart jest tej różnicy. Nawet jeśli bym go poświęcił, to za jakiś czas okaże się, ze trzeba do innego operatora numery przenosić... Nie - to nie jest warte pieniędzy jakie można przez kwarta zaoszczędzić ;-)
    Wszystko co tu napisałeś, napisałeś do mnie... Uważasz, że ja chciałem dyskusję z Tobą wywołać moją opinią o ofercie? No Stary... To już Ci sodówa do głowy chyba za bardzo uderzyła ;-)

  • -3

    30. ~@8  2016-09-01 09:25:43  host: 78-11-8-249.static.ip.netia.com.pl

    bajki piszesz, jakos nie odczuwam tego ze przelewane sa najwieksze ilosci danych skoro siec dziala najszybciej, najlepszy zasieg LTE w poslce, jezdze duzo i praktycznie 90-95% czasu mam LTE....najwiecej danych przelewaja gimby rozne filmy itd a oni biora plejoze itp taniochy dla mas

  • 1

    31. ~  2016-09-01 10:04:25  host: user-94-254-241-231.play-internet.pl

    @30 aha, czyli ty masz swoje odczucia, a ja mam dowody: http://tlp.is/aka
    Najszybciej działa? MIT - http://tlp.is/58a Działa najwolniej ze wszystkich. Największy zasięg? Jedynie o 1,8% więcej od Orange i T-mobile, czyli niewiele. Poza tym, że Orange i T-mobile mają po 75Mb/s, a Plus jedynie 37,5Mb/s w LTE800. No, ale ty jeździsz po Poslce, czyli chyba korzystasz z innego Plusa, bo ja mówię o tego co działa w POLSCE. ;-)

  • 1

    32. ~  2016-09-01 10:04:34  host: user-94-254-241-231.play-internet.pl

    * o tym.

  • 1

    33.  2016-09-01 11:08:54

    wlo (29), skoro jak twierdzisz, nie możesz skorzystać z oferty nju., więc tym samym Plus jest w tej chwili najlepszym rozwiązaniem. Zresztą często nawet nie proszony, od lat "usprawiedliwiasz" swój wybór. Czytam teraz posty sprzed ponad 10 lat u konkurencji i mam wrażenie, że to kopiuj + wklej z tamtych wypowiedzi. I gdzie ja napisałem, że dla Ciebie liczy się najniższa cena? Doskonale wiem, że nie.
    Nie "stary". Najpierw postaraj się przeczytać ze zrozumieniem. Miałem na myśli to, że odniosłem się do twojej wypowiedzi, nie do twojej osoby. Niestety bardzo często można odnieść wrażenie, że traktujesz taką rozmowę zbyt emocjonalnie, jak personalny "atak" bezpośrednio na siebie i "swojego" Plusa usług którego korzystasz. I tyle.

  • 1

    34. ~  2016-09-01 11:18:56  host: 212.160.172.84

    po co te kłótnie o zasięg? każda sieć jest "najlepsza" w zależności od tego kto gdzie i jakiego operatora ma najbliżej do nadajnika wiadomo że z int mob. i kom. często korzysta się również w domu i pracy osobiście wole T-mobile i Orange bo nadajnik Networks mam 200m od domu i dla mnie śmiesznie brzmi jak ktoś mówi że ma 30mb/s i się tym cieszy....

  • 1

    35. ~  2016-09-01 11:25:49  host: host-176-221-122-175.dynamic.mm.pl

    Śmiechu warte! Gdyby dodać zero do tych cyferek to byłoby coś a tak to nędzny ochłap.

  • 0

    36. ~Lenka  2016-09-04 09:11:09  host: host-142-40.jkns.pl

    Skorzystałam, zgarnęłam bonus. A 2 GB tylko za doładowanie to wcale nie tak mało, w końcu i tak trzeba czasem zasilić konto, a tutaj dostałam darmową paczkę. Lepiej mieć niż nie mieć.

  • 0

    37. ~Borset  2016-09-04 20:25:15  host: edj160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Może i nie jest to duży bonus, ale Plus daje różne bonusy co kilkanaście dni. Tak więc warto polować.

  • 0

    38. ~Ewan  2016-09-04 23:01:50  host: 095160157091.dynamic-ra-10.vectranet.pl

    Miły bonusik. Raczej mało korzystam z netu w telefonie, ale to wygląda dość zachęcająco. No ale to Plus, a oni zawsze coś ciekawego potrafią zabonusować.

  • 0

    39. ~Lenka  2016-09-05 06:55:43  host: host-142-40.jkns.pl

    Plus robił sporo promocji weekendowych na doładowania, można było dostać bonus na konto albo właśnie pakiety internetowe, albo voucher na pizzę czy bilet do kina. Spodziewam się, że w niedługim czasie znowu coś zaproponują.

  • 0

    40. ~Fifi  2016-09-08 11:54:10  host: 89-70-105-16.dynamic.chello.pl

    Darmowego neta to ja mam w Areo 2, a lte na kartę bo dają 30 gb za 30 zł i to w tej chwili najlepsza oferta jaką znam i do tego nie mam żadnej umowy, więc w każdej chwili mogę sobie zmienić na innego bardziej opłacalnego dostawcę.

  • 0

    41. ~Satyr  2016-09-09 15:40:06  host: 96.91.fd9f.ip4.static.sl-reverse.com

    No właśnie nie wiem czy najlepsza, bo jeszcze nie zrobiłem rozeznania, ale założę się ze jest pełno podobnych. 30 za 30 jest niezłe i jeśli rzeczywiście nie ma nic lepszego to wezmę, bo abonament już mi się nie opłaca.

  • 0

    42. ~hopek  2016-09-14 12:17:51  host: 85.248.227.165

    @40 O a nawet nie wiedziałem, ze maja takie płatne w aero2. Zaraz sobie obczaję:)

Dodaj swoją opinię