Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: 30% więcej za doładowanie w weekend

Plus: 30% więcej za doładowanie w weekend

sirmark 18 Stycznia 2015 01:55

2 0

W nowej promocji "30% gratis na weekend" użytkownicy prepaidów Simplus, 36i6, Sami Swoi oraz abonenci Mix i Plus Mix, którzy dokonają zasilenia w weekend, otrzymają dodatkowo 30% wartości zasilenia.



Promocja dotyczy doładowań od 30 zł do 99 zł (w przypadku Mix i Plus Mix - 20 zł) dokonanych w weekend, w tym czasie z promocji można skorzystać wiele razy. Dodatkowy bonus można przeznaczyć na dowolne usługi. Bonus nie przedłuża okresu ważności dla usług wychodzących.




Zasilenia można dokonać na stronie operatora, stronach internetowych wymienionych w regulaminie oraz poprzez systemy banków.

Promocja trwa od 17 stycznia do odwołania.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: doładowania | plus

w sumie: 37
  • 2

    18.  2015-01-18 13:20:06

    Dwu letnia umowa, przeprowadzka i brak zasięgu to może być problem. Lepiej brać Playa bo zasięg wszystkich sieci albo prepaida.

  • 1

    19.  2015-01-18 13:26:09

    @17 Plus musi mieć wszędzie zasięg ? Za parę lat to nigdzie nie będzie zasięgu GSM. Po co mają rozbudowywać ten skansen ?

  • -2

    20. ~ja  2015-01-18 13:29:42  host: 213.158.219.9.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    czekam az plus bardziej spadnie na dno, a potem zaskoczy wszystkich oferta i zaczna wrać klienci :), mam plusa i sie nieprosze o zasieg, wszystko gra. ale o plus wiem wiecej niz sami konsultanci, jestem z plus od poczatku. u mnie wszystko gra to po co zmieniac operatora.

  • 2

    21. ~Camillo  2015-01-18 13:37:56  host: adrw57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @18,19
    Pewnie, że lepiej brać PLAY, człowiek choć nie będzie miał problemu z zasięgiem jak w sieci PLUS,
    bo PLAY korzysta z NetWorks! czyli nadajników Orange i T-Mobile, co daje mu razem ze swoimi nadajnikami niewielką przewagę. Odnośnie tego skansenu to by mi przydał ,bo nie mam podstawowego zasięgu GSM PLUS i nie mogę korzystać z usług tej sieci.
    A rozbudowywać może nową technologię i na takową też łącznie z GSM może podpisać umowę z NetWorks!, bo bez tego ani rusz i będzie cofał w rozwoju i zasięgu, choć nowinki będą cały czas wchodziły i sam z tą rozbudową nie nadąży. Za rok ruszy SUPER LTE i co zacznie to budować pozostawiając ludzi ze starym już wówczas LTE i bez postawowego zasięgu i co wtedy..............?

  • -3

    22.  2015-01-18 13:44:12

    3 - jak sądzę, nie mając zasięgu, nie używasz Plusa? O dziurach inni mówią? O LTE Plusa jest 500 stron komentarzy gdzieś na jakimś forum ;-) Natomiast w ostatni weekend dowiedziałem się, ze znajomy córce kupił LTE... Czytając opinie o obcinaniu transferu itd. z obawą zapytałem czy jest zadowolona. Czy nie ma problemów? Nie - wszystko zgodnie z umową, jak spada to do umówionych 20 Mbps.
    Tak to jest czytać głupoty. Napisałeś się o tym braku zasięgu Plusa, tylko po co? Ja nie chodzę do sklepu gdzie mi obsługa nie odpowiada...

  • 1

    23. ~Camillo  2015-01-18 13:54:02  host: adrw57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @22
    Z usług PLUS korzystam tam gdzie mam zasięg. W podanych lokalizacjach jak pisałem nikt nie ma zasięgu podstawowego GSM, logiczne, że ja też tam nie korzystam. A po co to napisałem, żeby któryś z pracowników PLUS to przecztał i zrobił w końcu ten podstawowy zasięg GSM na podane wcześniej lokalizacje lub żeby Plus podpisał umowę z NetWorks! i ten zasięg w końcu powiększył dla dobra wszystkich.Pozdrawiam

  • 1

    24. ~jeszcze abnoent plusa  2015-01-18 13:57:38  host: user-94-254-129-12.play-internet.pl

    Dziś to Plus ma kłopoty z dostarczeniem internetu właściwie w żadnej technologi brak transmisji :)

  • 0

    25. ~  2015-01-18 14:12:35  host: user-94-254-144-61.play-internet.pl

    @19 jai skansen? W technologii gsm działa większość telefonów komórkowych. Jak nie działa 3g to zawsze można przełączyć się na 2g.

  • 1

    26.  2015-01-18 14:12:55

    @22 spada do umówionych 20mb/s przez kolejne 20-30gb a potem zaczyna się 5-2-1 i 32kbit/s

  • -4

    27.  2015-01-18 14:26:22

    23 - jeśli bym miał trzymać numer tylko żeby tam gdzie zasięg jest korzystać... No sorry... 26 no popatrz - a o tym mi nie powiedzieli ;-) Nie, zapewniam Ci, ze Twoje doświadczenia z Power LTE w tym przypadku się nie potwierdzają ;-)

  • 2

    28.  2015-01-18 14:42:12

    @25 ciekawe po co robią 3G i 4G a planują 5G jak wszystkie telefony działają w 2G ?

  • -1

    29.  2015-01-18 15:25:26

    Czyli z tym doładowaniem, no limit na komórki kosztuje nas jakieś 19-20zł. Całkiem przyzwoicie.

  • 0

    30. ~pabloki  2015-01-18 20:43:35  host: 213.158.219.105.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    ale sie szarpneli . w plusie to rzeczywiście promocja bo jakoś tak nieregularnie i mocno okresowo. a wogóle to strona sami swoi juz dawno nie działa , taryfe też wygaszono i czy wogóle ktos jeszcze korzysta z tej oferty.

  • 0

    31. ~  2015-01-18 21:08:44  host: n08-05-08.opera-mini.net

    20% więcej jest na co dzień w Plusie więc te 30% szału nie robi ale mimo wszystko plus dla Plusa.

  • 0

    32.  2015-01-18 21:10:50

    mnostwo znajomych korzysta z 36i6 tak samo pewnie drugie tyle osob starszych korzysta z sami swoi ludzie niechetnie zmieniaja taryfy. jak widac oplacilo sie :D
    zreszta co to za bonus ja przenioslem teraz numer na karte do plusa i mam 20zł ekstra po kazdym doladowaniu od 30zł.
    Do tego przez strone www doladuje to mam 20% gratis wiec 20% + 20zł wychodzę korzystniej i tak niz ludzie ktorzy kisza sie w starych taryfach ze stawkami po 60gr za minute i netem 500mb za 15zł.

  • 2

    33.  2015-01-18 21:47:48

    22- Plus ogranicza predkosc i to strasznie. Mialem w swojej firmie "LTE bez limitu" najdrozszy abonament, az 3 miesiace. Podpisujac umowe informowalem ze potrzebuje ok 100 giga miesiecznie, powiedzieli ze z refuly obcinaja predkosci przy ok 300 giga. Wydawalo sie ok. Pierwszy spadek predkosci przy 35 giga i tak spadalo. Przy 101 giga pod komiec miesiaca rozliczeniowego mialem 10na1, tak 10na1 !
    Po kilku reklamacjach i prosbie o rozpiske, przy ilu danych do jakiej predkosci ogranicza predkosc, bo musze to wiedziec prowadzac firme, zgodzili sie na rozwiazanie umowy bez kar. Na pytania nie odpowiedzieli.
    Chwale ich za naprawde duze predkosci i extra zasieg w Zielonej Gorze, ale ktos sie powinien zajac wprowadzaniem w blad odnosnie limitow w "Lte bez limitu"

  • 0

    34. ~pabloki  2015-01-18 22:19:19  host: 213.158.222.24

    @33 masz to na piśmie że zgodzili sie rozwiązać bez kary umownej umowę? bo jak ci konsultant tak powiedział to lipa.oni nie wprowadzaja w błąd tylko polityka FUP jest dość płynna, tak jest wszędzie.

  • 1

    35.  2015-01-18 22:32:05

    @34 tak, mam na pismie, umowa rozwiazana, kilka dni temu wylaczyli numer

  • 1

    36. ~Camillo  2015-01-19 08:29:32  host: adrz85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    U mnie też już karta PLUS w koszu na śmieci, gdyż jak nie było podstawowego zasięgu GSM i to nawet na zewnątrz budynków mieszkalnych w lokalizacji:
    ADAMOWO,ADAMOWO-ZASTAWA,MĘTNA,17-307 Mielnik nad Bugiem, powiat Siemiatycze, woj. podlaskie
    tak nie ma i nie szybko jak w ogóle ten zasięg pojawi.
    Ciocia ma podpisaną umowę na dwa lata z nimi na abonament ,ale też wyrzuciła ich kartę i ich usługi.
    Żegnaj Plus, trzymaj tak dalej, a napewno czeka cię całkowite dnoooooooo;

  • -1

    37. ~Thierry  2015-01-19 15:51:45  host: 093105178180.dynamic-ww-2.vectranet.pl

    Dla kartowiczów bardzo fajne rozwiązanie. Kolejny powód, by być z Plusa zadowolonym. Co do tematu netu mobilnego - akurat nie mam, więc się nie wypowiem.

Dodaj swoją opinię