Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Playstation Portable z funkcją telefonu?

Playstation Portable z funkcją telefonu?

TP 12 Czerwca 2007 15:09

0 0
sony ericsson psp phonemWedług niepotwierdzonych jeszcze informacji, SonyEricsson pracuje nad hybrydą konsoli Playstation Portable i telefonu komórkowego. Przedstawione schematy sugerują, że nowe urządzenie będzie miało obracany ekran, co pozwoli obsługiwać telefon jedną ręką.

Wcześniejsze pomysły konkurencji na połączenie konsoli do gier i telefonu nie okazały się większym sukcesem (Nokia N-Gage oraz N-Gage QD), jednak popularność przenośnej wersji Playstation może bardzo pomóc nowemu projektowi SonyEricssona.


Źródło tekstu: Mobile Review, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1.  2007-06-12 15:34:07

    Laczenie telefonu z aparatem foto jest dosc oczywiste bo zaczelo sie od mozliwosci przeslania fotki z wakacji poprzez MMS. Wlozenie do niego e-maila i internetu rowniez jest dosc oczywiste poniewaz wielu biznesmenow z tego wlasnie korzysta. MP3 to juz pomalu przesada w telefonie ale gry byly, sa i beda zawsze zbytkiem z ktorego korzysta moze z 5% uzytkownikow. Nie wiem dlaczego SE sie pcha w ten poroniony pomysl. Ktos kto chce pograc na konsoli w zyciu nie kupi telefonu. Swietnym przykladem sa Nokie N-gage, ktore sprzedaly sie chyba gorzej niz jakies badziewia od Sagema. Nie wroze zadnych szans firmie SE w tej dziedzinie chocby nie wiem jakie mozliwosci posiadala nowa konsolka z mozliwoscia dzwonienia.

  • 0

    2. ~bartek+  2007-06-12 15:39:42  host: kopernika.skawsoft.com.pl

    fajny pomysł:) teraz pytanie: to jest bardziej telefon czy konsola??:)

  • 0

    3.  2007-06-12 15:45:10

    Raczej bardziej konsola jednak i tak więcej gier i większą popularność będzie miało PSP

  • 0

    4.  2007-06-12 15:45:35

    chodziło mi o tradycyjne PSP

  • 0

    5.  2007-06-12 16:19:47

    Jeżeli będzie w cenie przyzwoitej czyli 100-200 zł droższe od PSP to nawet bym się skusił. I jeszcze jak będzie miało aparat conajmniej 2 Mpix to napewno kupie.

  • 0

    6.  2007-06-12 17:01:23

    Pytanie tylko czy zostanie zastosowana klawiatura czy ekran dotykowy, jesli ekran dotykowy to emulator DS sie klania :P

  • 0

    7. ~joker  2007-06-12 17:10:26  host: chello084010052112.chello.pl

    Witam Szkoda tej informacji, bo wczoraj Sony zdementowało ją. A info pojawiło się ponad Tydzień temu.

  • 0

    8. ~ThOrN  2007-06-12 18:32:04  host: xdsl-14209.lubin.dialog.net.pl

    ależ to będzie CEGłA

  • 0

    9.  2007-06-12 19:29:21

    Widzieliscie ten obrazek? Przy pytaniu czy odebrac sa dwie opcje 'YES'...

  • 0

    10. ~rafiki  2007-06-13 00:02:02  host: w3cache.polsl.pl

    dodam, ze SE oficjalnie wycofalo sie z tego pomyslu, telefon bylby zbyt nonsensowny i wielki. Źródło: http://www.mcvuk.com/news/27479/Reeves-No-PSP-phone-coming

  • 0

    11.  2007-06-13 17:10:15

    ale bezsens... jest PSP wiec po co cos takiego... a w niezle gierki to juz w normalnych telefonach moza pograc...

  • 0

    12. ~  2007-08-14 23:01:27  host: nat-224-10.man.bydgoszcz.pl

    myśle że łączenie psp z telefonem to świetny pomysł. więc dlaczego sony miało się z niego wycofywa?

  • 0

    13.  2010-10-05 12:02:13

    total żenada! lepiej kupiś PSP i jakiś fajne SE do gadanie i pisania!

Dodaj swoją opinię