Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: Bezlik również w biznesie

Plus: Bezlik również w biznesie

LuiN 3 Września 2010 14:28

0 0
Jak dowiaduje się TELEPOLIS.PL, Plus przygotował również ofertę tańszych połączeń Bezlik w wersji dla biznesu.

Oprócz darmowych po pierwszej minucie połączeń wewnątrzsieciowych, klienci biznesowi będą mogli korzystać z "Bezliku" również w przypadku połączeń na polskie numery stacjonarne.

Promowanym telefonem w ofertach biznesowych będzie Samsung I9000 Galaxy S.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • -1

    10. ~  2010-09-03 19:09:28  host: t04-03.opera-mini.net

    @7 wg mnie nie maja czego poprawiac. No ale w przeciwienstwie do fanatycznych playowcow rozumiem, ze sa miejsca gdzie dana siec moze nie miec zasiegu lub miec zasieg ale tragiczna jakosc polaczen. Pochwal sie tylko gdzie te problemy z zasiegiem plusa sa. Zeby nie bylo, ze siejesz niepotrzebny zamet.

  • 0

    12. ~ja  2010-09-03 20:21:17  host: gaja.tpnet.pl

    @7 ale lepiej po prawia czy po lewia :D

  • 0

    13. ~ja  2010-09-03 20:22:50  host: gaja.tpnet.pl

    @11 no tam moze byc problem, wokolo nic tylko same lasy :D

  • 0

    14. ~ktry  2010-09-03 21:46:41  host: azf43.internetdsl.tpnet.pl

    Plus ma taką dobrą ofertę dla biznesu że właśnie dwa numery po ponad 11 latach przeniosłem do pleja.Ma dobrą ,ale dla tych co nie potrafią liczyc,albo dzwonią tylko w sieci to się zgodzę.Teraz mam luz dzwonię se do wszystkich i gadam tak tanio jak w plusie,ale w sieci.Polecam pleya dla zgredów i oszczędnych jak ja.

  • 0

    15. ~  2010-09-03 22:24:18  host: user-109-243-88-178.play-internet.pl

    W Play dla Firm przenosząc numer dostajesz: -od 1 do 13 miesiąca abo za 30 zł netto -od 14 do końca życia abo za 60 zł netto -9 godz do wszystkich co miesiąc - 45.000 minut co miesiąc na stacjonarne i do PLAY - Nokia E52 lub HTC wildfire za 1zł netto

  • 0

    16. ~Adaś  2010-09-03 22:30:02  host: 77-253-89-157.adsl.inetia.pl

    No a co miał Plus zrobić. Coś musiał to i władował to do biznesu. Tak to dalej byłby zastój tak jak był przez długi, długi okres. Jak dla mnie teraz te oferty Plusa to trochę tak jakby na siłę są.

  • 1

    17.  2010-09-03 22:41:51

    Ogólnie jakby nie mogli dać normalnego darmowego, dla mnie to zbędna kombinacja.

  • 0

    18. ~Jan  2010-09-04 01:11:51  host: apn-95-40-83-49.dynamic.gprs.plus.pl

    15# Nie ma już 50% rabatu na 13 mc przy przenoszeniu. Jest przez 3 mc /najniższy/ a reszta przez 6 mc. Ofertę Play pogorszył dla osób MNP

  • 0

    19. ~  2010-09-04 08:19:55  host: dce63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dla indywidualnych też jest MNP pogorszony w Play. Obrasta już w piórka P4.

  • 0

    20. ~  2010-09-04 10:50:12  host: 213-17-201-42.ip.netia.com.pl

    @10 okolice ostrowa wielkopolskiego w każdym kierunku jak złapiesz 1-2 kreski azsięgu to się cieszysz. Testowane na wielu numerach jak i telefonach. za to play mimo że niby nie ma tam 3G to na wyświetlaczu 3G+.

  • 0

    21. ~marta  2010-09-04 11:30:49  host: acyr141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ludzie skąd wy macie dane dotyczące nowej promocji na stacjonarne ?

  • 0

    22. ~ja  2010-09-04 13:21:29  host: chaos.tpnet.pl

    wyslalem do redakcji skan, wiec moze go wstawia i wtedy bedziecie wiedziec cos wiecej

  • 0

    23. ~polo  2010-09-04 17:11:26  host: 87-205-193-201.adsl.inetia.pl

    @19 Play to w ogóle ostatnio nie zachwyca. Ceny IPhone też wysokie. Ogólnie u nich taki lekki zastój w sumie nic się nie dzieje prócz dodawania telefonów których wiecznie nie ma:D

  • 0

    24. ~thorgal1977  2010-09-04 19:20:52  host: 194.146.253.22

    ja Mógłbyś mi wysłać skan na thorgal1977@o2.pl Będę wdzięczny.

  • 0

    25. ~biznesmen  2010-09-04 20:11:07  host: 106-48.echostar.pl

    ja tam wole simplósa choc mam duża firme nabije sobie kóponem i sobie gadam bez rachunkuw.zatkało??

  • 0

    26.  2010-09-04 20:16:11

    @ 24 wyslane

  • 0

    27.  2010-09-05 10:52:54

    @17 no a jak mieli by dać, przecież to Plus. U nich wszystko jest tak napisane że tęgie umysły mają problem z rozszyfrowaniem tego co przedstawiają już nie wspominając o gwiazdeczkach * :)

  • 0

    28. ~thorgal1977  2010-09-05 13:26:55  host: 194.146.253.22

    Dzięki zyczliwy. Oferta naprawdę ok.Np za 110 netto 600 minut + bezpłatne połączenia w ramach konta abonenckiego.Wolę to niż Play gdzie nie przechodzą minuty i jakość usług pozostawia (delikatnie mówiąc) wiele do życzenia.No i nowe pakiety internetowe w Plusie są bardzo dobre.

  • 0

    29. ~  2010-09-05 14:04:58  host: chaos.tpnet.pl

    @ 28 tak dla scislosci to za 115 netto by to bylo a nie za 110 :)

  • 0

    30. ~ja  2010-09-05 14:06:10  host: chaos.tpnet.pl

    poprawka, zle spojrzalem, amsz racje 110zl :)

Dodaj swoją opinię