Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: 15 lat oferty na kartę - tylko dziś No Limit za darmo

Plus: 15 lat oferty na kartę - tylko dziś No Limit za darmo

LuiN 3 Czerwca 2013 14:11

6 14
15 tysięcy użytkowników ofert na kartę sieci Plus otrzyma na 24 godziny za darmo nielimitowane wiadomości i połączenia do wszystkich krajowych sieci.

Aby skorzystać z urodzinowej oferty Plusa, należy wysłać SMS o treści 15 LAT na bezpłatny numer 80008. 15 tysięcy pierwszych zgłoszeń zostanie nagrodzonych pakietem No Limit ważnym przez 24 godziny.

Aktywacja bonusu nastąpi najpóźniej w ciągu 3 dni od zamknięcia okresu trwania promocji. Uczestnik promocji otrzyma potwierdzenie aktywacji usługi SMS-em. Usługę aktywować można 3. czerwca do północy.

Zobacz: regulamin promocji



Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:

Tagi: plus

w sumie: 44
  • 1

    34. ~  2013-06-03 17:21:17  host: 89-66-100-16.dynamic.chello.pl

    Już żołnierze Gruszki marudzą :) To nie dla was więc po co się pienicie? Play nic nie dal na urodziny i było dobrze, Plus daje no limit na 24h, to jest źle.

  • 1

    35.  2013-06-03 17:28:03

    To zapewne odpowiedź na promocję w Orange One, gdzie za każdą złotówkę doładowania dostaję dzień nolimit. Numer bez limitu w prepaidzie też zlikwidowany w Plusie. A pomyśleć, że Plus kiedyś pierwszy wprowadzał te promocje.

  • 0

    36. ~r  2013-06-03 18:43:04  host: 89-74-166-205.dynamic.chello.pl

    #35: to chyba z 15 lat temu było. Odkąd pamiętam to plus był w ogonie i wszystko wprowadzał ostatni i najgorzej. Dlatego nie mam już plusowej karty.

  • 1

    37. ~  2013-06-03 18:56:44  host: v14-02.opera-mini.net

    procja likwiduje Roczną ważność konta

  • 0

    38. ~aa  2013-06-03 19:23:06  host: r2.limes.com.pl

    nie likwiduje to rocznej ważności konta?

  • 0

    39. ~Ja  2013-06-03 20:22:51  host: v52-03.opera-mini.net

    Nie. Likwiduje. Z takiej promocji na 24h już kiedyś korzystałem tylko wtedy trzeba było wydać w tydzień 6zł. To jest prezent.

  • 0

    40. ~  2013-06-03 20:34:16  host: v31-12.opera-mini.net

    no limit dostanie pierwsi a rok waznosci wylacza wszystkim

  • 0

    42. ~Lesser  2013-06-03 21:58:13  host: 87-207-98-59.dynamic.chello.pl

    cudownie!! ale oferta 24h do wszystkich za darmo no cud miod i orzeszki!! wielkie mecyje tez mi prezent eh... dlaczego plus nie odpowie na 29zl do wszystkich?? tez mi zarzad siedza i odcinaja kupony i klada lache na cala reszte...

  • 0

    44.  2013-06-03 22:11:07

    Ale mi promocja, w pierwszej kolejności pierwszeństwo mają wcześniej aktywowane pakiety i bonusy. :-) Czyli jak ktoś aktywował pakiet sms po 3 grosze, to sobie za darmo nie popisze. :-) Jak to zwykle w Plusie, diabeł tkwi w szczegółach. Dostałem dzisiaj od nich sms, ale podziękuje. Gra nie warta świeczki.

  • 0

    52. ~mrX  2013-06-03 23:09:42  host: dynamic-87-105-113-152.ssp.dialog.net.pl

    gangpromo :D

  • 0

    61. ~  2013-06-04 02:37:12  host: v56-06.opera-mini.net

    Plus tak jak Play w ogonie z rozbudową sieci 3G !

  • 0

    62. ~mike  2013-06-04 09:42:12  host: 93-186-31-84.rdns.blackberry.net

    Ten newsletter od Was przychodzi za późno. Promocja byla wczoraj a info na e-maila dziś.

  • 0

    63. ~Piotrek  2013-06-04 10:20:10  host: apn-77-113-129-93.dynamic.gprs.plus.pl

    @61 w ogonie to jest Play - Plus ma LTE i HSPA+ najbardziej rozbudowane - Networks teraz ostro goni i ma szanse dogonić a PLAY liczy na roaming u obu graczy (networks przez Orange i PLUSa)

  • 0

    64. ~slawgo  2013-06-04 11:00:38  host: 93.154.143.52

    Plus na Minus

  • 0

    65. ~Ja  2013-06-04 11:11:02  host: V37-03.opera-mini.net

    Dostał już ktoś te 24g za free? W sms pisało że dziś aktywacja w regulaminie że do 3dni.

  • 0

    66. ~ooo  2013-06-04 15:50:45  host: bqe48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no wlasnie kiedy przyjdzie ten sms bo to jescze nie dziala ,

  • 0

    67. ~ola  2013-06-04 19:41:07  host: 82-160-26-129.tktelekom.pl

    ja dostałam no limit24

  • 0

    69. ~Ja  2013-06-05 08:12:25  host: v38-10.opera-mini.net

    Jak nie dostanę pakietu na 24g. Będę do plus pisał reklamacje. Za źle na liczoną promocję.

  • 0

    70. ~iii  2013-06-05 13:25:14  host: agdw53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hahhaha dziękujemy za udzial w akcji ale niestety rozdalismy juz wszytskie nolomit co za frajerzy

  • 0

    72. ~Calm7  2013-06-08 10:07:07  host: V37-07.opera-mini.net

    71). Sam jesteś żenada. Jak świadczysz komuś usługi, to patrzysz na co kasę wydaje? Chyba nie, i nie świadczysz usług darmo, bo byś padł z głodu, z taką swoją logiką. * PS. A pitolenie o kosztach za Kb, to wstyd, a jak faktycznie kogoś nie stać, to ma aero.

Dodaj swoją opinię