Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus "atakuje" innych operatorów

Plus "atakuje" innych operatorów

orson_dzi 11 Kwietnia 2017 08:32

11 9
ja+sezon na zielone

W nowej reklamie Plusa Ja+ na start operator nabija się z innych operatorów.

Spot z udziałem aktorki Magdaleny Lamparskiej i Szymona Majewskiego ma pokazać klientom, że numer zarejestrowany w innej sieci można w dowolnym momencie przenieść do innego operatora. Przy okazji poznajemy zdanie Plusa na temat innych operatorów.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: reklama | plus

w sumie: 46
  • 0

    28.  2017-04-11 13:17:22

    @27. Jeszcze masz Plusha.

  • 0

    29.  2017-04-11 13:41:32

    @25. To można podciągnąć pod T-Mobile: http://tlp.is/d5o

  • 0

    30. ~piotr  2017-04-11 14:33:46  host: 188.146.2.55.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    12. Liczy się bilans a w tym wypadku plus wypada najgorzej

  • 0

    31. ~  2017-04-11 15:20:57  host: public-gprs361237.centertel.pl

    28, wszędzie musisz prowadzić tę propagandę?

  • 1

    32.  2017-04-11 15:31:47

    Tak

  • 0

    33. ~pabloki  2017-04-11 16:27:10  host: apn-77-115-107-177.dynamic.gprs.plus.pl

    plus zmienia oferty i to dobrze , reklamy tez i dobrze . jeszcze żeby polepszyli internet. 2.02 dl i 0.34 up. ping126 ms.

  • 0

    34.  2017-04-11 16:32:07

    Pabloki, jaka lokalizacja?

  • 0

    35. ~a_lex  2017-04-11 16:34:58  host: n13-09-07.opera-mini.net

    Kurczę, Plush to oferta całkiem spoko, szczególnie że mam jesZcze sporo kasy z zasileń +50 i +100 %. Ale ten internet jest tragicZny - tethering na telefonie 3g rozlacza mi się co 15 minut (łączność ograniczona). Chyba że to może jakaś inna przyczyna?

  • 0

    36.  2017-04-11 16:40:46

    Zapytaj tutaj kiedy poprawią zasięg czy też dodadzą LTE w twojej okolicy: http://tlp.is/d5s

  • 0

    37. ~a_lex  2017-04-11 16:48:10  host: n13-09-07.opera-mini.net

    LTE to u mnie jest, tylko telefon nie obsługuje :) Co nie zmienia faktu, że 3g też powinno jakoś dZiałać.

  • -2

    38. ~gość  2017-04-11 16:52:37  host: public-gprs211233.centertel.pl

    Plus atakuje hahha, a czym oni mogą zaatakować, techniczną stagnacją? Słabymi ofertami i kuratelą Zębatego TW Zega:-)))

  • 0

    39. ~gość  2017-04-11 16:53:37  host: public-gprs211233.centertel.pl

    Jedyne za co należy się pochwała to to że ta "celebrytka" (której nikt nie zna) ma fajne cycki.

  • 1

    40. ~  2017-04-11 16:58:39  host: user-94-254-226-166.play-internet.pl

    Brawo Plus. Najlepsze oferty na karte i abonament. Konkurencja moze buty pastowac Plusowi. Do tego najwiekszy zasieg LTE

  • -2

    41. ~  2017-04-11 17:03:12  host: n29-05-07.opera-mini.net

    chyba "buty plusować Pastowi"

  • 0

    42.  2017-04-11 17:12:04

    jak sie ma wlasna dobra oferte to nie trzeba sie do nikogo porownywac. plus chyba wciaz ma kompleksy i w taki nieudolny sposob próbuje sie wybic

  • 0

    43. ~pabloki  2017-04-11 17:31:35  host: apn-37-7-253-243.dynamic.gprs.plus.pl

    Patryk lokalizacje rózne . plus w testach dziś , wczoraj, pół roku temu niezmiennie niska prędkość. kiedyś miałem iPlusa, zrezygnowałem na rzecz play. ponoc problemy z internetem juz minęły i jesli tak to znów włoże juz opłaconą karte play od dzis wieczorem. nie wiem czemu mam tak wolno w tym plusie . może to wina tego że to ja+na kartę. w LTE dziś 0.34 up i 0.39 dl. jadę na hspa+ jest szybciej. taki paradoks.

  • 0

    44. ~  2017-04-11 19:01:29  host: secured-by.zenmate.com

    Magdusia Lamparska - my love! ♥

  • 0

    45. ~Lampart  2017-04-11 23:45:32  host: 178235146065.dynamic-zab-01.vectranet.pl

    Reklama rzeczywiście bardzo ciekawa. Taka zadziorna, niby niewinna, a ostro uderza. Poza tym, z obecną ofertą, Plus w zasadzie ma coś w rękach, żeby się starać o klientów preferujących prepaid.

  • 0

    46.  2017-04-12 16:27:50

    Jeśli ktoś jest passe, to Majewski.