Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Plecione weekendy" i "Magiczne doładowanie" również w sierpniu

"Plecione weekendy" i "Magiczne doładowanie" również w sierpniu

WitekT 31 Lipca 2006 19:19

0 0

Heyah przedłużyła na sierpień swoje dwie promocje - Plecione Weekendy i Magiczne doładowanie.

Plecione Weekendy – W Heyah w soboty i niedziele pleciemy za darmo

Nowi użytkownicy Heyah, w ramach oferty specjalnej Plecione weekendy, otrzymają po 8 godzin darmowych rozmów w Heyah do wykorzystania w każdy weekend do 1. października.

Użytkownik, który aktywuje kartę SIM Heyah od 1. do 31. sierpnia oraz doładuje konto kwotą 50 zł w ciągu 3 dni (72 godzin) od momentu aktywacji karty, otrzyma w każdy weekend 8 godzin (480 minut) darmowych połączeń do Heyah. Kwota doładowania pozostaje na koncie do dowolnego wykorzystania.

Aby uruchomić usługę nie trzeba wykonywać dodatkowych czynności. Usługa zostanie aktywowana automatycznie na koncie użytkownika w przeciągu 72 godzin od momentu doładowania i potwierdzona SMS-em. Wpisując w telefonie bezpłatny, ekspresowy kod *106# użytkownik otrzyma informację ile pozostało jeszcze na koncie darmowych minut do wykorzystania w ramach danego weekendu (w zaokrągleniu do jednej minuty). Skorzystanie z oferty Plecione weekendy jest bezpłatne.
Magiczne doładowanie

Magiczne doładowanie to propozycja Heyah dla wszystkich użytkowników, którzy aktywowali kartę w Heyah do 2. lipca i nie skorzystali z tej oferty w lipcu. Każdy, kto do 31. sierpnia jednorazowo doładuje swoje konto Heyah kwotą nie mniejszą niż 50 zł, otrzyma pakiet darmowych minut. Zawiera on 200 minut, wymiennych na 12 tys. SMS-ów (jedna minuta wymienna jest na 60 SMS-ów), do wykorzystania na rozmowy i SMS-y w Heyah. Pakiet zostanie aktywowany automatycznie w ciągu 72 godzin od momentu doładowania. Kwota na koncie pozostaje do dowolnego wykorzystania na wszystkie usługi w Heyah. Z pakietu można korzystać do 30. listopada.

W każdej chwili użytkownik może sprawdzić stan konta swoich pakietów, wpisując w telefonie bezpłatny kod o treści *102# , a następnie potwierdzając wybór poprzez wciśnięcie klawisza inicjującego połączenie. W odpowiedzi otrzyma informację o ilości minut (w zaokrągleniu do jednej minuty), które pozostały w pakiecie.

Niezależnie od nowej oferty wszyscy Klubowicze Heyah otrzymują do każdego swojego doładowania bonus – dodatkowe 10% kwoty doładowania do dowolnego wykorzystania.

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1.  2006-07-31 21:09:34

  A mi się wydawało, że plecione weekendy były od początku na całe wakacje (lipiec i sierpień)...

 • 0

  2.  2006-08-01 01:01:57

  super ;)

 • 0

  3. ~madzia  2006-11-24 13:05:03  host: azm178.internetdsl.tpnet.pl

  a ja bym wolała zeby zmiejszyli stawkę poza siec połączenia albo dermowe rozmowy do wszystkich sieci . Bo ciągle to samo jest podwajanie . Lepiej niech co innego wymyślą .

 • 0

  4. ~andziusia13  2006-12-04 11:15:16  host: ayc157.neoplus.adsl.tpnet.pl

  no dobra ale ja chce jeszcze sms-y za darmo do wszystkich sieci i co wpisuje kod i pisze:::niepoprawna forma kodu::: no co jest... moze straciło juz ważność...o nieeeeeeeeeeeeee!!!!

 • 0

  5. ~Andziuś  2006-12-04 11:17:03  host: ayc157.neoplus.adsl.tpnet.pl

  nom zdróbcie cos z tym...prosze ja chce eski darmowe do wszystkich sieci jeszcze...:):(

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-8-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Które miejsce jest według Ciebie najlepsze do umieszczenie czytnika linii papilarych?

Galaxy Note 9 być może jednak będzie miał czytnik linii papilarnych zintegrowany z wyświetlaczem

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet