Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: 20% więcej za doładowanie w weekend

Plus: 20% więcej za doładowanie w weekend

sirmark 4 Marca 2013 11:58

12 2

W ramach promocji "Gratisowe weekendy z Plusem" użytkownicy prepaidów Simplus, 36i6, Sami Swoi oraz abonenci Plus Mix, którzy dokonają zasilenia w weekend, otrzymają dodatkowo 20% wartości zasilenia.



Promocja dotyczy doładowań od 20 zł do 99 zł (w przypadku Plus Mix - 20 zł) dokonanych w weekend, w tym czasie z promocji można skorzystać wiele razy. Dodatkowy bonus można przeznaczyć na dowolne usługi. Bonus nie przedłuża okresu ważności dla usług wychodzących.




Zasilenia można dokonać na stronie operatora, stronach internetowych wymienionych w regulaminie oraz poprzez systemy banków.

Promocja trwa od 2 marca do odwołania.

Zobacz: regulamin promocji "Gratisowe weekendy z Plusem"

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: doładowanie | plus

w sumie: 57
  • 0

    40. ~Ja  2013-03-04 18:06:20  host: v43-14.opera-mini.net

    Tak jak w tym sms napisałem że niby do wszystkich sieci gsm ale chyba tylko na 1dzień. Mam trochę z innej sieci. To może skorzystam.

  • 0

    41. ~superwiniu  2013-03-04 18:07:46  host: acph221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jeżeli wygadam 15zł i właczą mi NO LIMIT na 30 dni to wchodzę w to , jeżeli krócej to nie. szkoda ze pakietami nie można?

  • 0

    42. ~Ja  2013-03-04 18:09:52  host: v43-14.opera-mini.net

    A w sms napisali ci na ile ci dadzą ten no limit? Wstaw treść jak możesz. Ja wstawiłem bo pisze przez telefon ten komentarz.

  • 0

    43. ~superwiniu  2013-03-04 18:15:34  host: acph221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    od PLUS :Chcesz NoLimit dzienny do WSZYSTKICH sieci GSM? Wydaj w dniach 04-10.03 w PlusieNaKarte ponad 15zl! 15.03 sprawdzimy Twoje konto, wlaczymy bonus potwierdzony SMS

  • 0

    44. ~superwinu  2013-03-04 18:16:53  host: acph221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na koncie mam 115zł ,doładowałem 100zł nominał

  • 0

    45. ~super winiu  2013-03-04 18:21:44  host: acph221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i wszystko jasne ...... dzwoniłem do PLUSA mowia ze dział promocji przygotował taka kampanie do wybranych numerów w zaleznosci od strazu w sieci itd. ale nie znaja szczegółów regulaminu i nie mogą udzielić zadnych informacji z czymto się je

  • 1

    46.  2013-03-04 19:01:33

    30- wlo, odpowiem Ci rymowanką: kto raz fresza spróbuje, tego W3 nie rajcuje. Kto, poza nami, ma czas i ochotę na zabawę kartami sim? Gimnazjum?

  • 1

    47.  2013-03-04 19:10:33

    nie skorzystam, nie chce za duzej skarbonki, mam teraz 50 zł to starczy na prawie 3 godziny rozmow. Lepiej miec mniej na koncie bo jak zmienia warunki na mniej korzystne utna promocje to mozna siie szybciej przeniesc do innej sieci :D lojalność sie nie opłaca :D

  • 0

    48.  2013-03-04 19:41:42

    Teraz oferty na karte beda coraz bardziej popularne, bo na te nowoczesne smartfony powstaje coraz wiecej wirusów i programów, co beda mogły włamywac sie i wydzwaniac na numery premium. Z telefonu na karte mozna ukrasc tylko tyle złotówek, ile jest na fonie z telefonu na abonament mozna ukrasc duzo wiecej. No chyba, że operatorzy za darmo zaczna dawać telefony z preinstalowanymi programami zabezpieczajacymi :D ale ryzyko mniejse w telefonie na kartę. Kiedys czytałem artykul z 2006 w którym bylo napisane, że 90% Włochów korzysta z telefonów na kartę i 60% Polaków.

  • 1

    49. ~i-i-a  2013-03-04 20:07:21  host: v54-04.opera-mini.net

    Już czytałem na niektórych portalach że u-mobile na wprowadzić 10gr. za minutę połączenia odebranego.

  • 0

    50. ~Pan  2013-03-04 20:10:34  host: v54-04.opera-mini.net

    T-mobile ma wprowadzić 10gr za minutę połączenia odebranego. Dlaczego tu jeszcze tego nie piszą.

  • -2

    51.  2013-03-04 20:12:19

    ~i-i-a - słabe... ja wiem od somsiada (a on zawsze wie co mówi), że po 49 groszy będzie za minutę odebranego ;-)

  • -2

    52. ~dziat  2013-03-04 20:43:50  host: wapgw2.wapgw.era.pl

    Będzie w t-mobile 10 groszy za minutę odebranego, piszą o tym na media2.

  • 1

    53.  2013-03-04 20:49:00

    najpierw nas mordowali potem zniszczyli kraj a teraz 10 groszy za odebrana rozmowe to jst chore

  • 1

    54. ~gfio  2013-03-04 20:50:23  host: apn-77-115-201-131.dynamic.gprs.plus.pl

    @47. przejdz do virgim mobile to za te 50zł będziesz miał 7 godzin na rozmowy. he he.

  • -1

    55. ~  2013-03-04 20:54:36  host: v55-09.opera-mini.net

    54 przejdź do Orange, będziesz miał 14 godzin , he he

  • 3

    56.  2013-03-04 21:09:14

    kupilem karte virgin mobile na stary telefon, bedzie jako awaryjny. W sumie najlepsza oferta bez kombinowania z pakietami minut, ktore nie wiadomo czy sie wykorzytsa po prostu niska cena za minute. - najniższa cena za minute 19gr/min. - 2013 darmowych smsów do konca roku - najtansze pakiety intenretowe, które sie sumuja i mozna rzedłuzać je 2zł (np. kupuje za 19 zł 1 GB na 30 dni i potem dokupuje za 2 zł na nastepny miesiac to co zostalo z 1 miesiaca sie przedluza, super), - 50% doladowania - rok waznosci konta bez wpisyania kodów - widać, że nie dzielą klientów na swiadomych i nieswiadomych kodów - podejscie do klienta wzorowe

  • 0

    57. ~  2013-03-04 22:14:58  host: V32-16.opera-mini.net

    to Plus awansowal na druga pozycje najlepszych prepaidow w PL. Jest tuz za Vectone mobile, ktory nadal jest niedoscigniony.

  • 0

    58. ~  2013-03-04 23:35:52  host: v50-10.opera-mini.net

    20% doladowania to dużo? Plus na kartę to dobra oferta, choć za dużo kombinowania, więc w pewnym sensie jestem bardziej nastawiony na Virgin ew. Play taryfa Lubię To lub RBM 5.

  • 0

    59. ~  2013-03-05 04:59:23  host: V32-16.opera-mini.net

    @58, Play u mnie odpada poniewaz nie ma rocznej waznosci konta. Virgin odpada poniewaz nie ma tanich wewnatrzsieciowek.

Dodaj swoją opinię