Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: 50% więcej do doładowania

Plus: 50% więcej do doładowania

LuiN 13 Lutego 2017 10:12

17 7

plus walentynki baner

Sieć Plus przygotowała walentynkową promocję doładowań. 13 i 14 lutego otrzymać można 50% więcej do doładowania.




Promocja obowiązuje w przypadku doładowań realizowanych przez stronę operatora, wybrane serwisy transakcyjne banków i aplikację mPotwór. 50% bonusem premiowane są doładowania od 30 do 99 zł, a dodatkowe środki nie wpływają na ważność usług wychodzących.

Z promocji można skorzystać do północy 14 lutego, za pośrednictwem:
  • stron internetowych: www.doladujplushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.facebook.com/plus, www.bm.pl, www.doladowania.pl, www.agadka24.pl, www.tutajdoladuj.pl, www.doladowania.payu.pl, www.mpay.pl,
  • jednej z następujących stron internetowych banków: www.plusbank24.pl, Inteligo, PKO BP, Banku Pocztowego, BPH Sez@m, BZWBK24, www.bzwbk24.pl, www.mbank.pl, MultiBanku, Banku Pekao S.A., ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, Banku BGŻ, VW Banku, Credit Agricole Bank Polska SA, BNB Paribas Banku, Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Polbanku, Eurobanku, Deutsche Banku, Meritum Banku, Alior Banku, T-Mobile usługi Bankowe,
  • bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media SA,
  • aplikacji mobilnej mPotwór dostępnej m.in. na stronie internetowej www.plus.pl/mpotwor oraz aplikacji lub aplikacji mobilnych mPay, doładowania.pl lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Skycash.
Dodaj do:

Tagi: plus | doładowania

w sumie: 78
  • 0

    62. ~ja  2017-02-13 17:24:50  host: user-94-254-241-102.play-internet.pl

    Mam plusa od bardzo dawna, bardzo dobra sieć. Reklamację pisałem ponad 4 lata temu. Rozmowy są czyste, sms dochodzą net chodzi dosyć płynnie i to wszystko na zwykłej taryfie na kartę. Ale narzekacie, bo najlepiej jak by wszystko było za darmo, a może nawet żeby plus dopłacał.

  • 2

    63.  2017-02-13 17:25:48

    62 - nie mówo w liczbie mnogiej, bo tu tylko jeden ni(c)kt narzeka ;-)

  • 2

    64.  2017-02-13 17:26:08

    @62. Narzeka ciągle jedna osoba, zmienia tylko nick, popatrz na host.

  • -2

    65. ~Bolek  2017-02-13 17:30:01  host: 217.96.226.42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A wiadomo może nie jedna osoba, a cały region tam gdzie nie ma nadajników Plus wcale lub polikwidowali, redukcje zrobili sobie, ciecie kosztów, żeby więcej w kieszeniach zostało kilku osobom;
    Pisać może i jedna, a mówić 1000 to samo;

  • 1

    66.  2017-02-13 17:32:12

    65 - jak na razie to Plus daje 50% więcej. Ktoś daje więcej?

  • -2

    67. ~Włodek  2017-02-13 17:35:02  host: 217.96.226.42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I nie umieją ten Plus z Orange dogadać lub T-Mobile w sprawie wymiany nadajnikami lub podpisania jakieś umowy w sprawie właśnie romaningu i właśnie tyle lat...............i jak swoich nie robią wcale nowych nadajników, nie potrafią zrobić ten Plus, tylko na starych niby LTE, którego też brak lub jest z taką prędkością, że strona internetowa godzinę otwiera, a potem limit i prędkość gaśnie do zera;

  • -2

    68. ~Robert  2017-02-13 17:37:55  host: 217.96.226.42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja nie chcem nawet tych 50%, bo i tak nie skorzystam jakbym chciał zero zasięgu tego PLUS całego;

  • 2

    69.  2017-02-13 17:38:14

    67 - a po polsku umiesz cokolwiek powiedzieć?

  • 1

    70.  2017-02-13 17:39:47

    WLO, daj już spokój. Szkoda czasu.

  • -2

    71. ~Śpioch  2017-02-13 17:39:49  host: 217.96.226.42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dobranoc Plus ja plus ty, plus oni;

  • 0

    72. ~Retryk  2017-02-13 19:31:20  host: aapj241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dobrze, że tu dzisiaj zaglądnąłem, bo bym przegapił promocje ;) Jutro się doładuje - dodatkowe 50% piechotą nie chodzi ;)

  • 0

    73. ~feeeeeeee  2017-02-13 20:01:20  host: 217.96.226.42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja za darmo ich nie chcem............

  • 0

    74. ~Z1  2017-02-13 20:43:47  host: 77-88-139-228.internetia.net.pl

    Śmiech na sali !!! Promocja nie dla wszystkich ! olewam to !!!

  • 0

    75. ~  2017-02-13 20:53:27  host: host-176-221-123-34.dynamic.mm.pl

    Szkoda, że Plus jest taki mało pro-kliencki. Poprosiłem o umowę w zamian za rozliczenie pozostałych środków z konta na kartę w przyszłe abonamenty i otrzymałem odpowiedź odmowną. Nie ma tego dużo, raptem 2 abonamenty po 29 zł... No i niestety mur... beton... Regulamin jest regulaminem i nie można go zmienić, nawet jeśli klient oferuje więcej korzyści dla firmy w zamian za brak strat u siebie.

  • 0

    76.  2017-02-13 21:03:37

    75 - w sytuacji gdy pieniądze na koncie można mieć za darmo, zapomnij o takim "proklienckim" działaniu ;-)

  • 0

    77.  2017-02-13 21:04:05

    Sorry, ale idiota tylko by finansował cwaniaków ;-)

  • 0

    78. ~Kris86  2017-02-13 21:08:09  host: n06-04-07.opera-mini.net

    Dziwna ta promocja, bo w TV ani razu nie widziałem reklamy Plusa. W dodadku to tylko dla małej części populacji, bo większość doładowuje kodem. Plusowi chyba już nie zależy....

  • 0

    79. ~Beti  2017-02-14 10:09:09  host: apn-37-248-165-45.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja dostałam SMS od Plusa wczoraj:
    50% wiecej z okazji Walentynek! Doladuj konto w dniach 13-14 lutego 2017 r. kwota w przedziale od 30 do 99zl, a 50% tej kwoty otrzymasz w prezencie. Promocja dotyczy doladowan przez wybrane strony internetowe i aplikacje. Regulamin na www.doladuj.plus.pl

  • 0

    80. ~top  2017-02-14 11:51:00  host: public-gprs212501.centertel.pl

    I jeszcze to, http://tlp.is/cms

  • 0

    81. ~9000  2017-04-18 11:23:13  host: 192.55.109.5

    Chce doładować bardzo szybki

Dodaj swoją opinię