Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus aktywnie promuje przejście na Mixa

Plus aktywnie promuje przejście na Mixa

WitekT 19 Lutego 2007 22:02

0 0

16. lutego rozpoczęła się pierwsza kampania migracyjna skierowana do klientów Simplusa, którzy otrzymają SMS-y zachęcające do przejścia na Mixa. Kolejna wysyłka będzie miała miejsce 22. lutego.

Klienci otrzymają jeden z wymienionych poniżej SMS-ów:
Witaj! Wymien stary telefon na nowy zachowujac numer. Skorzystaj z oferty przejscia z SIMPLUSA do MIXA. Pytaj o oferte w najblizszym punkcie Plusa.
Witaj! Chcesz wymienic stary telefon na nowy i zachowac dotychczasowy numer? Odwiedz najblizszy punkt Plusa i zapytaj o szczegoly przejscia z SIMPLUSA na MIXA.




W ramach oferty klient ma możliwość skorzystania z oferty Uczucie Taniości w Mixie.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15. ~mini  2007-02-20 10:46:50  host: abuv29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hej! jak najlepiej rozstac sie z mixplusem co prawda mam jeszcze 3 doladowania, ale pewnie w najblizszych 2 miechach je wykorzystam...czy naprawde jest problem z zerwaniem umowy tzn mowia ze jakies doladowania zostaly jak tak naprawde juz ich nie ma? ja 24 doladowania zrobilam w 1 rok wiec mam nadzieje ze nie bedzie problemow???

  • 0

    16. ~  2007-02-20 11:11:14  host: p09-09.opera-mini.net

    ***mini - oczywiscie , ze nie bedzie problemow. Wyrobilas wymagana liczbe doladowan i po umowie. Poza tym wystarczy sie zalogowac do eboku MixPlusa , tam sa wszystkie doladowania widoczne jak na dloni. A propos eboku-orangeOnline , wystarczy porownac te dwie uslugi , by zobaczyc jaka przepasc dzieli Plusa od Orange , na korzysc tego drugiego rzecz jasna.

  • 0

    17.  2007-02-20 11:25:42

    iBOA Ery jest najlepsze, po zmianach jakie przed pół roku wprowadzili. Przejrzyście, szybko i zero błędów czy awarii jak w przypadku eboka. Co do orange-pamiętacie luki w systemie, albo awarie serwerów, kiedy każdy moógł w nie swoje konta zaglądać.

  • 0

    18. ~ksad  2007-02-20 12:38:26  host: w3cache.dialog.net.pl

    12: mylisz się: nie ma takiej opcji. Nie można przejść z abo Plusa na Simplusa.

  • 0

    19. ~mirekb  2007-02-20 12:51:02  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    znam wszystkie regulaminy polkomtela.nie ma zadnej mozliwosci przejscia z abo na s+ z zachowaniem nr.do 16. da sie zalogowac do e-boku majac nr w mixplusie??nic o tym nie wiem??i pierwsze slysze,wyjasnij jak mozesz,zobacze ile jeszcze doladowan..nikomu nie polecam mixplusa.wzialem tylko dlatego ze tel mi sluzy jako modem edge/gprs.po co przeplacac za modem..pozdr

  • 0

    20. ~miki  2007-02-20 13:21:47  host: chello089079002093.chello.pl

    No cóż. Spece, któzy nie mieli Plusa wypowiadaja sie na temat tej sieci. Jesli kto nie potrafi czytac umow i warunkow uzytkowania to niech nie narzeka na mixPlus. Ja go mam od ponad roku. Nie ma nic fajniejszego jak dzwonienie przez caly miesiac BEZ LIMITOW na wybrany numer, a dodatkowo trzy numery Swojakow, gdzie polaczeniai SMS-y sa za 50 pros. taniej. Do tego promocja z pakietami na SMS-y, czy weekendy i darmowe wieczory. To sie nazywa zla oferta, tak? Brawo!

  • 0

    21. ~hmmm  2007-02-20 13:36:44  host: 212.122.214.229

    @miki to że dałeś/aś się zrobić w balona to jeszcze nie powód by się tym chwalić. Ja mam w TT połączenia o 80 % taniej przez cały dzień wewnątrz sieci (CZYLI DO WIECEJ NIŻ 3 NUMERÓW) a po 22 płacę 9 gr za minutę. (Twoje 3 swojaki z 39 gr/min wywołują u mnie uśmiech politowania) Poza tym nikt nie wymaga ode mnie 24 czy 36 doładowań (o 42 nie wspominam rotfl). Porównaj sobie Erę FUN nim coś napiszesz tam wymagają zachowania aktywnego konta a nie konkretnej ilości doładowań (czyli wymagają ode mnie TYLKO 50zł/3m-ce i dają w prom telefon tańszy i lepszy niż w twoim zabawnym Mixie). Jedyna korzyść to darmowy numer ale tylko w Plusie oczywiście czyli bulisz ekstra 800 zł (16 doładowań po 50 zł) za to że do kogoś dzwonisz + ta osoba też buli ekstra od czasu do czasu bo odbiera :) Jednym słowem kasują cię równo. Miłych wrażeń !! Świat jest pełen szczęśliwych naiwniaków !!

  • 0

    22. ~hmm  2007-02-20 13:48:17  host: 212.122.214.229

    A co do eboa-Orange mam bardzo miłe wspomnienia (co do abo to już mieszane raczej uczucia) :) Ale ostatnio wchodziłem na iboa Era abonamentową i iboa TT i widzę że im dorównują - jak było kiedyś nie wiem.

  • 0

    23. ~miki  2007-02-20 16:03:28  host: chello089079002093.chello.pl

    @hmmm, czy mówisz o "Pakiecie 25 tańszych minut i SMS-ów" za 7,32zł z VAT? Mogę Ci pocieszyć, że w mixPlusie za 6 zł brutto dają GODZINĘ darmowych minut.

  • 0

    24. ~jojo  2007-02-20 18:16:06  host: eeb116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "miki" i to ma być pocieszenie? To jedynie rzucone hasło. Za 6 zł BRUTTO? Ja tam widzę cenę 5 zł z VAT, za 60 minut po 8 gr, od 18 wieczorem do 8 rano i w weekendy. Jeżeli mi dasz linka do tej promocji godzina "za darmo" po 6 zł, to porozmawiamy... ;-)

  • 0

    25.  2007-02-20 21:49:03

    Ja to już mam wystarczającą opinię o Plusie jak widzę na stronce operatora od dwóch lat promocję "Przyjazny prefiks 1069 dla biznesu" a tam ceny wyższe niż w TP: na komórki 0,78 zł, w TP 0,68 zł, a na lokalne 0,11 zł a w TP 0,10 zł. Oczywiście u obu nie ma opłaty za inicjację, ale jak z BOK Plusa dzwonią do moich znajomych to wmawiają, że w TP płaci się za rozpoczęcie 0,20 zł. Więc widać, że w Plusie tak samo kłamią jak w "Telemorele2".

  • 0

    26. ~andrew  2007-02-21 11:54:33  host: dop52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no to idź do ery, tam nie masz żadnych dziwnych prefiksów:)

  • 0

    27. ~Stefan  2007-02-21 15:29:43  host: ant49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    He...he... naiwnych chca za jakis badziewny aparat na kilka lat bólenia złowić. Nijak sie to nie oplaca bo nie moze. Tutaj tylko operator ma zarabiac. Klient ma placic i siedziec cicho zagrozony wysokimi karami.

  • 0

    28. ~hmmm  2007-02-21 21:31:22  host: 212.122.214.229

    @miki tylko że po 18 masz tą godzinę :) ja natomiast mam te 25 minut na cały dzień a właściwie to mam pakiet 250 min za 50 zł bo jestem w TT (czyli 20 gr/min) :) Natomiast po 22 mam noocne szaleństwo: 9 gr/ min :) No a jak policzymy że połowę stanu konta mam gratis to.. miłego dzielenia przez dwa :) Świat jest pełen szczęśliwych naiwniaków !!

  • 0

    29.  2007-02-22 11:20:25

    to witaj w gronie Tak-Takowiczów!!!Mam to samo i dziwie się, że ludzie chwalą popy i inne takie.

  • 0

    30. ~Elvir  2007-02-24 23:45:36  host: 30-mia-1.acn.waw.pl

    nie wiem co tak narzekacie na mixPlusa skoro macie tak tak-a, skoro wam się opłaca bardziej w TT to sie cieszcie, mi się bardziej opłaca w mixplusie, za 10PLN/miesiac darmowe rozmowy i SMSy do dziewczyny bez żadnych limitów, a po 18tej rozmowy na stacjonarne i wewnątrz sieci po 8gr/min. Nigdy w TT nie widziałem jakoś promocji z darmowym numerem, no i teraz promocja za 9 gr/min i to w dodatku po 22giej i do wybranych trzech numerów-4 zł/miesiąc za każdy numer .W mixie już od 18tej można dzwonić po 8gr/min i to do całej sieci i na stacjonarki. Tak już jest od długiego czasu. Pozdrawiam naiwniaków z TT. PS. To że minuta do obcych sieci jest tańsza o te 10-15 gr, to nie znaczy że dzięki temu można prowadzić godzinne rozmowy, bo stawka 59gr to i tak jest za dużo na prowadzenie dłuższych rozmów jak dla mnie, więc to są groszowe oszczędności.

  • 0

    31. ~Elvir  2007-02-24 23:56:53  host: 30-mia-1.acn.waw.pl

    *mały błąd - 9 gr w TT jest w godz. 8-22,a po 22giej 3gr/min. Ale i tak większość długich rozmów prowadzę po 18tej, ale przed 22ga. Zresztą bez sensu jest mówienie co komu lepiej odpowiada bo to zależy od tego w jakiej sieci ma znajomych do których najwięcej dzwoni i każdy z operatorów ma coś ciekawego do zaoferowania, a czy dobrze wybraliśmy oferte to zależy tylko i wyłącznie od nas, czy wystarczająco dobrze umiemy liczyć i kombinować.

  • 0

    32. ~jojo  2007-02-25 16:33:55  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    Tak, a jeżeli chcesz zadzwonić w jakiejś sprawie do urzędu, sklepu, do warsztatu samochodowego, lekarza, to co zadzwonisz po 18? Nie każdy ma znajomych, którzy mają dla niego czas po 18. A przez resztę dnia - nawet do stacjonarnych płacisz aż 72 gr. Ale co tam, to "tylko groszowa rożnica". ;-D A ile można pisać, że co to za "darmowy" numer za 10 zł na miesiąc! Nawet gdybys gdał 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, to i tak musisz te 10 zł zapłacić! Ale jak sam przyznałeś, bez większego sensu są takie rozważania. Ja mogę pisać i pisać, zwolennik Plusa i Orange też - ale to niewiele zmieni. Każdy ma to co lubi. :-)

  • 0

    33. ~Elvir  2007-02-25 22:18:19  host: 30-mia-1.acn.waw.pl

    *jojo - hmm, ale gdybyś chciał zadzwonić do urzędu czy do lekarza taniej z TT to dodawałbyś te numery do "tanich numerków" ?? zastanów się :)Zresztą tanie numerki nie obejmują numerów stacjonarnych. No chyba że są w TT aktualnie jakieś pakiety do sieci i na stacjonarne, o których nie wiem. A co do "darmowego" nr, to 10zł/miesiąc to przecież jak 33gr za dzień dzwonienia do wybranej osoby, wystarczy gadać ponad pół godziny dziennie, i minuta kosztuje poniżej 1gr, nie licząc już smsów z tym numerem, za które też nie pobierana jest dodatkowa opłata. W takim wypadku ten "darmowy" nr nie wygląda tak blado. Podsumowując - jeśli przy dzwonieniu nie korzysta się wcale lub sporadycznie z największych stawek jakie w danej taryfie oferuje nam operator, tylko z tych najniższych, to znaczy że to oferta dla nas i nie jesteśmy za bardzo ograbiani przez opa.

  • 0

    34. ~jojo  2007-02-26 10:19:39  host: ees122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Drogi "Elvrze", przecież w TT (oprócz "Tanich numerków") już od dawana są pakiety obniżające cenę minuty do Ery, Heyah i na stacjonarne przez całą dobę. Nie będę się rozpisywał, bo nie ma sensu, ale cenę można obniżyć nawet do 20 gr. Pozatym ja też mogę wykupic sobie pakiet w którym SMS-y mam po 1 gr, a MMS-y po 6 gr do Ery. A co do tego "darmowego" numeru w MIXPlusie - ja po prostu nie lubię takich promocji w których ktoś zmusza mnie do wydania już zinwestowanych przezemnie pieniędzy (10 zł) np. w ciągu miesiąca - bo jak nie to pakiet mi przepadne. Większość pakietów w Tak Taku i w miksie Ery - FUN nie przepada wcale. Pakiety obniżające cenę minuty też - w przeciwieństwie do ofert Plusa czy Orange. Jak chcesz "zaktualizować" swoje dane o ofercie Ery TAK TAK i FUN, to po prostu wejdź na ich stronę i sam sprawdź. :-)

Dodaj swoją opinię