Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Plus Chmura" i "Ochrona Internetu" - nowe usługi w Plusie

"Plus Chmura" i "Ochrona Internetu" - nowe usługi w Plusie

WitekT 2 Września 2014 15:04

7 7

Od dziś Plus oferuje swoim klientom pakiet usług Ochrona Internetu oraz Plus Chmura, które zapewniają nie tylko bezpieczeństwo online, ale także nawet 100 GB przestrzeni do przechowywania zdjęć, plików czy muzyki.




Korzystanie z Plus Chmury w ramach promocji nie wykorzystuje pakietu internetowego. Obie usługi są świadczone we współpracy z F-Secure. Klienci Plusa mogą wybierać spośród różnych konfiguracji, powiększać swoją przestrzeń w chmurze, a także instalować pakiet ochronny na aż trzech urządzeniach: komputerach, tabletach lub komórkach. Dla klientów ofert abonamentowych usługa Plus Chmura 25 GB aż do odwołania dostępna jest w cenie tylko 6 zł miesięcznie.


Plus Chmura

Abonament bez Ochrony Internetu

Abonament z Ochroną Internetu

5 GB

-

9 zł

10 GB

6 zł

11 zł

25 GB

6 zł (13 zł poza promocją)

14,99 zł

50 GB

23 zł

24,99 zł

100 GB

43 zł

45 zł


Więcej informacji jest na stronach pluschmura.com.pl i ochronainternetu.pl.

Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:

Tagi: f-secure | plus | plus chmura

w sumie: 28
  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    9.  2014-09-02 15:30:24

    ~pabloki - no jest bo jest, 100 MB i 1 GB płatne. Jednak jak nie patrzeć to usługa komercyjna i z tego powodu pewniejsza niż jakieś darmowe skrzynki na serwisach żyjących z reklam, nie sądzisz? Tak - do komunikacji z operatorem używam głównie. Nie kupiłem, bo nie mam - na tyle abonamentów jakie mam - abonamentu umożliwiającego skorzystanie z oferty ;-) Poza tym - telewizji satelitarnej nie potrzebuję, internetu bezprzewodowego też nie bardzo a mobilnie to co mam w telefonach mi wystarcza.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    10. ~  2014-09-02 15:36:47  host: adbz88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @7
    z tym, że nie każdy jest świadomy zastrzeżenia tego. część osób w aplikacji (?) kliknie "akceptuję" nawet nie czytając co akceptuje. chyba, że ta akceptacja będzie przy zakładaniu konta w chmurze, to już większa część może nie zauważyć co zrobiła.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~pabloki  2014-09-02 15:47:35  host: 37.30.28.115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @8 pomyliłem sie o ok. 3 zł, można kupić roczną licencję dla klienta indywidualnego za ok 23 zł *3 stanowiska=69,90 w MM lub S. Program od intela. Korzysta z niego tez jedna ze strategicznych SSP bo zielony i żółty nie dali rady.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~pabloki  2014-09-02 15:51:39  host: 213.158.222.224

    wlo ale to jest 6,15*12=73,8, a jeden ze stabilnych serwisów ma bezlimitową skrzynkę bez reklam za 34 zł/rok.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    13.  2014-09-02 15:53:00

    10 - no to ja mam się przejmować? Ja mam się przejmować, ze ktoś pali papierosy i się truje - albo wódę chla? Przestań. Albo mówimy o normalnych zachowaniach albo o nienormalnych czy dziwnych co najmniej. Jak z tym internetem unijnym darmowym z wekslem na 2500 - mam żałować ludzi? No każdy ma swój rozum! Za swoje działania odpowiada. Jeśli uważasz, ze prawo powinno bardziej takich tłuków chronić, to napisz do posła swojego, do pierdzistołków z UOKiK czy gdzie tam ktoś ma możliwości wpłynięcia na proces legislacyjny... Tylko ciekawe, co powiesz, kiedy następca Tuska powie - kochani, trzeba podatków więcej zapłacić - tłuków trzeba chronić przed nimi samymi ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    14. ~  2014-09-02 15:53:24  host: user-109-243-173-202.play-internet.pl

    Pogorszenie. Wcześniej do iPlusa był Kaspersky Internet Security za 1,23PLN na 2 lata.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    15. ~Rysiek  2014-09-02 15:53:56  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    McAfee o ktorym tu mowa to jest po 100 pln na rok. teraz promocja 50% off.
    http://tlp.is/3nq

    Plus daje 3 licencje (!) a nie jedną za 9 pln miesiecznie i nie na PC tylko na DOWOLNE urzadzenie w tym telefon.
    dodatkowo za tą cenę dysk (chmura) z wyzerowaną opłatą oraz streaming muzyki i video z chmury bez pobierania plikow i z wyzerowaną opłatą.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    16. ~Rysiek  2014-09-02 15:54:44  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    A jaki serwis chmurowy zeruje Ci opłaty u operatora? Jaki oferuje Ci streaming?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    17.  2014-09-02 15:56:49

    ~pabloki - no to też mam na myśli - korzystam z płatnych komercyjnych serwisów pocztowych ;-) Tu za tę małą płacimy w abonamencie - chociaż prepaidowcy też taką mają... Dlatego pasowałoby, żeby abonamentowcom zwiększyli chociaż. Przeciętnemu człowiekowi z powodzeniem wystarczy np. 1 GB. A jak jeszcze dla bardziej wymagających to z tą chmurą jakoś połączą... To już zupełnie ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    18.  2014-09-02 15:59:12

    14 - a już nie dają? zakończyli promocję? Nie tylko do internetowych usług dawali - do głosowych też, chociaż za 7 zł netto...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    19. ~pabloki  2014-09-02 16:00:21  host: 37.30.8.243.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Rysiu z polkomtelowego hosta chodzi mi o to http://tlp.is/3nr bo to jest to samo bez promocji i taniej. taki w zupełności wystarczy i dobrze o tym wiesz.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    20. ~Rysiek  2014-09-02 16:14:28  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    @pabloki

    Nadal porównujesz ziemniaki z Media MArkt z Jabłkami z Plusa
    Ja mówię o Android, MAC, windows i innych platformach a TY:

    >Microsoft Windows 7, Microsoft Windows XP SP3, Microsoft Windows Vista SP1, Microsoft Windows 8

    widzisz róznice?

    Dobrze ze nie pokazujesz jeszcze promocj ina kasple w biedronce:)

    A co z chmurą co zeruje opłaty i do tego posiada streaming? JEST w cenie. CELOWO pominąłeś?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~smokey  2014-09-02 16:23:57  host: 178.180.22.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Chmura moze byc fajna w plusie bo maja nowe data cemter w grodzisku z tego co czytalem i slyszalem od kolegi ktory tam pracowal przy tworzeniu to maja najnowoczesniejsze centrum danych w europie wiec o bezpieczenstwo bym sie nie martwil raczej:) tylko ta cena za 100 GB. Ale wole zaplacic niz korzystac z dropboxu ktory NSA monitoruje.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~pabloki  2014-09-02 17:40:50  host: 213.158.222.224

    @Rysiu ale CELOWO pomijasz fakt że takie security dla androida obojętnie jakiej firmy ma za małe uprawnienia by coś zdziałać. MAC nie stanowi większości systemów.Ja rozmawiam o ochronie internetu bo chmury nie potrzebuje a ty o chmurze co ma darmowy przesył(zreszta o chmurze uźytkownicy już sie wypowiedzieli). Ogarnij sie.Co to znaczy że zeruje opłaty? Wcale nie zeruje, tylko nie nalicza opłat. Widzę że strasznie podkreślasz to zerowanie opłat. To ja ci powiem że mam u siebie od pónocy na necie zerowane opłaty- przyznasz że lepiej brzmi nienaliczanie transferu.Kolorowy Rysiu z polkomtela czemu pomijasz fakt że dla MACA ochrona internetu nie jest w pełni funkcjonalna bo zawiera wyłaczenia z phisingu, ochrony bankowości i przejęcia kont na portalach społecznościowych. Czy CELOWO to pominąłeś ten fakt?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    23. ~Partyzant  2014-09-02 18:13:27  host: apn-95-40-26-126.dynamic.gprs.plus.pl

    Jakoś mnie to nie rusza i widzę że mało kogo....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~mirekb  2014-09-02 19:52:58  host: apn-46-215-5-123.dynamic.gprs.plus.pl

    czyli z ruskim kasperskim bylo taniej niz z nowymi zachodnimi bezpiecznymi wynalazkami..przez te kilka lat z plusem na nastepne kilka lat kody kasperskiego sie przydadzą..chmura to brawura.ochrony nie neguje ale po obejrzeniu 007 jutro nie umiera nigdy (miedzy innymi) tez antywirom trudno wierzyc.cyfrowe czasy to fantastyczna opcja to totalnej inwigilacji-jak sie okazuje to tylko 0i1 wiec czego sie spodziewac po wielkich,wszechobecnych miedzynarodowych koncernach.wszystko na rzecz obronnosci,bezpieczenstwa publicznego i wielu innych

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    25.  2014-09-02 21:32:57

    w Orange każdy klient głosowej usługi abonamentowej otrzymuje 30 GB w chmurze w ramach Orange Cloud (w sumie każdy użytkownik neostrady również) z tą różnicą, w stosunku do sieci Plus, że u pomarańczowych 30 GB dostajemy bezpłatnie. Więc patrząc na opłatę promocyjną za 25 GB wynoszącą 6 zł, a w standardzie 13 zł w Plusie, dochodzę do wniosku, że operator ten nie do końca rozumie potrzeby rynku i ponownie przegrał wyścig z konkurencją ;/