Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus daje do 300 zł za przeniesienie do Miksa

Plus daje do 300 zł za przeniesienie do Miksa

WitekT 14 Listopada 2012 10:59

0 0

plus mix mnpm15. listopada w Plus Mix pojawi się nowa oferta dla przenoszących numer z innej sieci. Każdy klient korzystający promocji otrzyma dodatkowy pakiet kwotowy (do 300 zł) do każdego obowiązkowego doładowania, a w wyższych zobowiązaniach także jednorazowy pakiet 30 zł podwyższający saldo konta.

Klienci, którzy przeniosą swój numer z innej sieci do Plus Mix otrzymają do każdego doładowania, w zależności od jego wysokości, dodatkowy pakiet kwotowy od 3 do 8 zł. Klienci, którzy podpiszą umowę na kwotę doładowania minimum 50 zł otrzymują również 30 zł w jednorazowym pakiecie podwyższającym saldo konta.




Dodatkowy pakiet kwotowy może być wykorzystany w ciągu 744 godzin (31 dni) od jego aktywacji. Można go przeznaczyć na połączenia do wszystkich sieci, wiadomości, transfer danych, połączenia międzynarodowe, wiadomości międzynarodowe, roaming, oraz wiadomości premium.

Pakiety kwotowe do doładowań przydzielane są automatycznie do każdego obowiązkowego doładowania i nie przechodzą na kolejny okres.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    12. ~ch87  2012-11-14 12:13:49  host: 212.160.172.70

    + umiera i szuka nadmiernie klientów ;/

  • 3

    13. ~  2012-11-14 12:15:05  host: 31.41.144.41

    @4. wlo, ty o powyższej ofercie piszesz, gdyż przeczytałeś już regulamin, czy tylko zament siejesz? Już trzeci raz tę wiadomość redaguje, gdyż na prawdę nie mam pojęcia. Chociaż skłaniam się ku tej trugiej tezie. Co do samej promocji to wielki LOL. Ja przy każdym doładowaniu otrzymuje 15%, a tu tylko 10, i to niezależnie od jakiej kwoty (aby powyżej 5 zł). Przy okazji: zajrzyj dzisiaj do tematu o "opóźnianiach" w wyrównywaniu asymetrii MTR, gdyż mam dla ciebie ciekawsze porównanie niż o sklepie i zakupie chleba. :) Mam na myśli kwestie oferowania "wyboru" przy ominięciu zawyżonych stawek detalicznych do Play w taryfach przedpłaconych w sieciach W3, czyli według twojej rady: tylko abonament.

  • 2

    14. ~  2012-11-14 14:02:03  host: aemb31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie rozumiem jak można tak pokrętnie przedstawiać te wątpliwe zyski. Co z tego, że jest ŁĄCZNIE 300 zł skoro trzeba doładować 30x50zł=1500 zł. Faktycznie interes! Wydać półtora kafla a dostaniesz 300 zł... Za 1500 zł rocznie utrzymuję 3 kontrakty abonamentowe w konkurencyjnej sieci...

  • 1

    16. ~  2012-11-14 14:34:51  host: 77-254-158-53.adsl.inetia.pl

    @6 a ile kosztuje minuta w tej taryfie? bo ja znalazłem np taryfę mix6 i minuta kosztuje 49 groszy. więc nawet jak dostaniesz 10% to minuta zejdzie ci do 44groszy.w innych sieciach 29 groszy jest standardem.

  • 1

    17. ~  2012-11-14 15:12:02  host: 31.41.144.41

    @14. Trochę źle policzyłeś, gdyż przy zobowiązaniu 50 zł i to na 42 doładowania możesz maksymalnie otrzymać 210 + jednorazowo 30 złotych, czyli w sumie 240, ale musisz wydać aż 2100. Toż to normalnie interes życia ;).

  • 1

    19.  2012-11-14 16:35:27

    @18 jedyna szansa ze Ci pomoze dr house bo nikt inny nie da rady gdyz Twoj przypoadek jest szczegolnie ciezki... Czas sie leczyc!

  • 0

    20.  2012-11-14 16:39:31

    13. - również o tej.

  • 1

    22. ~  2012-11-14 18:23:56  host: 31.41.144.41

    @20. 21cd. Ups, sorki mój błąd. Nie doczytałem do końca wiadomości. Zresztą teraz i tak nie miałbym czasu czytać regulaminu i muszę zawierzyć naczelnemu Telepolis oraz informacji prasowej Plusa. ROTFL. Ale dali promo. Prawie jak abonament ;).

  • -1

    23. ~  2012-11-14 18:26:28  host: 31.41.144.41

    @20. Tylko mam jeszcze jedno pytanie. Skąd wiesz, że środki z tego bonusu nie schodzą w pierwszej kolejności? Z doświadczenia z Plusem? W Play również korzystam z bonusów po doładowaniu, również teoretycznie ważnych tylko 30 dni, ale przynajmniej "schodzą" w pierwszej kolejności.

  • 0

    34.  2012-11-14 20:59:14

    21. - nie zdobyłem bo nie szukałem nawet - nie interesują mnie tego typu oferty - mixa (w każdej sieci) uważam za totalne nieporozumienie ;-) Poza tym - news wyraźnie wskazuje, na ile jest ten pakiet, nie? To jedno. Drugie - o przechodzeniu akurat mówiłem nie w kontekście tej dokładnie oferty.

  • 1

    35. ~  2012-11-14 21:47:04  host: 31.41.144.41

    @34. Ja doskonale zdaję sobie sprawę, że mówiłeś bardzo ogólnie. Z tego względu właśnie się dopytywałem. Co do ważności bonusu to masz racje, że jest dość krótka, ale jeżeli środki te schodzą przed tymi z konta głównego to raczej każdy powinien być w stanie je wykorzystać, gdyż jest to tylko 10% doładowania. Statystycznie nawet przy uzupełnianiu konta raz na 11 miesięcy (1,1/11=10%). Do tego w tej dyskusji nie ma najmniejszego znaczenia, że nie korzystasz z MIX'ów bo kochasz abonament. Ważniejszą kwestią jest prawdziwość tego co napisałeś o powyżej przedstawionej ofercie. Jeżeli jesteś grafomanem to załóż na jakiejś darmowej stronie swój blog i tam się realizuj. Przynajmniej oszczędzisz nam czasu na czytanie i analizowanie twoich nic niewnoszących a do tego wprowadzających w błąd wypocin.

  • -1

    36.  2012-11-14 21:59:27

    35. - za bardzo nie rozumiem czemu się czepaisz? Dlaczego cały czas pytasz o tę promocję, skoro o niej tak naprawdę nie mówiłem a była ona tylko i wyłącznie pretekstem do mojej wypowiedzi o tego typu ofertach? Gdzie ja słowo napisałem o kolejności chodzienia pakietów w tej dokładnie promocji? Możesz wskazać? Bo widzę, zę czepiasz się bezpodstawnie, albo może tylko dlatego, ze widzisz trzyliterowy, charakterystyczny nick?

  • 0

    37. ~  2012-11-14 22:32:48  host: 31.41.144.41

    @36. Zadając uzasadnione w moim przekonaniu pytania, w żadnym wypadku nie kierowałem się uprzedzeniami. To nie w moim stylu. Być może akurat jestem dla ciebie bardziej upierdliwy niż dla innych, ale to tylko z tego względu, iż zauważyłem że bardzo często zupełnie niepotrzebnie wprowadzasz zamęt w dyskusjach pod różnymi wiadomościami pojawiającymi się na tym serwisie. Twoje słowa: "Dzisiejsze ofery z dodatkowymi pakietami, bonusami, w sytuacji kiedy są do wykorzysania dopiero po pakietach podstawowcyh, w ciągu miesiaca i bez przechodzenia" przecież dotyczą również powyższej oferty, ale raczej nie są w 100% prawdziwe. Chyba, że jednak faktycznie środki te można wykorzystać tylko po opróżnieniu konta głównego, tak jak w przypadku ostatnich podwójnych doładowań w Tak Taku. Właśnie dlatego się o to dopytywałem, gdyż z twojej wypowiedzi można wywnioskować, iż wiesz coś więcej niż jest napisane w powyższej wiadomości. Jak widać, była to jednak pomyłka i niepotrzebnie pokładałem zaufanie w twoje słowa.

  • -1

    38.  2012-11-14 22:39:14

    37. - wiesz co? nie wiem - może ja tępy jestem... ale jak zacząłem tekst? Nie od słów "dzisiejsze oferty"? Przy czym dzisiejsze (liczba mnoga!! - nie przez pomyłkę a celowo - ale może to tylko dla mnie jest oczywiste) nie znaczy dzisiaj, 14 litospada, a obecne - to po pierwsze. Po drugie - ta akurat oferta jutro chyba ma wejść? Jak więc mogłem o niej "dzisiejsza" napisać, jeśli nawet o niej tylko miałbym pisać??

  • -1

    39.  2012-11-14 22:40:21

    Natomiast jeśli masz ze mną problem, to powtórzę - jeśłi jeszcze nie wiesz - ZAWSZE piszę tutaj zalogowany, więc z góry możesz ol... ignorować moje wypociny i przechodzić do następnych ;-)

  • 0

    40. ~  2012-11-14 23:37:15  host: 31.41.144.41

    @38. wlo, ja po prostu muszę mieć inny tok rozumowania niż ty i dla tego irytują mnie twoje nic nie wnoszące wypowiedzi. Swoją pierwszą wypowiedź tutaj zacząłeś właśnie od słów: "Żadnych oznak nie daje" w odniesieniu do Plusa, co w moim przekonaniu silnie sugeruje iż dalszy tekst odnosi się również do wyżej ogłoszonej promocji. Co do słowa: "dzisiejsze". Dla mnie oferta przedstawiona dzisiaj jest dzisiejsza i tyle. Do tego ja aż tak uważnie nie śledzę promocji w Plusie i w pierwszym momencie nie zdałem sobie sprawy, że dzisiaj przedstawili tylko jedną. Poza tym skoro sam przyznałeś, że twoja opinia #4 nie odnosi się do tematu wiadomości to zgodnie z regulaminem powinna zostać usunięta. I tyle. Co prawda napisałeś komentarz w reakcji na czyjąś wypowiedź, ale nie była to do końca logiczna riposta, gdyż jeżeli faktycznie środki będzie można wykorzystać przed saldem głównym to jednak będzie to jakiś objaw przebudzenia się Plusa, gdyż promocja jest do wykorzystania. Najwyraźniej moderator również odniósł wrażenie, iż wiesz coś więcej na temat dzisiejszej wiadomości. Do tego ja sam nawet do tej pory nie jestem pewny, czy twoja działalność gospodarcza, którą tak często lubisz się tutaj chwalić, chociaż ostatnio jakby rzadziej, to tak na prawdę nie jest salon sprzedaży Plusa. Stąd moje domniemanie, że masz wgląd w wewnętrzne regulaminy tej sieci ;).

  • 0

    41.  2012-11-15 08:46:08

    40. - a to już do moderatora pretensje, ze sprowokował komentarzem, który nie dotyczy wątku, dyskusję na kilkanaście wpisów ;-) Jesli środki będzie można wykorzystać przed pakietem głónym to będzie przebudzenie? Bo człowieku! To Ty się przebudź! Nie śledzisz promocji, więc i ofert Plusa pewnie, więc Ci powiem - to była ostatnia sieć, która uległa modzie na wycofywanie przenoszenia na kolejne kilka (!!) miesięcy niewykorzystanych zasobów i możliwość wykorzystwania pakietów dodatkowych i tych z poprzednich miesięcy zawsze (!!) jak pierwszych i to najpierwszych jęsli to nie miesiąc a 2 czy 5 było ;-) Już nie raz pisałem co wg mnie spowodowało "odwrót" d tych korzystnych dla klientów reozwiązań... Powiedzieć jeszcze raz? Miliony tanich minut w ofertach nowego operatora, ale jednak nie przechodzćaych, przepadających i jeśli dodatkowch, to możliwych do wykorzystania po pakietach podstawowych. Uważasz, ze jakiś powrót do tego będzie? W Plusie? Sam Plusa używam od 15 lat i powiem Ci, ze nie sądzę. Dowodem na to są tarytfy internetowe np. (brak tego Waszego ukochanego "lejka"). Nie wiem jak ytu będzie te kilka zlotych rozliczane i niewiele mnie to obchodzi. News i pierszy czy drugi post sprowokowały mnie do wypowiedzi bardzo ogólnej, z której Ty zrobiłeś zarzut, ze podaję szczegóły regulaminu, którego nie ma i nie powinienem się w tej sprawie wypowiadać. No przyro mi, ze tak to odebrałeś. Ale zawsze możesz apelować do moderatorów o zbanowanie mnojego nicka za wypowiedzi nie wnoszące nic do dyskusji. Ja mogę tylko powtórzyć to co wcześniej nie raz mówiłem - będę wówczas zaglądał na portal, jednak igdy nie uświadczysz mojego komentarza - czy pod innym nickiem czy anonimowo. Bo mam zasadę - nigdy i nigdzie nie piszę anonimowo. A zawsze i wszędzie użuwam tego samego nicka od wielu lat - sądzę, zę dłużej niż niejeden z Was żyje nawet ;-)

  • 0

    42.  2012-11-15 08:48:05

    Mogę nawet powiedzieć skąd się wziął mój nick... Otóż 20 lat temu informatyk w firmie gdzie pracowałem taki mi nadał kiedy dla zabawy (jeszcze w systemie DOS) utworzył wewnętrzny komunikator on-line ;-)

  • 0

    43.  2012-11-15 08:48:26

    I tak już zostało ;-)

  • 0

    44. ~AliG  2012-11-19 14:04:29  host: 87-205-201-206.adsl.inetia.pl

    Niby tak fajnie, ale na miesiąc? Jakiś żart w t przynajmniej bonus jest do wykorzystania na cały czas umowy, a nie miesiąc gadania a potem co?

Dodaj swoją opinię