Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: 70% więcej tylko przez 2 dni

Plus: 70% więcej tylko przez 2 dni

LuiN 2 Czerwca 2016 09:33

9 2

W dniach 2-3 czerwca klienci prepaid Plusa mogą otrzymać 70% więcej wartości zasilenia - w ramach promocji z okazji osiemnastych urodzin usług prepaid sieci.



Bonus można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet. Promocja trwa dwa dni i aby z niej skorzystać należy za pośrednictwem kanału internetowego zasilić swoje konto w wysokości 50-99 zł.

Promocja dotyczy klientów wszystkich usług "na kartę" w sieci Plus: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę i Plus Internet Na Kartę.




Zasilenia należy dokonać przez jedną ze stron: www.doladujplushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.facebook.com/plus, www.mpay.pl, www.bm.pl, www.doladowania.pl, www.agadka24.pl, www.tutajdoladuj.pl, www.doladowania.payu.pl lub na stronach internetowych: www.plusbank24.pl, Inteligo, PKO BP, Banku Pocztowego, BPH Sez@m, BZWBK24, www.bzwbk24.pl, www.mbank.pl, MultiBanku, Banku Pekao, ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, Banku BGŻ, VW Banku, Credit Agricole Bank Polska SA, BNB Paribas Banku, Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Banku, Eurobanku, Deutsche Banku, Meritum Banku, Alior Banku, T-Mobile Usługi Bankowe oraz za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPotwór dostępnej m.in. na stronie internetowej www.plus.pl/mpotwor oraz aplikacji mobilnej mPay możliwej do pobrania ze sklepów Google Play oraz App Store.

Bonus zostanie aktywowany na koncie klienta automatycznie po dokonaniu zasilenia, natomiast nie przedłuża on okresu ważności dla usług wychodzących.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: doładowania | plus na kartę | plus

w sumie: 24
  • -1

    5. ~tkubon  2016-06-02 10:34:49  host: user-94-254-241-167.play-internet.pl

    tym razem chyba dla wszystkich, a nie tylko dla tych co jeszcze przez internet nie ładowali

  • -1

    6. ~tkubon  2016-06-02 10:35:31  host: user-94-254-241-167.play-internet.pl

    Plus całkiem dobrze kombinuje. Ta kasa idzie na konto główne i można za nią kupować pakiety. Te pakiety choć nominalnie ciut droższe niż np. w orange efektywnie wychodzą za śmieszne pieniądze jeśli ktoś śledzi te promocje

  • -2

    7. ~  2016-06-02 10:43:17  host: ip-84.38.160.65.resman.pl

    w mix-ie tez ??

  • -1

    8.  2016-06-02 10:54:06

    @4. Roczna ważność konta w Plus Na Kartę kosztuje 10 zł rocznie, więc w czym problem?

  • -2

    9.  2016-06-02 10:58:58

    @4: Ty tak żartujesz, prawda? Ładujesz za 50, masz 85, czyli to co jest za 30 zł realnie kosztuje Cię niecałe 18.
    Ale jak lubisz przepłacać "wbijając co miesiąc 30 zł" Twoja sprawa. Mentalności niektórych się nie zmieni.
    Gdybym miał Plusa na kartę na pewno bym skorzystał, może nawet za 99 zł albo więcej niż raz - w końcu nie ma chyba ograniczeń ile razy można ładować np. po 50 zł.

  • -2

    10.  2016-06-02 11:00:38

    @7: A czytać umiemy? "Abonenci Na Kartę, Abonenci Simplus, Abonenci Sami Swoi
    i Abonenci 36i6".

  • -2

    11. ~ja  2016-06-02 11:06:43  host: apn-5-60-254-98.dynamic.gprs.plus.pl

    Promocja jest tez dla ja+ i plush.

  • 0

    12. ~ja  2016-06-02 11:07:31  host: apn-5-60-254-98.dynamic.gprs.plus.pl

    Przeciez mix to abonament na karte

  • 0

    13.  2016-06-02 11:14:26

    Happy Days
    2 x WIĘCEJ GB NA WAKACJE >> http://tlp.is/9ql

  • -2

    14. ~send  2016-06-02 11:57:25  host: ip-5-172-247-198.free.aero2.net.pl

    @8 - nie wiesz w czym rzecz? By ponarzekać po prostu...

  • -2

    15. ~tkubon  2016-06-02 12:18:58  host: user-94-254-241-167.play-internet.pl

    3G: A co w tym złego. Nie każdemu się chce oczywiście śledzić te promocje, ale dla niektórych jest to dobra opcja

  • -2

    16. ~ja  2016-06-02 13:18:40  host: apn-5-60-85-138.dynamic.gprs.plus.pl

    @15 i dlatego wszystkich znajomych powiadomiłem. Ale sam niestety nie skorzystam na 2 telefonach skarbonka grubo ponad 100 zl. Pewnie to powstaje gdyż odpływ klientów trwa. I powiem tak bylem wczoraj w punkcie i tylko abonament . Jak nie zwykły to może telewizja lub smartdom. To samo na infolinii.

  • 1

    17. ~Marcin.503  2016-06-02 14:09:03  host: public-gprs186153.centertel.pl

    Sam nie skorzystam, ale zastanawiam nad przeniesieniem nr żony, do jakiejś oferty na kartę, w sierpniu kończy się umowa, plus ma często bonusy do doładowania, i fajne jest to że wszystkie środki są na koncie głównym,można wykorzystać na co się chcę...

  • -1

    19. ~warto  2016-06-02 14:19:46  host: 5.134.65.181

    warto też pisać skargi do uke na Plusa i ich system bilingowy.
    Jak macie pakiet 2x3GB danych w ofercie nolimit jest łamane prawo telekomunikacyjne które zobowiązuje podmioty do pokazania w bilingu zestawienia wykorzystania danych.
    W plusie sprawdzenie danych kodami *136# wiąże się zawsze z błędem. Pierwszy sms pokazuję niższa wartość niż drugi (po rozłączeniu sesji) , dodam , że pod Linuxa i XP Windows nie mają żadnych danych które by to prezentowały. Aplikacji mobilne wykluczenie -dyskryminacja plusa.
    Dwie skargi na sposób rozliczania z zdjęciami smów i serwisu na ich stronie i : 2x35zł zwrócone.....
    piszcie skargi aż system będzie pozakazywał wartości właściwe....

  • 0

    20. ~  2016-06-02 14:33:13  host: public-gprs353179.centertel.pl

    czy jest opcja zeby te promocje sie polaczyly?tzn 100% za 1x i 70% z dziesiejszej?laduje za 99.

  • 0

    21.  2016-06-02 15:22:46

    20 - nie. O ile pamiętam, w regulaminie "pierwszego" jest wprost mowa o tym że nie łączy się z innymi promocjami.

  • 0

    22. ~  2016-06-03 07:41:41  host: 78-11-8-249.static.ip.netia.com.pl

    @8 @9 @14 to powiedzcie mi jak aktywowac w plushu rok waznosci konta po przeniesieniu numer z innego prepaid, bo jakos nigdzie nie widze :) stad musze doladowywac co miesiac te 30zl aby przedluzyc waznosc konta...bo ta promocja tego nie przedluza, tak samo jak kupienie pakietu za 29zl...tylko doladowanie przedluza waznosc konta na rozmowy wychodzace

  • 0

    23. ~lol  2016-06-03 08:08:51  host: a252-110.press-service.com.pl

    przeciez nie musisz 30 co miesiac to pierwsze, tylko 50 na 3-mce itd. poza tym nie wiem jak jest w plush, ale w plusie na kartę da się przedłużyć wartość na 365 dni za opłatą 5 zł, wiec albo slabo szukasz albo nei obowiazuje to w plush

  • 0

    24. ~@23  2016-06-03 09:04:54  host: 78-11-8-249.static.ip.netia.com.pl

    reczna aktywacja RWK w plush za 10zl nie istenije juz, wiec nie obowiazuje w plushu... jest albo z nowym nr albo w ja+

  • 0

    25. ~Uran  2016-06-03 17:53:02  host: 078088028074.dynamic-ra-05.vectranet.pl

    No i kolejny raz udało się załapać. Bardzo dobrze rozwiązali sprawę z kartami w plusie. Dzięki tym bonusom, bardzo regularnie podrzucanym, bardzo się z tej sieci opłaca korzystać.

Dodaj swoją opinię