Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: 40% ekstra za doładowanie

Plus: 40% ekstra za doładowanie

sirmark 2 Czerwca 2014 16:43

13 5

3 czerwca najstarsza oferta prepiad w Polsce kończy 16 lat. Z tej okazji Plus na Kartę świętuje i każdy, kto w dniach 3 i 4 czerwca skorzysta z doładowań elektronicznych otrzyma 40% extra wartości doładowania.




Plus z ofertą Simplus wystartował 3 czerwca 1998. Aby skorzystać z urodzinowych doładowań należy dokonać doładowania o wartości z przedziału 20-99 zł. Bonus w postaci 40 % wartości dokonanego zasilenia zostanie aktywowany na koncie klienta automatycznie po dokonaniu zasilenia. Dodatkowe środki można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMSy, MMSy, Internet. Bonus nie przedłuża okresu ważności dla usług wychodzących.


Zasilenia konta należy dokonać poprzez jedną ze stron www.plus.pl, www.blue.pl, www.plusbank.pl, www.doladowania.pl, www.agadka24.pl, www.tutajdoladuj.pl lub na stronach internetowych Inteligo, PKO BP, Banku Pocztowego, BPH Sez@m, BZWBK24, www.bzwbk24.pl, www.mbank.pl, MultiBanku, Banku Pekao S.A., ING Banku Śląskiego, Invest Banku, BOŚ Banku, Nordea Banku, BGŻ Banku, VW Banku, Credit Agricole, BNB Paribas banku, , Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Banku, Eurobanku, Deutsche Banku, Meritum Banku, Alior Banku, Alior Sync; www.mpay.pl oraz bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych oferujących usługę zasileń konta.


Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: doładowanie | plus

w sumie: 62
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    49. ~Fazi  2014-06-02 21:57:13  host: ip-37-209-140-152.free.aero2.net.pl

    Ja korzystałem z simplusa ja minuta kosztowała 3zł...teraz nie korzystam i jestem z tego bardzo ale to bardzo zadowolony.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    50. ~aaa  2014-06-02 22:55:30  host: 5.174.26.87

    Witam,jaką sieć i taryfę polecacie,tylko sms'y (około 100 szt/miesiąc) do play i najlepiej rok ważności konta po doładowaniu!
    Dzięki!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    51. ~edek  2014-06-02 23:40:06  host: 213.158.216.194.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Tak jak pisze kolega Nicek po 5tym wysłanym smsie otrzymywało się wiadomość o treści "konto zaktualizowane - wyłącz i włącz telefon". Poza tym w zestawach startowych były dostępne dwa telefony Sagem i Motorola. Starter kosztował około 120 PLN i początkowo trzeba było być pełnoletnim by go zakupić (rejestracja obowiązkowa przy zakupie). Podobnie było zresztą w tak-taku. W Nokii 5110 czy 3310 stan konta na wyświetlaczu "przykrywała" informacja o sieci. Dawne czasy - miło powspominać. Warto też zauważyć jak technika przez te lata poszła do przodu- obecnie telefon jest wartością dodaną do wypasionych smartfonów.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    52. ~ciekawy  2014-06-03 07:05:10  host: ip851481138.gmk.net.pl

    A ja pytam kiedy PNK będzie wreszcie NORMALNYM prepaidem? Z normalnymi warunkami a nie haczykamie wiecznie się wykluczającymi , na normalnej platformie bez tej ciągłej kodologii?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    53. ~Calm7  2014-06-03 07:16:42  host: n07-07-01.opera-mini.net

    50). Tylko do plejaka? A ile masz kasy na miesiąc, na te smsy? 1zł? 9?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    54.  2014-06-03 07:47:37

    po co jeszcze jest oferta na kartę w plusie, dać komuś satysfakcję że tam jeszcze jest.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    55.  2014-06-03 09:29:26

    Byłoby to atrakcyjne gdyby łączyło się z bonem 15 zł przy zasileniu za 100 zł. Wtedy zasilenie 100 zł, a na koncie 165 zł. Myślę nad zmianą prepaida play więc ta oferta jest dla mnie średnio atrakcyjna.
    Pamiętam jak brat ok. roku 2000 kupił sobie Motorolę z antenką a na opakowaniu było napisane "Nowość! Możliwość wysyłania wiadomości tekstowych SMS"

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    56. ~aaa  2014-06-03 09:29:50  host: dynamic-78-8-65-57.ssp.dialog.net.pl

    @Calm7 to jest centralka alarmowa (komunikacja sms'ami),sam jestem w play...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    57.  2014-06-03 13:39:00

    DanielR - nie wiję się, jedynie mówię, ze w simplusie na ebok np. nie ma dwóch kont jak w TT np. Są pakiety i zasoby wykorzystane albo pozostałe. Może formalnie dla przeciętnego użytkownika jest kontem bonusowym, dodatkowym czy jak to nazwać inaczej, ale na pewno nie jest to to samo co w TT - znam wszystkie eboki i widzę różnicę. Stąd mówię, ze w simplusie jest tylko JEDNO konto. A ew. pakiety są na usługach dodatkowych czy promocyjnych.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    58.  2014-06-03 13:51:09

    @50 aaa - "Play Fresh Darmowe SMS do wszystkich sieci" albo "Play Fresh Darmowe rozmowy i SMS w Play". Tylko zarejestruj sobie tą kartę w jakimś salonie nim Ci system przywali blokadą simboxing :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    59.  2014-06-03 15:09:01

    wlo (57), nie tłumacz się teraz wyglądem w eBOKu. Wcześniej o tym nie pisałeś.
    Nie ma znaczenia jak to wygląda w eBOKu. Faktem natomiast jest istnienie osobnych kont, na poszczególne pakiety. W np. pre-paidach Play też nie zawsze wszystkie pakiety są widoczne w ichnim internetowym BOKu na osobnych kontach, ale jednak faktycznie w praktyce tak jest. I w celu sprawdzania ich stanu należy użyć osobnych/innych krótkich kodów USSD.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    60.  2014-06-03 15:11:23

    OK - to najpierw będę esej pisał w ramach wstępu do posta, żeby przekazać co mam na myśli i w prowadzić w kontekst mojego myślenia ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    61.  2014-06-03 15:37:09

    Nie. Wystarczy, żebyś pisał krótko i na temat. Po co masz się później tłumaczyć z w zasadzie nieistotnych rzeczy. :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    62. ~kulix  2014-06-03 16:49:39  host: inptr-68-2.comarch.com

    W regulaminie pisze: "Promocja jest adresowana do Abonentów Simplus1, Abonentów 36i62 oraz Abonentów Sami Swoi3" (stare taryfy).
    Czyli jak mam nowszą taryfę i doładuje za 99zł to nie dostane tych 40% i przy okazji przepadnie mi standardowy bonus jakbym doładował za 100zł?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    63.  2014-06-03 16:50:32

    Ktoś wie czy Era planuje jakieś podwójne zasilenie z wpływem gotówki na główne konto, żeby można było na zakupy w tym ich sklepie wykorzystać?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    64.  2014-06-03 16:51:41

    A te indeksy przy nazwach taryf? Czytałeś przypisy małym drukiem? No żenujące są takie pytania...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    65. ~AAA  2014-06-03 20:13:22  host: aehf127.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Świetnie! Bardzo to lubię! :) Szkoda, że tylko przez te dwa dni jest ta promocja. Przydałoby się, żeby Plus na stałe wprowadził taką ofertę, to byłby cios dla konkurencji.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    66. ~Max  2014-06-03 22:25:46  host: 159-205-86-125.adsl.inetia.pl

    Przeczytajcie dokladnie regulamin promocji - Plus wystwil swoich klientow doopa do wiatru. Promocja dotyczy TYLKO starych taryf i kto ma aktywne najnowsze g...o dostaje a nie 40%. Faktycznie cudny prezent urodzinowy. Sam Plus sobie zrobil prezent bo kupa ludzi zaplaci i zostanie oszukana.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    67.  2014-06-03 22:57:49

    @66 Właśnie doładowałem taryfę plus na kartę z 2012 roku i bonus dostałem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    68.  2014-06-04 09:51:07

    ~Max - a który punkt regulaminu dokładnie?

Dodaj swoją opinię