Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Plecione Weekendy" – darmowe rozmowy w Heyah

"Plecione Weekendy" – darmowe rozmowy w Heyah

WitekT 3 Lipca 2006 10:50

0 0

Heyah dla nowych użytkowników przygotowała specjalną ofertę Plecione Weekendy. Od 3. lipca nowi użytkownicy otrzymają po 8 godzin darmowych rozmów w Heyah do wykorzystania w każdy weekend.

Użytkownik, który aktywuje kartę SIM Heyah w okresie od 3. do 31. lipca oraz doładuje konto kwotą 50 zł w ciągu 3 dni (72 godzin) od momentu aktywacji karty, otrzyma w każdy weekend 8 godzin (480 minut) darmowych połączeń do Heyah. Kwota doładowania pozostaje na koncie do dowolnego wykorzystania.




Aby uruchomić usługę nie trzeba wykonywać dodatkowych czynności. Usługa zostanie aktywowana automatycznie na koncie użytkownika wprzeciągu 72 godzin od momentu doładowania i potwierdzona SMS-em. W przypadku, gdy użytkownik posiada aktywny Magiczny Pakiet minut lub SMS-ów, korzystanie z darmowych połączeń do Heyah rozpocznie się po wyczerpaniu pakietu.

Wpisując w telefonie bezpłatny, ekspresowy kod *106# użytkownik otrzyma informację ile pozostało jeszcze na jego koncie darmowych minut do wykorzystania w ramach danego weekendu (w zaokrągleniu do jednej minuty). Korzystanie z oferty Plecione weekendy jest bezpłatne. Z oferty można korzystać do 1. października.

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12.  2006-07-03 13:38:37

    ...ale ze nie do Tak Taka to faktycznie niezbyt wygodne:P

  • 0

    13.  2006-07-03 13:46:24

    A jaki prepaid jest waszym zdaniem najleprzy jesli sie ma znajomych w roznych sieciach?

  • 0

    14. ~Pabu  2006-07-03 13:52:31  host: system8589174229.ptvk.pl

    W różnych? Chyba właśnie Heyah - 68 gr do wszystkich sieci. W SS jest 66 gr do pozostałych sieci, ale w Heyah jest 10% więcej kasy przy każdym doładowaniu i to jest spory atut. Albo Tak Tak, ale w nich taniej niż w Heyah jest dopiero po 8 miesiacach.

  • 0

    15. ~S  2006-07-03 14:37:10  host: apn-99-88.gprspla.plusgsm.pl

    a w Heyah miało nie być pakietów promocji i TYLKO JASNE ZROZUMIAŁE ZASDDY! - jak widać to był tylko chwyt marketingowy. Wielu moich znajomych odeszło z Heyah, bo prawie nikt jej nie ma ;/. Niestety było fajnie ale na początku.
    Na gsmonline.pl piszą o pakietach dla obecnych użytkowników: http://www.gsmonline.pl/portal/news/ news.jsp?s0n_id=14858&link=Pakiety,darmowych,minut,w,Heyah
    Pewnie i zaraz na telepolis się pokaże ;)

  • 0

    16.  2006-07-03 14:51:06

    Danielek do rozmow chyba tylko sami swoi - 66 gr za minute:)

  • 0

    17.  2006-07-03 14:51:56

    ale to zalezy od tego ilu sie ma w plusie ,erze ogange - więc nie jest tak łatwo określić:)

  • 0

    18.  2006-07-03 14:53:05

    ***WitekT : Telix napisal o promocji w heyahu pakiet 200 minut wymiennych na 12 000 (!!!) smsow za doladownie kwota nie niższą niz 50 zlotych:)

  • 0

    19.  2006-07-03 14:53:17

    #15. przeciez jest juz od paru godzin umieszczone.

  • 0

    20.  2006-07-03 14:54:31

    mozna zamowic te paiekty do bodaj 31.072006:)

  • 0

    21.  2006-07-03 15:49:50

    Olek, no niespecjalnie je mozna zamowic. Wystarczy doladowac konto min. 50zl. A same przyjda do 72 godzin. Dzialaja tak jak Magiczne Pakiety w Heyah. :) Mambo aeja!

  • 0

    22. ~sympatyczny  2006-07-03 17:20:01  host: chello081018196007.chello.pl

    olek_skype: umiem myslec i mysle ze mam alternatywy do dzwonienia drogo w tygodniu

  • 0

    23. ~  2006-07-03 18:33:27  host: chello062179061145.chello.pl

    Dla obecnych klientów Heyah jest lepsza promocja, o której oczywiście telepolis nie pisze

  • 0

    24. ~Kamil  2006-07-03 20:24:51  host: wlan0-4.srem.net

    jak TELEPOLIS nie pisze?? JAK NIE UMIECIE C Z Y T A C To moze wam gloskowac?? Ludzie-analfabeci... bede oczerniac ten swietny portal

  • 0

    25.  2006-07-03 22:15:59

    heyah znowu ściemnia!! a miało być tak pięknie...

  • 0

    26.  2006-07-03 22:23:30

    Nie, no ja nie moge.... Juz sam slogan mnie rozwala. Pleciemy. Jak oni cos wymysla... to po prostu rewelka. Teraz do kazdego bede mowic "umow sie ze mna, popleciemy sobie" hahaha. Widzialem juz billboardy na ulicach Krakowa. Oni sa naprawde dobrzy marketingowo. Robia reklamy, ktorych moze im kazda siec pozazdroscic. Jak dla mnie Mumio to pikus w porownaniu np. z Dratewka czy Pleceniem.

  • 0

    27.  2006-07-03 22:24:46

    A wogole dratewka byl the best. Zwlaszcza jak ta owca walnela w wewnetrzna strone kurtyny :)

  • 0

    28. ~jacek  2006-07-05 14:59:28  host: dpd251.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kolejna promocja, kolejna, która mi jak najbardziej się podoba. Początkowo jak ten hey wchodził miałem duży respekt. Teraz jak wszyscy moi znajomi już tam są i widze kolejne promocje wchodzą przekonałem się i też tam ide.

  • 0

    29. ~a  2006-07-10 13:38:35  host: nat16.netburg.pl

    Tylko kto w weekend wygada 8 godzin. Mnie się to nie uda. Szkoda, że tych godzin nie rozłożyli na cały tydzień. No i szkoda, że ta promocja dotyczy tylko tych po 3 lipca, a starym na pocieszenie rzucili 200 minut czyli 3h i 20min na 4 miesące. Moim zdaniem z tej promocji powinni korzystać wszyscy, a ci co są dłużej jeszcze dodatkowo skorzystać z "Magicznego doładowania".

  • 0

    30.  2008-08-04 21:01:18

    Super promocja-BYŁA:((

  • 0

    31. ~rosario  2009-01-18 16:00:03  host: host-89-231-146-8.chelmno.mm.pl

    jiwmufonyt pmnyuv ujfle ib,ivnytf ienyhf

Dodaj swoją opinię