Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: Bilet do kina po doładowaniu

Plus: Bilet do kina po doładowaniu

LuiN 16 Lutego 2015 12:59

5 3

bilet do kina plus W ramach nowej promocji Plusa za doładowanie konta oferty na kartę kwotą minimum 30 zł można otrzymać bilet do Cinema City na dowolnie wybrany seans filmowy.



Promocja Bilet do kina po doładowaniu dostępna jest dla użytkowników wszystkich usług głosowych na kartę w Plusie: Plus na Kartę, Plush, Simplus, Sami Swoi i 36,6. W ramach promocji klienci mogą otrzymać bilet do kina Cinema City na dowolnie wybrany seans (z wyłączeniem 3D i filmów w kinie IMAX) w zamian za doładowanie kwotą minimum 30 zł.




Aby otrzymać bilet należy wysłać na numer 80777 bezpłatny SMS z hasłem KINO, a następnie doładować swoje konto. W odpowiedzi klient otrzyma kod, który może zamienić na bilet w sieci kin Cinema City.

Pula rozdawanych przez Plusa biletów wynosi 1900. Promocja obowiązuje do końca lutego, a otrzymane bilety można wykorzystać do końca marca. Abonent może otrzymać tyle kodów, ile dokona doładowań konta na kwotę minimum 30 zł w okresie obowiązywania promocji.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:

Tagi: bilety do kina | plus

w sumie: 30
  • 1

    11. ~KAKA  2015-02-16 14:17:49  host: dns.studioaurum.pl

    Już pewnie po puli biletów :P hehe 1900 buhaha

  • 0

    12. ~  2015-02-16 14:22:28  host: 87-206-166-186.dynamic.chello.pl

    Zadzwonić do BOK mogę i owszem tylko co powiem jak w tej taryfie niema roku ważności konta?
    Przecież mnie wyśmieją nie sądzisz?

  • 0

    13. ~miłosz  2015-02-16 14:56:00  host: 093105179023.dynamic-ww-2.vectranet.pl

    Miła rzecz. Choć z drugiej strony, jestem świeżo po promocyjnym doładowaniu walentynkowym, więc nie wiem, czy zdążę wszystko wygadać do końca lutego :). W końcu doładowywałem, żeby było na dłuuuugo ;)

  • 0

    14.  2015-02-16 15:03:22

    12 - byłeś na stronie Orange, pewnie nie tam pisze, po zmianie taryfy trzeba mieć kasę na karcie i dopiero uruchomić rwk za 3 zł, po 93 dniach rwk jest darmowe.

  • 0

    15. ~  2015-02-16 15:14:34  host: 87-206-166-186.dynamic.chello.pl

    @12 Byłem na stronie i wiem o tym. Przed chwilą dzwoniłem do BOK orange gdzie usłyszałem to co od początku wiem że w tej taryfie nie można mieć rocznej ważności konta i nic mi nie mogą na to pomóc wiec zostaje tylko zutylizować sima

  • 0

    16.  2015-02-16 15:40:00

    @15 czy podali Ci gdzie tak jest napisane? w którym regulaminie? Regulamin RWK nie mówi nic o wyłączeniu tej taryfy z promocji

  • 0

    17.  2015-02-16 16:50:42

    Doładowałem 13 lutego i jeszcze się załapałem na bilet. Interstellar to chyba przestali już grać? Jedyne co mogę znaleźć to premiera - była 3 miesiące temu, czyli pewnie po herbacie.

  • 0

    18.  2015-02-16 16:52:06

    A zasilał ktoś może i próbował skorzystać z promocji? Bo ciekaw jestem, czy jeszcze są bilety, czy już te 1900 się rozeszło.

  • 1

    19. ~pabloki  2015-02-16 16:57:52  host: 37.31.224.154.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    lepiej kupić sim orange i iść do kina na spokojnie , bez braku pewnośći że zabraknie biletów.

  • 0

    20. ~  2015-02-16 17:00:17  host: 87-206-166-186.dynamic.chello.pl

    @PiotrM Taryfa orange Yes i tu jest tak w regulaminie, ja wiedziałem o tym że tak jest w regulaminie ale tu User @insomnia upierał się że jest inaczej tak jak zresztą w jego poście powyżej nr.10.

  • 0

    21.  2015-02-16 17:41:29

    19 pabloki - pewnie tak, ale ta promocja zaczęła się od 13 lutego + promocja 50 % więcej - a inni na walentynki nie dali nic (T-mobile i Play) albo ochłapy (Orange).

  • 1

    22.  2015-02-16 18:06:22

    1900 to za malo na tyle abonentów, promocja od Orange była lepsza.

  • -1

    23.  2015-02-17 09:48:21

    @22 w czym?

  • -1

    24. ~Karlo  2015-02-17 14:20:57  host: 088156130155.unknown.vectranet.pl

    Dobre promocje są tylko dodatkiem do oferty, ale fakt faktem, że w Plusie na kartę można non stop jechać na tych doładowaniach promocyjnych. Robią promocje mniej więcej co miesiąc, więc de facto rozmowy wychodzą znacznie taniej niż chciałaby taryfa. No ale dla filmu też warto doładować.

  • 0

    25. ~Mitch  2015-02-20 14:54:18  host: 88.156.131.133

    Niby niewiele, bo tylko bilet do kina, ale faktycznie, to jest i tak ponad 50% gratis, jeżeli liczyć gotówkę przy doładowaniu za te 30 zł. Liczę, że uda mi się jeszcze na bilet załapać.

  • -1

    26. ~marian  2015-02-24 16:21:38  host: fbd124.internetdsl.tpnet.pl

    lubię Plusa za promocje w ofercie na kartę / średnio dwa razy w miesiącu z czegoś skorzystam, co w sumie daje niezłe profity

  • 1

    27. ~roro  2015-02-25 07:02:47  host: host-142-40.jkns.pl

    @Piotr M. Siła marki nie ma tu nic do rzeczy, bo perfumy Dior a pre-paid Plusa to zupełnie inne produkty, objęte innymi strategiami marketingowymi. Plus rzeczywiście często robi promocje i to jest ukłon w stronę klientów - fajne są promocje weekendowe z bonusami za doładowania.

  • 0

    28. ~Zizol  2015-02-25 15:33:35  host: n09-07-05.opera-mini.net

    36,6 to jeszcze istnieje ?

  • 0

    29. ~Jam  2015-02-25 20:58:43  host: public-gprs516314.centertel.pl

    Ja się na bilecik załapałem i już w kinie byłem na snajperze ;) Wcześniej też doładowałem i dostałem 50% więcej :) Oby więcej takich promo! ;)

  • 0

    30. ~Karol  2015-02-25 23:20:08  host: 88.156.227.33

    hehe, też udało się odebrać bilet i też Snajper. Choć dziwię się, że za taki film się święci triumfy na Oskarach. Ale z drugiej strony - dobre kino. W każdym razie, wdzięczność dla plusa, że taką akcję przygotował.

Dodaj swoją opinię