Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: 11 GB i no-limit na ŚDM

Plus: 11 GB i no-limit na ŚDM

LuiN 22 Lipca 2016 11:23

4 6

Sieć Plus zachęca do skorzystania z promocji i otrzymania 11 GB transferu oraz nielimitowanych wiadomości SMS i rozmów do krajowych sieci komórkowych.



Struktura oferty jest zawiła. Należy kupić starter JA+ Na kartę, włączyć kodem *136*11*05 ofertę JA+ Rozmowy, SMS-y na komórkowe i 3 GB (6 GB zamiast 3 GB) za 29 zł, a następnie aktywować pakiet 5 GB SMS-em o treści TAK na numer 80505.


Z oferty mogą skorzystać zarówno pielgrzymi przybyli do Polski, jak i wszyscy inni chętni.




Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus | Śdm

w sumie: 19
  • 0

    1. ~nnn  2016-07-22 11:32:57  host: 5.134.65.132

    Nie dotyczy osób które odpaliły wściekłe Angry Birds... dla tych osób bonus 5GB nie dotyczy
    Proszę o właściwe przedstawianie faktów (to nie bajowy tvn)

  • -1

    2.  2016-07-22 11:36:32

    ROZMOWY też tam są: http://tlp.is/amu

  • 0

    3.  2016-07-22 11:48:06

    W Plusie takie promocje przeważnie są "zawiłe".Choć brak rozdawnictwa jest dla jednych wadą , a dla drugich zaletą.

  • 0

    4.  2016-07-22 11:51:02

    @2, Patryk7588 - racja, poprawione. @1, nnn - Plus zachęca do zakupu NOWEGO starteru, więc nie wiem o co Ci chodzi.

  • 1

    5.  2016-07-22 11:52:57

    nie zbyt ciekawa ta promocja
    jeżeli komuś zależy na internecie to ma w njumobile 40GB za 29pln
    również w VirginMobile jest opcja 10GB za 9pln
    ta promo może być jedynie dla tych którzy są już w plusie na kartę

  • -1

    6. ~  2016-07-22 11:55:06  host: 159-205-77-221.adsl.inetia.pl

    "Struktura oferty jest zawiła". Kupić starter, wysłać kod USSD, wysłać SMS. Rzeczywiście, bez IQ na poziomie 130 nie ma co podchodzić :)

  • 1

    7. ~Janusze  2016-07-22 12:04:12  host: 5.134.65.132

    oferta dla januszy by nic nie wydac na interent na 3 miesiące:
    A)odbieram bezpłatny starter w P4 przetestuj zasięg rejestruję dostaję 100 PLN + 10GB internetu-po miesiącu lub wykorzystaniu bonusa hop do Orange tam jest 1000 minut i 10Gb kolejny miesiąc za free po wykorzystaniu do Plusa tam jest 500 zł + 50Gb interentu i tak jest pażdziernik...a wy NIC nie zapłaciliście czy to na nowym numerze czy starym tylko 3 razy u opów byliście! Brawo Ja

  • -1

    8. ~~~~  2016-07-22 12:12:12  host: abtq244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zamiast się modlić to głowa w telefonie

  • 2

    9. ~ssss  2016-07-22 12:22:01  host: public-gprs352028.centertel.pl

    w islamie za takei coś by głowa była na ziemi :) religia tolerancji ;)

  • 0

    10.  2016-07-22 12:25:47

    Mnie zastanawia dlaczego sieci które najbardziej by mogły skorzystać na ŚDM siedzą cicho, chodzi mi o Klucz i Lycamobile. Gdybym był np. Brazylijczykiem jadącym na ŚDM to szukałbym takiej sieci która daje tanie połączenia do Brazylii i jakiś duży pakiet netu. Mając więc do wyboru no-limit po Polsce (po co mi to?), 11 GB i około 7,5 zł za minutę do Brazylii w Plusie raczej brałbym Klucza gdzie za 17 zł jest 5 GB, a w standardzie 30 gr za minutę do Brazylii i ewentualnie w razie potrzeby połączenie po Polsce w podobnej cenie.
    W takcie Euro 2012 były dostępne w Plusie specjalne startery z tańszymi połączeniami na Ukrainę. Teraz by się przydało coś podobnego dla pielgrzymów.

  • 0

    11. ~pabloki  2016-07-22 13:42:05  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    LuiN nie zabłysnąłeś. plus zachęca po prostu do zakupu regularnej ofert,y a że podpiął pod śdm to ma znaczenie tylko marketingowe. w plusie ta oferta jest od maja. teraz od lipca obniżyli tylko cenę. n i kleinci którzy chca skorzystać a mieli już wcześniej wściekłe 5GB nie beda mieli 11 GB tylko 6 GB.

  • 2

    12. ~pabloki  2016-07-22 13:59:49  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    a tak wogóle to chyba plus nie ma prawa się tak chwalić bo wydano komunikat w tej sprawie w którym jest umieszczony serwis telepolis.pl a na telepolis cisza. LuiN napiszesz?

  • 1

    13. ~ja  2016-07-22 14:10:11  host: apn-46-76-81-41.dynamic.gprs.plus.pl

    A mówiłem w innym artykule, że będzie skomplikowanie.

  • -1

    14. ~faszyzm upadliński  2016-07-22 15:18:07  host: public-gprs353959.centertel.pl

    Klucz to ukrajńskie lobby to siedzi cicho bo oni nienawidzą Polski i Polaków a jak jeden tuman w to nie wierzy to niech zagada na upadlinie po Polsku! mamy faszystów którzy obwiniają Polaków i Rosjan o wszystko a sami zasłyneli z mordów na Wołyniu i teraz na swoich w Donbasie ale media zachodnie cenzura ....

  • 0

    15. ~lolik  2016-07-22 19:56:22  host: 212-106-25-102.adsl.inetia.pl

    To nie lepiej był dać od razu 11 GB za 29 zł a nie aktywować jakiś pakiet z danymi, gdzie podwoi się transfer i wysyłać jakieś kody, żeby dostać dodatkowo. Matko - co się dzieje z tymi Operatorami? W Plusie i TM to siedzą naprawdę chyba już ostatnie pociotki prezesów. Ten Plus dostał ostatnio lanie od speców od marketingu, który uważają sieć za jałową - bez koncepcji, pomysłów, nieudolnie kopiującą konkurencją.

  • 0

    16. ~  2016-07-23 09:44:02  host: user-94-254-225-41.play-internet.pl

    ale jakiś matoł w plus się wykazał kreatywnoscia...

  • 0

    17. ~  2016-07-23 10:24:08  host: apn-37-7-205-113.dynamic.gprs.plus.pl

    15, "spece od marketingu" swoim bełkotem próbują udowodnić, że są do czegokolwiek przydatni.
    "Nieudolnie kopiującą konkurencją" - to zmasakrowanie gramatyki to też marketoidy, czy to już twoje własne nieuctwo?

  • 0

    18. ~Jaciej  2016-07-24 22:01:03  host: 078088028172.dynamic-ra-05.vectranet.pl

    Nieźle, no i sobie myślę, że gości z zagranicy szczególnie ten net będzie interesował. A 11 GB to na tak w sumie krótki czas bardzo dużo. Jak spotkam się znów z moimi znajomkami z Paragwaju, to im tego Plusa polecę.

  • 0

    19. ~Mirek  2016-07-27 14:37:26  host: 46.22.171.57

    Oj, jak mi się ta promocja teraz przyda. wprawdzie Światowe Dni Młodzieży to nie moja rzeczywistość, ale akurat jestem na urlopie w kujawsko-pomorskim i telefon nie łapie mi tu zasięgu, Inni wczasowicze mówią, ze z Plusem nie ma żadnego problemu. Kupuję starter i wymieniam karty!

Dodaj swoją opinię