Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: 40% więcej za doładowanie bankowe

Plus: 40% więcej za doładowanie bankowe

LuiN 24 Czerwca 2015 13:43

12 4

Rusza wakacyjna promocja doładowań internetowych w Plusie, w której można otrzymać 40% więcej wartości zasilenia. Bonus można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet.



Promocja trwa tylko 25 i 26 czerwca. Dodatkowe 40% wartości doładowania można otrzymać po dokonaniu zasilenia konta za pomocą kanału bankowo-internetowego.




Promocja dotyczy klientów usług na kartę: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę, którzy muszą dokonać zasilenia w wysokości 30-99 zł. Dla klientów ofert JA+ Mix, Plus Mix oraz Plush Mix bonus promocyjny naliczany jest tylko przy doładowaniu nominałem 10 i 20 zł.

Bonus zostanie aktywowany na koncie klienta automatycznie po dokonaniu zasilenia, natomiast nie przedłuża on okresu ważności dla usług wychodzących.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plush | plus mix | plus na kartę | plus | doładowania

w sumie: 18
  • 3

    1. ~f643  2015-06-24 14:09:37  host: 212.160.172.83

    Plus plus bank, to ostatnio źle się kojarzy :-) Hue hue.

  • 2

    2. ~  2015-06-24 14:31:24  host: 37-128-17-182.adsl.inetia.pl

    Polkomtel i bankowe? Oni sobie chyba jaja robia.

  • -3

    3.  2015-06-24 14:54:11

    Promocja dużo lepsza niż 60MB w Play. 40% na konto główne to jest konkret, ale tytuł newsa wygląda słabo, chodzi o kanał elektroniczny zapewne.

  • 1

    4. ~  2015-06-24 14:59:03  host: user-109-243-105-43.play-internet.pl

    W Virgin Mobile mam 50% każdego doładowania (taryfa #2012) oraz 50% jednorazowo przy doładowaniu via Paypal (taryfa #Wszystko).

  • 2

    5. ~DRWAK  2015-06-24 15:20:36  host: 57-146.beskidmedia.pl

    I co z tego ze masz w virgin 50%. Ale w tej taryfie nie masz no limit. A ja potrzebuje ok 5 tys min na miesiac. Tak wiec virgin z taryfa 2012 jest dla mnie do kitu.

  • 0

    6. ~DRWAK  2015-06-24 15:21:54  host: 57-146.beskidmedia.pl

    Jedynie to drugie to ok. Bo tez mam konto na paypal

  • 2

    7. ~Szaman  2015-06-24 15:30:20  host: 093105178195.dynamic-ww-1.vectranet.pl

    Ja tam net mam z bodaj 60% upustu, i to co miesiąc, no ale co z tego? Jeżeli jakaś oferta jest non stop z upustem, to raczej nie warto w ten upust wierzyc. To jest po prostu zawyżanie kosztów wyjściowych ;). A w Plusie te upusty są realne i realnie potaniają koszt telefonowania dla kartowiczów. I to mi się w Plusie bardzo podoba.

  • 1

    8. ~ja  2015-06-24 16:13:04  host: apn-95-40-113-33.dynamic.gprs.plus.pl

    Cienka ta promocja. Ostatnio było 50% . Nie skorzystam. To lepiej wychodzi 5 doładowanie gratis .

  • 0

    9.  2015-06-24 16:17:55

    #8 - przecież można skorzystać z jednego i drugiego?

  • -1

    10.  2015-06-24 16:57:58

    Te promocje to super sprawa. Nielimit na komórki wyjdzie jakieś 18zł. Jak na plusa to taniocha.

  • -1

    11. ~ja  2015-06-24 18:31:56  host: apn-5-60-244-77.dynamic.gprs.plus.pl

    można.

  • 0

    12. ~Karol  2015-06-24 20:46:15  host: adio253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy trzeba mieć zarejestrowany numer, bo takowych nie mam i cenie to sobie w ovji pre paid.

  • 0

    13. ~Zonek  2015-06-26 09:42:52  host: abiu49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wiedziałem, że warto poczekać z doładowaniem :) W plusie te promocje to już można traktować jako standard. Pojawiają się regularnie i sporo bonusowych środków można zgarnąć dzięki nim.

  • 0

    14. ~Wiktor  2015-06-26 13:03:54  host: 088156129203.dynamic-ww-1.vectranet.pl

    Między innymi z powodu częstych promocji na doładowanie korzystam z Plusa na kartę.

  • -2

    15.  2015-06-26 13:57:54

    13, 14 - akurat przy regularnym zasilaniu i obecnych promocjach (praktycznie stałych, bo "do odwołania") 20% i 30% w weekendy, jednorazowa 40% jest nie wiadomo jakim bonusem... 5 zł więcej przy zasileniu za 50 zł - majątek można zbić ;-)

  • -2

    16.  2015-06-26 14:02:38

    Dla kogoś kto nieregularnie zasila, też "wpasowanie się" z potrzebami na konkretne 2 dni jest uciążliwe... 40% to 40% - nie ma co dyskutować. Jednak przy tym co jest dostępne, znowu nie jest to jakiś nadzwyczajny bonus. Zwłaszcza, ze też tylko przy banków-internetowym zasileniu jest. Może jakby w bankomacie było, do "zdrapek"... Ale tak jak jest? No jest. Na pewno ktoś wykorzysta, zwłaszcza ten, kto do jutra nie może czekać albo nie robi mu różnicy że o dzień czy tydzień wcześniej planowe zasilenie zrobi z nieco większym bonusem.
    Rozpływać się można by było gdyby nie było w ogóle bonusowych zasileń.

  • 0

    17. ~Obserwator  2015-06-26 20:55:47  host: apn-46-76-119-148.dynamic.gprs.plus.pl

    Od poprzedniej promocji nie minęły jeszcze 4 tygodnie więc nie ma co liczyć na doładowania co 30 dni jeżeli ktoś chce max wykorzystać okres ważności konta.

  • -1

    18. ~Cleo  2015-06-27 21:01:13  host: aell81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @Obserwator Te promocje są dość często w Plusie i ten czas jest raczej krótszy niż 4 tygodnie. Co prawda czasem dotyczą one tylko LTE, ale z minutami ekstra to dość często.

Dodaj swoją opinię