Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: 40% ekstra do doładowania

Plus: 40% ekstra do doładowania

LuiN 3 Grudnia 2014 15:12

9 5

plus mikolajki 40 proc ekstra Sieć Plus przygotowała mikołajkową promocję doładowań przez Internet. Otrzymać można dodatkowe 40% kwoty doładowania.



Choć promocja jest "Mikołajkowa", 6. grudnia nie obowiązuje. Dodatkowe 40% wartości doładowania można otrzymać od 4. do 5. grudnia, po dokonaniu zasilenia konta za pomocą kanału bankowo-internetowego. Bonus wykorzystać można na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet.




Promocja dotyczy klientów wszystkich usług na kartę oraz mix w Plusie. Aby skorzystać z promocji klienci ofert Plus na Kartę, Plush, Simplus, Sami Swoi, 36,6 i Plus Internet na Kartę muszą dokonać zasilenia w wysokości 20-99 zł, natomiast klienci Plus Mix i Plush Mix w wysokości 20 zł.

Zasilenia należy dokonać przez jedną ze stron: www.doladuj.plus.pl, www.blue.pl, www.doladowania.pl, doladuj.plushbezlimitu.pl, www.agadka24.pl, www.tutajdoladuj.pl, www.facebook.com/plus, www.plusbank24.pl, www.plusbank.pl bądź na stronach internetowych: Inteligo, PKO BP, Banku Pocztowego, BPH Sez@m, BZWBK24, www.bzwbk24.pl, www.mbank.pl, www.mpay.pl, payudoladowania, MultiBanku, Banku Pekao S.A., ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, Nordea Banku, BGŻ Banku, VW Banku, Credit Agricole Banku Polska SA, BNB Paribas banku, Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Banku, Eurobanku, Deutsche Banku, Meritum Banku, Alior Banku, T-Mobile Usługi Bankowe, FM Banku oraz bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych oferujących usługę zasileń konta.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus | plus na kartę | plush

w sumie: 37
  • 1

    19.  2014-12-03 16:54:53

    Kuzyn1920: z redakcją współpracują WSZYSCY operatorzy merytorycznie. Z działem sprzedaży współpracują WSZYSCY operatorzy. I tym sposobem Twoja teoria legła w gruzach... PS. Ja się nie wywyższam, ja po prostu pilnuję porządku. Natomiast Ty próbujesz narzucać swoją narrację i z jakiś niezrozumiałych dla mnie względów hołdujesz offtopikowej dyskusji i teorii "jeżeli fakty nie popierają intuicji, to tym gorzej dla faktów". Ja ją kończę, bo nie jestem w stanie udowodnić, że nie jestem wielbłądem, a Ty i tak wiesz lepiej.

  • 1

    20. ~  2014-12-03 18:23:39  host: 89-65-159-68.dynamic.chello.pl

    Kuzyn, Play wydaje ostatnio zdecydowanie więcej na reklamy niż pozostali operatorzy co widać w tv i słychać w radiu. Gdzie nie włączysz, to Play i święta. Widać wykupili dużo reklam w Telepolis i zlecili akcję rozsyłania na prywatne maile i stąd ten spam. Oczywiście też mi się to nie podoba. Na tym portalu większość to sympatycy Play przez co komentarze i ankiety są mocno skrzywione i nie oddają rzeczywistości, co widać chociażby po minusach jakie zebrałeś.

  • 0

    21. ~pabloki  2014-12-03 18:34:55  host: 213.158.222.18

    ponoć tego bonusu nie można wykorzystać na pakiety, ponoć tylko na usługi w cenach regularnych.

  • -1

    22. ~  2014-12-03 18:39:59  host: host-176-221-121-248.dynamic.mm.pl

    Och, łaskawcy! W Play 10 zł za miesiąc nielimitowanych rozmów, a Minus 40% doładowania... Idźcie się paść na frajerach w innym kraju...

  • 0

    23. ~Kuzyn1920  2014-12-03 18:41:57  host: 92.60.132.22

    @20 mnie minusy nie przeszkadzają. Też zauważyłem ten trend, co mnie strasznie boli. Kiedyś mogłem używać telepolis.pl jako wsparcia, takiego dobrego doradcy. Mogłem sugerować odwiedzenie strony w celu zaczerpnięcia wiedzy. Teraz głos większości niestety nie napawa do kontynuacji wcześniejszych praktyk. Z Witkiem nie dyskutuje, raczej zwracam uwage z nadzieją spowolnienia rozpędzającej się machiny. Z Żadnym z Operatorów nie sympatyzuje, od nikogo nie dostaje pieniędzy, zwiedziłem już wszystkich :] więc po częsci rozumiem polityke poszczególnych marek telekomunikacyjnych. Bliżej mi do wypowiedzi o + tylko ze względu na jakość usług które świadczą części mojej rodziny. Tu rabaciki tu bonusiki tu 40% extra.... itp skoro wszystko u mnie działa zgodnie z umową, poco narzekać? Ba mało kto umie pochwalić, bo narzekać może każdy... a skoro każdy moze narzekac na lejki plusa to ja moge je dementować. Podoba mi sie ze plus daje bonus 40% nawet przy doładowaniu przez T-Mobile Usługi Bankowe :] Nie jakies PayPal, czy tylko mpotwory....

  • -1

    24. ~  2014-12-03 18:42:04  host: host-176-221-121-248.dynamic.mm.pl

    Btw. ile wasza "relacja biznesowa" daje wam zarobić na doklejaniu pierdół do niezwiązanego tematu?

  • -1

    25. ~  2014-12-03 19:31:00  host: a19-04-01.opera-mini.net

    Dzięki promocji doladowac mPotwor, mam zapewniony no limit w nju za 12zl/mc przez blisko rok. Także wyskakiwanie z promocja na 1mc w Play jest smieszne. Promo +40% w Plusie dobre, zważywszy ze na co dzień jest bonus 20%

  • 2

    26.  2014-12-03 21:02:05

    Kuzyn1920 - Plej widzi, ze na Telepolis zwolenników a i zapewne użytkowników Plej jest znacząca większość, wiec mocno inwestuje w reklamę w Telepolis... Ja pełnymi garściami bym brał jakby mi dawali ;-) Jakby Witek nie brał, bo w fiolecie mu nie do twarzy, no musiałbym mocniejszego epitetu użyć ;-)
    A na poważnie - naprawdę masz z tym jakiś problem?

  • -1

    27.  2014-12-03 21:04:22

    Kuzyn1920 - co do doładowań... Era wyłącza z promocji doładowania ze swojego banku ;-) To jest dopiero dbałość o klienta, któremu chce się sprzedać usługi telekomunikacyjne i bankowe!

  • 1

    28. ~pabloki  2014-12-03 23:40:07  host: 178.182.60.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @27 połaczenie z numeru "ery" do ich banku nawet gdy masz no limit kosztuje 29 gr za min.

  • -2

    29.  2014-12-04 00:54:54

    @20 nie jestem pewien czy to minusują sympatycy Play, czy może agencja wynajęta do utrzymywania wizerunku tej sieci w internecie. Zbyt szybka reakcja nie poparta komentarzami. Przykładowo pojawia się news o Play i po 5 minutach pod raptem 3 komentarzami jest łącznie 7 ocen (oczywiście plusy pod komentami "fajna promocja" i minusy pod komentami "z czym do ludzi"). Trochę to śmierdzi. Oczywiście są tacy którym nie chce się pisać i tylko stawiają plusy, ale aż tyle i tak szybko? wątpię. Tylko w temacie Play jest taka aktywność.
    Witku, dopóki to są reklamy to ok. Zauważ że w TV masz screena z napisem REKLAMA i wtedy się ona zaczyna a potem screena który informuje , że reklama się skończyła. W Waszych artykułach tego nie ma i reklama przeplata się ze zwykłymi newsami. Trudno też nie zauważyć dysproporcji w ilości artykułów o PLay i innych operatorach, czasami jest aż fioletowo na stronie, bo o każdej nowej pierdółce jest osobny news (tak jakby nie można było zrobić jednego i zatytułować "Nowości w Play", ale tu zaraz odpowiesz, ze to Wasz portal i nikt Wam nie będzie mówił co i jak macie pisać. Tyle że to nic nie wnosi, wiadomo że w tej dyskusji Ty masz ostatnie słowo. Jeśli jednak mogę wyrazić swoją opinię, to wyrażam, że wg mnie układ, treść i ilość artykułów nieoznaczonych jako sponsorowane jest wyraźnie na korzyść Play. Rzetelny portal telekomowy, mający na względzie dobro abonentów, skupiłby się na tym , że każdy kto nie wyrazi w Play zgód marketingowych musi płacić dodatkowy haracz do abonamentu, albo ten kto spóźni się z opłatą. Jasne że gdzieś tam się to przewija, Tyle że to jest bardzo ważny temat, który wpływa na porównywanie ofert i zasługuje na osobny artykuł, bo ludzie przeważnie na to nie zwracają uwagi i są zwykle zaskoczeni. To tylko przykład. Kolejny to wybiórcze prezentowanie danych od Play, które również nie doczeka

  • -2

    30.  2014-12-04 00:56:25

    .... się u Was podkreślenia.

  • 0

    31.  2014-12-04 11:10:37

    Zasiliłem teściowi prepaida... Mogę powiedzieć, że promocja nie wyklucza się z innymi promocjami zasileń - czyli np. bonusem za zasilenie elektroniczne z banku - akurat 10%. Nie wiem czy ładując ze strony doładowań Plusa, tych 20% promocyjnych nie dają czasem - myślę, że dają, skoro dali do zwykłego zasilenia ;-)

  • 0

    32. ~ssds  2014-12-04 12:52:29  host: public-gprs517512.centertel.pl

    Dzis juz skorzystalem na Inteligo :D sasasa prezencik od swietgo mikolaja.

  • 0

    33. ~mirek  2014-12-04 19:30:35  host: ip-94-42-243-13.multimo.pl

    Chyba jednak sie nie łączy z innymi doładowaniami.Doladowałem ze strony plusa i nie dodało dodatkowych 20 procent,ale i tak jest spoko te 40 %.Pzdr

  • 0

    34.  2014-12-05 08:17:20

    33 - może regulamin tamtej promocji to wyklucza? Pewnie tak. Szkoda. Za to przy zasileniu z banku daje 10% - to potwierdzam ponownie.

  • 0

    35. ~Maciek  2014-12-05 16:22:28  host: 093105178063.dynamic-ww-2.vectranet.pl

    Bardzo pozytywne. Mniej więcej co miesiąc takie promocje organizuje Plus, więc można sobie na prawdę za fajną cenę korzystać z telefonu na kartę.

  • 0

    36. ~stachu  2014-12-05 16:51:00  host: ip-194.28.49.228.iwacom.net.pl

    W mix plusie tylko gdy doładuje za 20zł dostanę te 40%? Czy gdy mam zobowiązanie 50zł również promocja mnie obowiązuje?

  • 0

    37. ~Punio  2014-12-07 18:58:55  host: user-31-175-145-127.play-internet.pl

    Ojjj jak ja lubię te promocję w plusie :D nie zliczę ile już środków do wykorzystania dostałem w gratisie :D Mam wrażenie, że robią je coraz częściej :)

  • 0

    38. ~Cezane  2014-12-09 05:01:33  host: aq02.aqua.com.pl

    To był prezent od Plusa na Mikołaja. Za niedługo święta i z pewnością znów coś przygotują.

Dodaj swoją opinię