Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Plecione weekendy" i "Magiczne doładowanie" również w sierpniu

"Plecione weekendy" i "Magiczne doładowanie" również w sierpniu

WitekT 31 Lipca 2006 19:19

0 0

Heyah przedłużyła na sierpień swoje dwie promocje - Plecione Weekendy i Magiczne doładowanie.

Plecione Weekendy – W Heyah w soboty i niedziele pleciemy za darmo

Nowi użytkownicy Heyah, w ramach oferty specjalnej Plecione weekendy, otrzymają po 8 godzin darmowych rozmów w Heyah do wykorzystania w każdy weekend do 1. października.

Użytkownik, który aktywuje kartę SIM Heyah od 1. do 31. sierpnia oraz doładuje konto kwotą 50 zł w ciągu 3 dni (72 godzin) od momentu aktywacji karty, otrzyma w każdy weekend 8 godzin (480 minut) darmowych połączeń do Heyah. Kwota doładowania pozostaje na koncie do dowolnego wykorzystania.

Aby uruchomić usługę nie trzeba wykonywać dodatkowych czynności. Usługa zostanie aktywowana automatycznie na koncie użytkownika w przeciągu 72 godzin od momentu doładowania i potwierdzona SMS-em. Wpisując w telefonie bezpłatny, ekspresowy kod *106# użytkownik otrzyma informację ile pozostało jeszcze na koncie darmowych minut do wykorzystania w ramach danego weekendu (w zaokrągleniu do jednej minuty). Skorzystanie z oferty Plecione weekendy jest bezpłatne.

Magiczne doładowanie

Magiczne doładowanie to propozycja Heyah dla wszystkich użytkowników, którzy aktywowali kartę w Heyah do 2. lipca i nie skorzystali z tej oferty w lipcu. Każdy, kto do 31. sierpnia jednorazowo doładuje swoje konto Heyah kwotą nie mniejszą niż 50 zł, otrzyma pakiet darmowych minut. Zawiera on 200 minut, wymiennych na 12 tys. SMS-ów (jedna minuta wymienna jest na 60 SMS-ów), do wykorzystania na rozmowy i SMS-y w Heyah. Pakiet zostanie aktywowany automatycznie w ciągu 72 godzin od momentu doładowania. Kwota na koncie pozostaje do dowolnego wykorzystania na wszystkie usługi w Heyah. Z pakietu można korzystać do 30. listopada.

W każdej chwili użytkownik może sprawdzić stan konta swoich pakietów, wpisując w telefonie bezpłatny kod o treści *102# , a następnie potwierdzając wybór poprzez wciśnięcie klawisza inicjującego połączenie. W odpowiedzi otrzyma informację o ilości minut (w zaokrągleniu do jednej minuty), które pozostały w pakiecie.

Niezależnie od nowej oferty wszyscy Klubowicze Heyah otrzymują do każdego swojego doładowania bonus – dodatkowe 10% kwoty doładowania do dowolnego wykorzystania.

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  1.  2006-07-31 21:09:34

  A mi się wydawało, że plecione weekendy były od początku na całe wakacje (lipiec i sierpień)...

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  2.  2006-08-01 01:01:57

  super ;)

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  3. ~madzia  2006-11-24 13:05:03  host: azm178.internetdsl.tpnet.pl

  a ja bym wolała zeby zmiejszyli stawkę poza siec połączenia albo dermowe rozmowy do wszystkich sieci . Bo ciągle to samo jest podwajanie . Lepiej niech co innego wymyślą .

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  4. ~andziusia13  2006-12-04 11:15:16  host: ayc157.neoplus.adsl.tpnet.pl

  no dobra ale ja chce jeszcze sms-y za darmo do wszystkich sieci i co wpisuje kod i pisze:::niepoprawna forma kodu::: no co jest... moze straciło juz ważność...o nieeeeeeeeeeeeee!!!!

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  5. ~Andziuś  2006-12-04 11:17:03  host: ayc157.neoplus.adsl.tpnet.pl

  nom zdróbcie cos z tym...prosze ja chce eski darmowe do wszystkich sieci jeszcze...:):(

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-250-49.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet