Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: 12 miesięcy dodatkowych minut za 6-miesięczną umowę

Plus: 12 miesięcy dodatkowych minut za 6-miesięczną umowę

WitekT 3 Listopada 2006 22:41

0 0

Plus pilotażowo od 6. listopada do końca roku uruchomił ofertę utrzymaniową, która w zamian za przedłużenie umowy o 6 miesięcy, daje dodatkowe pakiety minut przez 12 miesięcy.

Dla klientów indywidualnych będą dostępne następujące pakiety: Pakiet Minut Plus oraz Pakiet Darmowe Wieczory i Weekendy.




Dla klientów biznesowych będą dostępne następujące pakiety: Pakiet Minut, Pakiet Minut Plus oraz Pakiet Darmowe Wieczory i Weekendy.

Nie wiadomo czy następna oferta utrzymaniowa dla klienta pojawi się już po 6 miesiącach, czy dopiero po 12. W każdym bądź razie już po 6 miesiącach można rozwiązać umowę bez płacenia kary.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3.  2006-11-03 23:36:26

    niezła propozycja, jak poprawią iplusa, to mocno się zastanowię

  • 0

    4.  2006-11-03 23:36:38

    poczekamy zobaczymy dokładnie na czym ta promocja bedzie polegać.

  • 0

    5.  2006-11-03 23:43:13

    Podobna idee Plus juz promowal wczesniej- superkarta byla podpisywana na pol roku a mozna bylo z niej korzystac przez rok na tych samych warunkach

  • 0

    6. ~  2006-11-04 00:02:23  host: dvv33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czekam na umowy miesięczne :P

  • 0

    7.  2006-11-04 00:06:02

    zgadzam się, że to powtórka z rozrywki ;)

  • 0

    8.  2006-11-04 06:20:48

    fajne - ale zapewne do dnia ogłoszenia regulaminu.Ale co z tego skoro jakieś 80% Klientów którzy podpisują aneksy to tylko dlatego,że chcą nowy tel. za 1 zł

  • 0

    9.  2006-11-04 07:33:40

    Bartosz - wcale nie - ja na przykład chciałem minuty. I aneks na max rok. Okazało się, że ERA nie oferuje takich promocji - Idioci :P

  • 0

    10.  2006-11-04 07:41:05

    ***Dociekliwy*** przez internet można wziąć w Erze umowę na rok i dają jeszcze dodatkowe minuty, ale nie wiem,czy można wziąć aneks i w ten sposób przedłużyć umowę.

  • 0

    11. ~miekb  2006-11-04 09:05:54  host: 212.2.99.35

    niemozna.do oficjalnego regulaminu nic nie pisze,bo to bez sensu.jesli jest tak:przedluzam na6 miesiecy,w koncu 5miesiaca skladam wypowiedzenie(na30dni jak to w plusie bywa;-))a puzniej przez kolejne 6 miesiecy nie place abo tylko mam aktywna karte z tymi pakietami o ktorych pisze???jakos nie chce mi sie w to wierzyc,pewnie po5miesiacach mi powiedza ze jak przedluze na 12mies to mi dadza pakiety na 12 mies za free i v3 za1pln;-))zobaczymy

  • 0

    12.  2006-11-04 09:11:53

    Dziwny jest ten Plus. Dawniej to przysłali jakąś ofertę do domu, albo ktoś zadzwonił. Teraz cisza. Mimo, iż miesiąc już jestem bez umowy. Nowej raczej nie podpiszę, ale może gdyby przedstawili takie coś jak wyżej...

  • 0

    13.  2006-11-04 10:24:23

    gilbert i lepiej sam zadzwoń lub idz do punktu obsługi bo ja dostałem 1000 min w DWiW a mam NP25 a rachunki były ok 100 bo ładowałem simplusy ;) i minuty te przechodzą przez 3 miechy już mam 30 godzin zbieram na Boże Narodzenie będzie 60 ;D

  • 0

    14. ~jarekt  2006-11-04 10:42:00  host: ebm231.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mechanizm jest dosc prosty i byl juz stosowany przy okazji promocji w ktorych umowa podpisywana byla tylko na rok ale profity z niej plynace rozlozone byly na np. 2 lata. Dzialal wtedy mechanizm psychologiczny zgodnie z ktorym rozwiazanie takiej umowy wiazalbym sie z utrata dodatkowych minut, ktore w swiadomosci klienta byly juz zaplacone. Mechanizm bardzo fajny i wcale nie mniej uczciwy niz inne stosowane powszechnie chwyty marketingowe. Dla mnie sam fakt ze juz po 6 miesiacach ponownie mamy wybor i mozliwosc negocjowania nowej oferty utrzymaniowej albo zmiany operatora to rewelacja.

  • 0

    15. ~szef  2006-11-04 11:09:46  host: aic80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oczywiscie ze to juz w plusie bylo, jak to ktos wczesniej napisal, byla to superkarta 25 lub 45 dla nowych abonentow, lub tanie munuty czy jakos tak dla przedluzajacych umowe, za 25 zl bylo 50 min do wszystkich sieci wymiennych na sms, lub za 45 zl 100 minut, umowa na 6 miesiecy, tanie minuty dostepne byly przez 12 i dopiero potem plan zmienial sie na standardowy nowy plus 25 lub 45...

  • 0

    16. ~ksad  2006-11-04 11:39:49  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    Mam z Plusem same złe doświadczenia, ale teraz powiem: TO JE DOBRE! (jak mawiają bracia Czesi).

  • 0

    17. ~wlo  2006-11-04 17:50:26  host: asb77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    fajna rzecz - sporo ludzi pozostanie w sieci... tak myślę ;-)

  • 0

    18.  2006-11-04 18:31:24

    Mamie konczy sie na dniach (skonczyla sie?) umowa z plusem i chyba przekonam ja do tego :-) skoro mozna miec ilestamset minutek DW&W, to zmieni abo na NP25 (teraz 55 za 50%) i bedzie miala sporo minutek :-) wg mnie - ciekawa propozycja ;-)

  • 0

    19.  2006-11-04 18:59:31

    Plus jest ok tylko czasem wymyslają głupiepromocje. Ta promocja jest ok

  • 0

    20. ~torre  2006-11-04 22:20:19  host: fcj195.internetdsl.tpnet.pl

    Wszystko fajnie. Tylko jak po 6-ciu miesiącach lojalki pójdziemy wymienić telefon to prawdopodobnie pakiety szlag trafi bo aby dokonać PWA trzeba mieć STANDARDOWĄ taryfę. Tak przynajmniej było do tej pory.

  • 0

    21. ~edi  2006-11-04 23:03:11  host: 212.2.99.40

    ja niestety zaluje ze sie z plusem umowa zwizalem:/

  • 0

    22.  2006-11-06 12:58:32

    heh, ale opinia o Plusie;)))))

Dodaj swoją opinię