Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: 50% więcej za doładowanie z okazji Dnia Dziecka

Plus: 50% więcej za doładowanie z okazji Dnia Dziecka

sirmark 1 Czerwca 2017 11:22

11 4

plus dzien dziecka

Do 2 czerwca użytkownicy usług na kartę w sieci Plus mogą otrzymać bonus za zasilenie swego konta za pośrednictwem kanału internetowego. Dotyczy to jednak wyższych kwot.

Tym razem dodatkowe 50% z doładowanie otrzymać będzie można za zasilenia kwotami od 50 do 99 zł.




Z promocji Dzień Dziecka w Plusie mogą skorzystać klienci JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę oraz Plus Internet Na Kartę.
Przyznany bonus można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet, natomiast nie przedłuża on ważności konta dla usług wychodzących.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: plus | doładowania

w sumie: 71
  • 0

    55.  2017-06-01 16:58:34

    I przestańcie wieszać psy na redakcjach. Oni po prostu przepisali komunikat prasowy Polkomtela. Tam podają błędnie (w każdym razie nie to co w regulaminie), ze dotyczy doładowań od 50 do 99 zł.
    Żenujące to jest. Dowodzi tego, że to WY nie znacie źródeł informacji. I po cholerę się na śmieszność narażać?
    A swoją drogą, jeśli regulamin odbiega od komunikatu (albo odwrotnie), to wypadałoby to zweryfikować i źródła ;-)

  • 0

    56.  2017-06-01 17:00:35

    34 - wg którego regulaminu się nie łączą?

  • 1

    57.  2017-06-01 17:04:20

    @55. To tylko potwierdza że Telepolis stało się kopiuj / wklej komunikatów prasowych.
    O 11:36 zwróciłem uwagę że jest błąd, mamy 17:00 a błąd ciągle jest.

  • 0

    58.  2017-06-01 17:06:35

    Patryk7588 - nie przesadzaj. Komunikat prasowy się kopiuje - po prostu taki to materiał jest. Co innego kiedy załączony regulamin do komunikatu nie w pełni odpowiada temu co piszą w tym komunikacie ;-)

  • 0

    59.  2017-06-01 17:08:21

    Jednak regulamin to regulamin i to co mówi komunikat nie ma większego znaczenia w tym przypadku.

  • 0

    60.  2017-06-01 17:13:35

    Więcej ludzi przeczyta newsa czy podlinkowany regulamin?

  • 0

    61.  2017-06-01 17:15:13

    Wstawiając grafikę pewnie mieli oczy zamknięte.

  • 0

    62.  2017-06-01 17:24:05

    Ja tam czytam regulaminy.
    Nawet staram się nie komentować newsów z informacjami o taryfach czy promocjach jeśli nie ma regulaminów żeby móc je przejrzeć ;-)

  • 0

    63.  2017-06-01 17:50:27

    dzien dziecka w plusie? przeciez tam praktycznie sami ludzie juz starszej daty

  • -10

    64. ~biala  2017-06-01 19:01:55  host: 188.146.138.205.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    A TMobile z okazji Dnia Dziecka zdemolował swoją ofertę podwójne doładowanie :) od dzisiaj tylko na zaproszenie, promocyjne złotówki ważne 14dni a nie jak dotychczas zgodnie z wartością zasilenia, wykorzystać można jedynie na połączenia i smsy, nie da się wykupić żadnych pakietów

  • 0

    65. ~Wilkołak  2017-06-01 19:42:46  host: staticline-31-182-90-94.toya.net.pl

    To ja też zapytam o rozbieżność komunikatu z regulaminem. Chodzi mi o Plush na kartę- dostanę 50% czy nie? Sprawdził ktoś? Wg. regulaminu nie- Plush na kartę nie jest wymieniony, a w newsie jest jako jedna z taryf objętych promocją. Która wersja jest prawdziwa?

  • 0

    66. ~Onn  2017-06-01 20:00:04  host: metroeth-nat76.217.146.194.generacja.pl

    @65 poczytaj to (do ostatniego posta) -> http://tlp.is/dod

  • 0

    67. ~Wilkołak  2017-06-01 20:12:38  host: staticline-31-182-90-94.toya.net.pl

    Dzięki wielkie. Nie przeglądałem forum-mój błąd.

  • 0

    68. ~asdas  2017-06-01 20:18:12  host: aetp30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kanału iternetowego tzn?????? przez bank internetowy to dostanie sie ten bonus?

  • 0

    69.  2017-06-01 20:22:09

    Wszystko jest w regulaminie.

  • 0

    70. ~  2017-06-01 20:41:09  host: staticline-31-182-192-173.toya.net.pl

    wlicza się w to mixplus?

  • 0

    71. ~  2017-06-01 20:50:08  host: staticline-31-182-192-173.toya.net.pl

    Właśnie pisałam z obsługą plusa. numery w MIXPLUSIE nie są brane pod uwagę w tej okazji, więc proszę uważać.

  • 0

    72. ~Tom  2017-06-01 21:04:33  host: user-94-254-144-53.play-internet.pl

    Wystarczy pomysleć głową i przeczytać regulamin.... a Nie zawracać tyłek obsłudze

  • 0

    73. ~Maria  2017-06-02 14:47:20  host: 178235146253.dynamic-zab-01.vectranet.pl

    Grunt, że jest bonus 50% i już mi się konto w plusiku moim kochanym powiększyło o adekwatną kwotę. A spór o komunikat to moim zdaniem burza w szklance wody.

  • 0

    74. ~Hagrid  2017-06-05 16:18:19  host: office.yoda.pl

    Z tego co widzę to dużo takich promocji gdzie można zgarnąć jakieś bonusy w Plusie się pojawia ostatnio. Co na to konkurencja?

Dodaj swoją opinię