Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play24 Mobile jeszcze w tym tygodniu

Play24 Mobile jeszcze w tym tygodniu

LuiN 26 Lipca 2011 18:36

0 0
Sieć Play przygotowuje się do premiery androidowej aplikacji oferującej szybki mobilny dostęp do serwisu Play24 - Play24 Mobile. Program będzie dostępny w Android Market jeszcze w tym tygodniu.

paly24 mobilem

Po blisko dwóch miesiącach testów Play24 Mobile wreszcie osiągnął status wersji finalnej. Dzięki aplikacji użytkownicy sieci Play będą mogli uzyskiwać na bieżąco dostęp do informacji o używanych usługach, jak i aktywować i dezaktywować usługi. Dzięki programowi nie będziemy już musieli pamiętać rozmaitych kodów i haseł SMS-owych, a sterowanie usługami operatora stanie się bardziej wizualne.




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~  2011-07-26 18:45:54  host: ddw58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tu jest prawidłowy link: http://www.telepolis.pl/news.php?id=21804

  • 1

    6.  2011-07-26 18:51:06

    Aplikacja przdatna, ale myślę, że wszyscy użytkownicy powinni mieć dostęp do swoich finansów z poziomu telefonu. Lepiej byłoby zrobić coś w stylu T: m.iboa.pl Wtedy wszyscy byliby zadowoleni.

  • 1

    7. ~  2011-07-26 18:54:47  host: ddw58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    6: DOKŁADNIE.

  • 0

    8.  2011-07-26 18:57:15

    2, dzięki!; 4 - już poprawiłem.

  • 1

    9. ~  2011-07-26 18:57:39  host: ddw58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bo nie wszyscy chcą/mogą zainstalować taką aplikację...

  • 0

    12. ~  2011-07-26 19:37:40  host: pc-181-048.sti.net.pl

    Z tym ze to nie dziala wykorzystujac polaczenie z internetem tylko korzysta z darmowych kodow ussd. Sama aplikacja poprostu zbiera wszystkie informacje w jedno miejsce. Rowmie dobrze mozna by uzyskac te informacje wpisujac *101# *102# *108# *109# itp

  • 0

    14. ~skalarek  2011-07-26 19:49:56  host: 213-92-169-221.serv-net.pl

    obawiam się tylko czy przypadkiem niektóre bardzo korzystne promocje nie zaczną z czasem znikać ;)

  • -2

    15. ~mirekb  2011-07-26 20:02:54  host: apn-95-41-225-114.dynamic.gprs.plus.pl

    bzdura..wystarczy pamietac *111# a stan dodakowych uslug(wiw,min do play,sms,net,pol w telu)np na na lp to bajka-102 do zm,103 to wiw,i tak do 109..lub wap playmobilepl i wszystko

  • 3

    16. ~  2011-07-26 20:09:44  host: user-46-113-184-226.play-internet.pl

    wap.playmobile.pl działa tylko z przeglądarki natywnej przy połączeniu APN:WAP. Nie jestem pewien, ale chyba na dodatek jest płatne! Niech ruszą dupsko i łaskawie zrobią normalne 24.play.pl [działające z przeglądarek typu Opera Mini, z każdego APN, z możliwością logowania się na dowolne konto i zarządzania nim]. Czy to k* takie trudne?

  • -1

    17. ~  2011-07-26 20:32:38  host: 87-205-68-212.adsl.inetia.pl

    Ciekawe, czy będzie padać równie często co tradycyjny Play24

  • 1

    18.  2011-07-26 21:10:35

    ciekawe czy będzie widget co by zastąpił https://market.android.com/details?id=com.iba.ussdchecker :) a jak nie to USSD Checker zostanie :P

  • 0

    19. ~SeT  2011-07-26 21:18:20  host: afdg231.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak będzie działało tak jak "tradycyjne" play24 to powodzenia mu nie wróżę

  • 0

    20.  2011-07-26 21:43:07

    Wlaśnie, że Play24 działa znakomicie. Na pewno lepiej niż ebok byłej Ery. Na jakieś 50 ostatnich zalogowań na Play24 może raz się nie udało. Piszę to jak najbardziej obiektywnie bo korzystam już z tej sieci nie od tygodnia czy dwóch.

  • 0

    21.  2011-07-26 22:00:54

    Ja się loguję i do T i do playa i w obu sieciach zdarzają się problemy. Psy szczekają a karawana jedzie dalej. Tak bym zobrazował te durne dyskusje na tym portalu.

  • 0

    23. ~  2011-07-26 22:14:38  host: cmgfw02.campmich.gaslightmedia.net

    jeszcze jakby zrobili tak zeby tele.play.pl dzialal z androida to by juz wiecej nic nie trzeba bylo..

  • 0

    24.  2011-07-26 23:12:55

    ale wy jesteście marudni. Jak zrobili aplikację Play to podniosły się głosy, że nie dobrze, bo nie ma play24. Jak dodali play24 to zle bo nie w przeglądarce. Jak dodadzą w przeglądarce to zle bo kolory nie te i nie darmowe... ja tam się cieszę, że wyjdzie coś takiego. Mam w [wstaw 4 litery] to jak działają inne sieci bo wiem, że w play za rozmowy płacę najmniej a to się liczy.

  • 0

    25. ~emcio  2011-07-27 08:33:39  host: bht194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a kiedy aplikacja na symbiana ??

  • 0

    26. ~xxx  2011-07-27 08:33:51  host: 217.97.254.54

    Siemano Francuz ;-) bo chyba dobrze widzę że to Ty Janie Jakubie :-)

  • 0

    27. ~  2011-07-27 11:58:10  host: user-46-112-40-66.play-internet.pl

    może ktos z PLAY odpowie po co istnieje BOK? Przeciez oni nawet nie czytaja tego co piszą klienci - po prostu przeklejają bezmyslnie przygotowane odpowiedzi - nawet jesli własnie tego typu odpowiedź sie neguje i do niej odnosi w kolejnej reklamacji

  • 0

    28. ~Szalony  2011-07-27 19:17:45  host: 81.219.221.125

    U mnie Play24 działa na Samsungu Monte.Mam telefon na kartę. Na karcie sim jest zakładka Play. Wystarczy w nią wejść i uruchomić Play24. Wszystkie informacje o stanie konta wyświetlają się bez wpisywania hasła.

Dodaj swoją opinię