Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Playowe koszulkowe wspominki [wideo]

Playowe koszulkowe wspominki [wideo]

sirmark 17 Marca 2012 15:08

0 0

Z okazji piątych urodzin Play postanowił powspominać minione lata, prezentując kilka historycznych koszulek, przygotowanych na szczególne wydarzenia.

I tak mamy:
Kiss Me Baby - pierwsza koszulka Play związana z nagrodzoną kampanią,
Jest nas już milion i dalej rośniemy - z okazji pozyskania milionowego klienta,
2 Melony Play - czyli 2 miliony klientów,
3mamy miliony - 3 miliony klientów,
Best Play 4 Million - z okazji 4 milionów klientów,
Play 5 Million - czyli 5 milionów klientów,
Sex Million - - z okazji 6 milionów klientów,
Lucky seven milion - czyli 7 milionów klientów.

A poniżej dwie wersje filmów, pierwsza dla panów, druga dla pań.




Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 106
  • 0

    97. ~  2012-03-18 14:54:11  host: z07-06.opera-mini.net

    96: A zastanawiałeś się kiedyś, jak ten ktoś robi, że cały czas ma host z początkiem t lub p?

  • 0

    98. ~  2012-03-18 14:57:18  host: z07-06.opera-mini.net

    Zatytułowałbym tego newsa "Koszulkowe wspominki sieci Play"

  • 0

    99. ~ola  2012-03-18 19:05:42  host: 78-bem-14.acn.waw.pl

    Nie no zaszaleli.......tleniona blondi z biustem na wierzchu to jest to! YYY? dno i kilo mułu. A koszulki do bani. ZENADA

  • 0

    100. ~ola  2012-03-18 19:07:42  host: 78-bem-14.acn.waw.pl

    @83. W Play "Lubie to" masz np po doładowaniu za 30zł 30 dni wazności konta ,a nie rok.! to masakra!czym tu się chwalic?

  • 0

    101. ~  2012-03-18 19:47:25  host: z11-12.opera-mini.net

    Olu, chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego, że gdyby w taryfie Lubię to! byłaby roczna ważność konta po każdym doładowaniu, tak jak w Play Fresh, to można by było korzystać za darmo z Internetu. A tak poza tym, po dopłaceniu 50 zł, masz już 150 dni ważności konta z bonusem 1 GB, ważnym tyle samo co konto główne. W czasach, gdy nie było rocznej ważności konta w W3, żaden operator nie miał takiej ważności po doładowaniu za 50 zł.

  • 0

    102. ~  2012-03-18 19:49:05  host: z11-12.opera-mini.net

    *"za darmo z Internetu" przez ten cały rok oczywiście.

  • 0

    104. ~...  2012-03-18 20:57:33  host: 89.204.130.230

    @101 To co piszesz jest ciekawe, ale nieprawdziwe. Można zrobić ważność bonusu np. 150 dni a ważność konta 1 rok. To żaden problem.

  • 0

    105. ~  2012-03-18 21:13:49  host: z11-16.opera-mini.net

    104: Faktycznie, to co napisałem jest trochę niezgodne z prawdą, bo napisałem "po dopłaceniu 50 zł", a chodziło o dopłacenie 20 zł, tak żeby wyszło 50 zł. Reszta jest prawdziwa. Jak znasz sposób na to, co napisałeś, to pochwal się nim.

  • 0

    106. ~  2012-03-18 21:28:45  host: 31.41.144.41

    @105. Osobie piszącej komentarz #104 zapewne chodzi o to iż Lubie to mogło powstać na bazie któregoś profilu Play Fresh, przykładowo All Inclusive Internet. I ja się z tym w 100% zgadzam.

  • 0

    107. ~  2012-03-18 22:05:15  host: z41-11.opera-mini.net

    A ja się tak zapytam - jakie źródło własne

  • 0

    108.  2012-03-18 22:05:58

    94. host: 31.41.144.41 Masz niezle problemy ze swoim stanem swiadomosci. Proponuje troche dluzszy odpoczynek od komputera.

  • 0

    109. ~  2012-03-18 22:24:41  host: user-109-243-17-244.play-internet.pl

    drobna uwaga ciekawe że ten kolo i lasencja na samym końcu pokazują 4

  • 0

    110. ~  2012-03-18 22:27:26  host: 31.41.144.41

    @109. To jest najpewniej zaproszenie do czwartego operatora (P4).

  • 0

    112. ~...  2012-03-18 22:45:27  host: 89.204.130.230

    @106 Oczywiscie, ze o to mi chodzilo. Waznosc konta i waznosc bonusu, nie musza byc takie same i w wiekszosci ofert na rynku nie sa.

  • 0

    113. ~Color  2012-03-19 10:14:34  host: 89-79-44-114.dynamic.chello.pl

    @ 110 - jakos nigdy dotad Play nie komunikowal swojej nazwy P4, tak jak T-mobile nie komunikuje PTC. To chodzi o cos innego chyba

  • 0

    114.  2012-03-19 11:58:11

    Sieć jak sieć, ale blondyna prima sort.

  • 0

    115. ~opelasz  2012-03-19 12:03:24  host: V32-03.opera-mini.net

    110 zaproszenie to by bylo napisem PLAY to 4 jest bez sensu.

  • 0

    116. ~  2012-03-19 15:46:51  host: 37.31.21.0

    zlodzieje....

  • 0

    117. ~  2012-03-19 17:45:33  host: 31.41.144.41

    @113&115. Zapominacie, że te spoty nie zostały przygotowane dla telewizji. Do tego napis Play nie zmieściłby się na drobnym palcu tej pani. Być może P4 (Project 4 = projekt czwarty operator) już tak, ale wtedy dziwnie wyglądałby na dwóch palcach pięści (akurat to dopiero przed chwilą sprawdziłem), a tak to chyba symuluje tam sygnet. Chociaż akurat zwyczajowo powinien być na innym palcu. Poza tym nie ma co się kłócić i snuć przypuszczeń bo co będzie to będzie, a czekać na cud nie ma co.

  • 0

    118. ~żenada  2012-03-22 12:30:55  host: user-188-33-3-85.play-internet.pl