Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości PlayBook OS 2.0 dostępny od lutego

PlayBook OS 2.0 dostępny od lutego

LuiN 27 Października 2011 10:12

0 0

Użytkownicy tabletów internetowych BlackBerry PlayBook mogą już zacierać ręce. W lutym 2012 roku udostępniona zostanie nowa wersja systemu operacyjnego RIM oznaczona jako 2.0.

Nowe oprogramowanie miało być dostępne dużo wcześniej, jednak RIM postanowił nie spieszyć się tym razem i dopiąć wszystko na ostatni guzik - w tym dostarczyć wszelkie narzędzia programistyczne dla deweloperów.
W USA trwają już testy wersji beta oprogramowania. Prawdopodobnie prezentacja finalnej wersji systemu odbędzie się na Mobile World Congress 2012, który to może być jednocześnie okazją do prezentacji drugiej generacji tabletów BlackBerry.

Źródło tekstu: RIM, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-209-0.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że operatorzy telekomunikacyjni w Polsce należycie chronią dane swoich klientów?

Incydent z danymi osobowymi w Aero2

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet