Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play24 mobile już dostępne - dalej jako wersja beta

Play24 mobile już dostępne - dalej jako wersja beta

LuiN 28 Lipca 2011 17:57

0 0

Play udostępnił swoim użytkownikom aplikację Play24 mobile w wersji dla androida. W dalszym ciągu usługa ma status wersji beta - do Android Market trafi dopiero finalna wersja aplikacji, prawdopodobnie jesienią.

paly24 mobilem

Obecnie aby pobrać aplikację wymagane jest wejście z poziomu telefonu na stronę m24.play.pl. Co ciekawe, transmisja danych wykorzystywana w obrębie aplikacji nie jest taryfikowana. Pełna wersja aplikacji będzie miała funkcję automatycznej aktualizacji - teraz zaglądać trzeba co jakiś czas na stronę Play i pobierać nową wersję ręcznie.




Aplikacja działa poprawnie, jeśli korzystamy z Internetu w swoim smartfonie za pośrednictwem sieci Play (APN Internet). W przypadku połączenia Wi-Fi lub innego alternatywnego dostępu do Internetu, aplikacja udostępni tylko zakładkę "Moje konto". Dostęp do pozostałych funkcji aplikacji będzie zablokowany.

Podstawowe funkcje aplikacji, znane z wersji WWW serwisu:
Moje konto - zawiera podstawowe informacje o koncie bilingowym oraz wartości wszystkich sald. Po wybraniu salda, udostępniane są bardziej szczegółowe informacje na jego temat, jak data ważności czy szczegółowy opis.
Usługi - przegląd, włączanie i wyłączanie usług dodatkowych i pakietów.
Finanse - 5 ostatnich faktur i płatności dla taryf abonamentowych lub 5 ostatnich doładowań dla ofert na kartę.
Historia połączeń - 10 ostatnich połączeń z 3 ostatnich dni, w szczegółach połączenia widoczny jest jego rzeczywisty koszt.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 1

    18.  2011-07-28 21:32:30

    Ale brak obsługi pozostałych numerów przypisanych do konta:(

  • 0

    19. ~Ziemjak  2011-07-28 22:07:58  host: cpc2-gill5-0-0-cust107.basl.cable.virginmedia.com

    a jak z obsługą aplikacji za granicą? tez nie nabija opłat za transmisje danych w ramach aplikacji?

  • 0

    20. ~Bartek  2011-07-28 22:52:22  host: crowley-nat.greenlan.pl

    A czemu miałoby nie nabijać opłat jak jesteś za granicą. Aplikacja łączy się z serwerem przez neta, więc za neta płacisz. Nie chcesz płacić użyj kodu *101# lub *111#. Niektórym to naprawdę ciężko dogodzić. Nie ograniczona ilość minut do play - za mało, powinni dopłacać. Aplikacja na Androida łącząca się przez neta prawie zawsze oznacza wykupione pakiety internetowe, a jeśli nie to znaczy że rachunki płaci firma, więc co za różnica!? Najlepiej niech operator zapewni jeszcze darmowe stałe łącze stałe w domu za to że korzystamy z jego sieci komórkowej.

  • 0

    21. ~nowy  2011-07-29 07:46:33  host: 213-216-79-90.ip.netia.com.pl

    jak na wczesna bete to jest bardzo dobrze. Szkoda, ze sa ograniczenia jak korzystam z WiFi.

  • 0

    22. ~  2011-07-29 08:33:54  host: z27-05.opera-mini.net

    U mnie aplikacja łączy sie ... ze stroną internetową Play24 i dopiero po wejsciu na nią widze stan konta itp. Jest tak i na zasiegu Play i na wi-fi. rcicho

  • 0

    23. ~req  2011-07-29 08:57:03  host: proxy.netia.pl

    a u mnie nie otwiera się strona play.pl/apk :-(

  • 0

    24. ~klimass  2011-07-29 09:04:26  host: 217067201162.itsa.net.pl

    Glupie pytanie - jak to zainstalowac? Sciagnalem z tej stronki pliczek ZIP, rozpakowalem i mam rozne pliczki w strukturze katalogow, tylko co z tym dalej???

  • 0

    25. ~@23  2011-07-29 09:05:03  host: CMPC-089-239-127-229.CNet.Gawex.PL

    mam to samo. chyba za duzo ludzi chce to sciagnac ;]

  • 0

    26. ~Miron  2011-07-29 09:14:47  host: sub208-158.elpos.net

    Przeciez instalacja jest banalna...Chodzi o Android...Wchodzisz na podana strona i na tej dopiero stronie jest link...Klikasz i aplikacja sie pobiera i nastepuje jej instalacja...Wystarczy kliknac OK i jest zainstalowana..Jakie wiec pliki zip i jakie rozpakowywanie? Czy wy instalujecie oby aplikacje na Androidzie?

  • 0

    27. ~T  2011-07-29 09:32:46  host: czv250.internetdsl.tpnet.pl

    Jak dla mnie brak podstawowej funkcjonalności, bo jest tylko konto głowne, a ja potrzebuje kontrolować podkonta swoich dzieciaków.

  • 0

    28.  2011-07-29 09:58:04

    Beta od momentu jak powstal Play. ;)

  • 0

    29. ~  2011-07-29 10:31:08  host: 77-255-233-46.adsl.inetia.pl

    Cały Play działa w wersji Beta. Ciągle coś szwankuje, coś nie działa. Ten operator juz tak ma i chyba to się juz nie zmieni

  • 0

    30. ~  2011-07-29 11:07:28  host: z28-06.opera-mini.net

    U mnie juz dziala tak jak nalezy. Poprzednio zaintalowalem podobną aplikacje z Android Market ale to zupelnie różne sprawy. Trzeba było ściągnąć appsa ze strony Play http://www.play.pl/apk i jakimś menadzerem plikow (np. Linda) zainstalowac. No i niczego nie rozpakowujemy. rcicho

  • 0

    31. ~snowar  2011-07-29 11:14:34  host: myy130.internetdsl.tpnet.pl

    Rany ja jakoś nigdy nie miałem problemów z playem. Aplikacja fajna, nawet "prestiżowe" w3 nie ma takiej opcji. osobiście podoba mi się prostota aplikacji i strony play24. W orangu również mam tel i tam znalezieni i włączenie opis usług wydaje mi się pokomplikowane. W plusie to już zupełnie pogmatwane, natomiast t-mobile nie wiem bo nie miałem do czynienia. Osobiście więcej problemów z zarządzaniem i awariami stron internetowych mam z orangiem niż z playem.

  • 0

    32. ~  2011-07-29 11:52:34  host: 89-77-101-152.dynamic.chello.pl

    W PLAY aplikacja jest na karcie sim

  • 0

    33. ~skalarek  2011-07-29 12:18:58  host: 89.191.147.125

    #playonline u mnie też nie chciała się otwierać - w operze. Otwórz ją w standardowej przeglądarce i nie będzie zapewne problemu :)

  • 0

    34. ~skalarek  2011-07-29 12:22:13  host: 89.191.147.125

    #33 było do #23 (@req) Mi z opery mini bardzo długo wczytywało link, lepsza okazała się standardowa przeglądarka. Sama aplikacja natomiast działa troszeczkę wolno - takie mam wrażenie ale może to skutek obciążenia sieci i testowania przez zainteresowanych ;)

  • 0

    35. ~klimass  2011-07-29 14:48:00  host: 217067201162.itsa.net.pl

    No juz wiem, to Opera tak pobiera mi ta instalke, ze sciaga sie ZIP. Uzywajac domyslnej przegladarki wszystko smiga i samo sie instaluje :)

  • 0

    36. ~Kicha  2011-07-29 15:25:02  host: apn-77-113-217-200.dynamic.gprs.plus.pl

    i to totalna, na kocie mam 6 numerów i co? Ale najgorszy pasztet to to, że P4 nie udostępnia nadal żadnej mozliwości płatności, ani kartą, ani przez dowolny serwis typu platnosci, DotPay, prezelewy24 itd, mają G, ale bez "czwórki" .

  • 0

    37. ~do 11.  2011-07-29 15:26:27  host: apn-77-113-217-200.dynamic.gprs.plus.pl

    do 11. Plus miał (czas przeszły) bardzo dobrego e-boka, ale... go zamienił na totalny pasztet.

Dodaj swoją opinię