Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości PlayStation Phone już 31. marca

PlayStation Phone już 31. marca

Ringu 11 Marca 2011 20:06

0 0
sonyericsson xperia play 31. marca w brytyjskich sklepach pojawi się smartfon Sony Ericsson Xperia Play, czyli tzw. PlayStation Phone. Za konsolofon trzeba będzie jednak słono zapłacić...

W urządzeniu zainstalowane będą następujące gry: Bruce Lee Dragon Warriors, Tetris, Star Battalion, Crash Bandicoot, FIFA 10 i The Sims 3. 50 innych tytułów będzie można pobrać poprzez platformę PlayStation Suite.

Xperia Play została wyceniona na prawie 500 funtów.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: MCV, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 1

    1. ~QWERTY  2011-03-11 20:49:15  host: eug123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ta ja powiem, że wygląda trochę, jak mój Vivaz bez rozkładanej QWERTY, tyle, że ten Sony Ericsson PSP jest większy. I nie sądzę, że konsolotelefon zdobędzie wielką popularność.

  • 1

    2. ~  2011-03-11 21:11:31  host: 90-156-65-38.internetia.net.pl

    i tak wszystkie gry zaraz beda dostepne na inne andki, wiec niestety cena nie tej sluchawki nie bedzie zachecala do kupna...

  • 2

    3.  2011-03-11 21:22:11

    dostepnosc to jedno, wygoda grania to drugie. IMHO taka dostepnosc moze wrecz napedzic klientow - sprobuja i jesli im sie spodoba to sie przesiada zeby grac wygodniej na rozsuwanych kontrolerach :]

  • 1

    4.  2011-03-11 21:40:49

    @2Może nie podzieli losów N-Gage,

  • 1

    5.  2011-03-11 22:02:49

    Mnie dziwi jednak rzecz. Czym ten telefon różni się od reszty, oprócz wysuwanego kontrolera? Procesor i układ graficzny jest taki sam, jak w innym Androidach z najwyższej półki, więc pod względem wydajności różnić się nie powinien.

  • 1

    6. ~adaśko  2011-03-11 22:20:23  host: 94-40-31-140.tktelekom.pl

    Czy mi się wydaje czy portfolio gier to tylko zbiór konwersji z innej, niekoniecznie lubianej platformy? Gdzie gry z prawdziwego PSP? Cena kosmiczna.

  • 0

    7. ~  2011-03-11 22:37:32  host: 84-10-219-22.dynamic.chello.pl

    a za 6oo bedzie galaxy 2-niezly zgryz :)

  • 1

    8.  2011-03-11 22:44:27

    Mogli dorzucić jakąś "wyścigówkę" do tego pakietu gier.

  • 0

    9. ~code  2011-03-11 23:43:10  host: 89-78-99-80.dynamic.chello.pl

    @6: nie będzie gier z PSP, tylko wybrane minisy i pozycje z PS One.

  • 0

    10.  2011-03-12 03:31:01

    dwa fizyczne (choc dotykowe) "analogi" i mozliwosc sterowania tym PS3 zrobi swoje :)

  • 1

    11. ~nieznzny  2011-03-12 09:57:45  host: static-205-17.is.net.pl

    wybralbym iphona podobna cena i wiecej gier i aplikacji

  • 0

    12.  2011-03-12 14:03:50

    thonka: będzie ciężko, bo NGP oferuje dużo więcej, do tego dzieli się grami z PS3, a cena będzie zbliżona

  • 0

    13. ~a  2011-03-12 17:45:06  host: 87-207-152-96.dynamic.chello.pl

    Za 500 funtow to mozna kupic telewizor LCD i Ps3 / xbox 360. Niedlugo bedzie tansze NGP - grafika i mozliwosci kilka generacji do przodu. Cena z kosmosu.

  • 1

    14. ~pazdzioch  2011-03-13 09:48:42  host: 91.146.219.172.ip.abpl.pl

    mam PSP slim i androida SAMSUNGA i5700 galaxy razem 150 funtów, jestem mega zadowolony. Jezeli ten Playstation fon nie obsłuży gier z PSP to nigdy się hitem nie stanie i nigdy grywalnością to coś nie dogoni PSP ani nawet iphona. Już pomijam ze 95% gier na androida to padaka.

  • 0

    15. ~grzch  2011-03-13 17:12:20  host: 83-238-171-111.ip.netia.com.pl

    Przyjmie się, o ile cena nie będzie w okolicach 1500zł poza premierą... Bo nie porównujcie grania na konsoli z dedykowaną klawiaturą, do SGS'a czy innego androida... Platformówki praktycznie są nie do zaakceptowania na i9000, bo co mi z ładnej grafiki, jak mam wirtualne klawisze. Jeżeli będzie w okoliach 1300zł i wejdzie do Oferty operatorów i zyska dobre wsparcie to będzie fajna zabawka. Ale równie dobrze może podizelić los Galaxy TAB czy iPad'a... Dla osób grających może być hitem, ja wolę normalne telefony ;]

  • 0

    16. ~grzch  2011-03-13 17:12:51  host: 83-238-171-111.ip.netia.com.pl

    sorki za ort...

  • 0

    17. ~darek  2011-03-14 07:04:52  host: 159.226.110.233

    kicha

Dodaj swoją opinię