Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play24 dla iOS już dostępny

Play24 dla iOS już dostępny

Q! 14 Marca 2012 17:07

0 0
Play udostępnił dla platformy iOS aplikację Play24.

Aplikacja Play24 pozwala użytkownikom sieci Play m.in. na zarządzanie swoim kontem z poziomu telefonu. Pozwala ona na dostęp do najważniejszych danych na temat konta, zmianę usług oraz dostęp do bilingu.

play24 ios play24 ios play24 ios play24 ios

Transmisja danych w ramach aplikacji jest darmowa. Aplikację można pobrać z poziomu App Store pod tym adresem.


Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    10. ~naipad  2012-03-14 19:19:42  host: v01-15.opera-mini.net

    wersja na ipada również dostępna, aplikacja wykonana na dobrym poziomie nie tylko graficznie.

  • -1

    11. ~  2012-03-14 19:19:46  host: t13-13.opera-mini.net

    9). Jestem po zawodówce i nie ma dla mnie pracy. Dobrze że jest taka sieć jak Play ładuje za 5 zł i mam wszystko za darmo.

  • 0

    12. ~xrbanan  2012-03-14 19:40:43  host: 200.157.246.94.ip4.artcom.pl

    NR 8 ogarnij sie juz dawno jest na iphona w tmobile aplikacja nawet i na android wejdz na glowna strone zobaczysz ;-) kazdy ma co chce play t mobile ale smieszy mnie to jak sie reklamuje play 4g a to zenada maja proces za to w sadzie maja tak slaby zasieg ze pala boli dobrze ze korzystaja z nadajnikow plusa bo to katastrofa by byla u mnie w domu praktycznie cenrum jaworzna w t mobile mam HSDPA a w play GSM ;) TAK ZE rzeznia gorzej sie nie da nawet net nie dziala pozdrawiam 4g :D

  • 0

    13. ~Innowator  2012-03-14 19:52:01  host: 178235110023.warszawa.vectranet.pl

    Nikt nie przetestował tej aplikacji na Wi-fi? Działa tylko pierwsza zakładka, ktoś ma pomysł jak to odblokować?

  • 0

    14. ~do 12  2012-03-14 19:54:10  host: aghd251.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A co to za wies Jaworzno ? Bo w tym miejscie na slasku jest 7 nadajnikow UMTS :) Albo masz super wsiurowaty telefon nokiaa :)

  • 0

    15. ~do 13  2012-03-14 19:54:47  host: aghd251.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie da sie odblokowac, pozostale zakładki muszą łączyć sie poprzez net operatora. Jest to bezpłatne :)

  • 0

    16. ~xrbanan  2012-03-14 19:55:46  host: 200.157.246.94.ip4.artcom.pl

    spoko 100tys mieszkancow to wies to ok a iphone 4s to prawie jak nokia nie bede sie klocil ;-)lapie mi hsdpa i jest cooool ;-) pozdrawiam

  • 0

    17. ~  2012-03-14 20:25:02  host: nat-pod3-9.aster.pl

    No tak. Play idzie w coraz to nowe aplikacje a nie potrafi (nie chce?) uporać się z banałami. Od 2 m-cy usiłuję zdjąć za pośrednictwem Playa blokadę simlock z telefonu Samsung L760 i do tej pory nie są w stanie tego zrobić. Podobno sprawę skierowano do działu eksperckiego i dlatego to trwa. Kiedyś Play (2009, 2010) zachęcał do usuwania przez nich simlocka a teraz? Napisałem już o sprawie do UKE: ostatnio przy ich pomocy wygrałem z Tmobile (era stacjonarna - logowanie)to może i tym razem się uda.

  • 0

    18. ~do 17  2012-03-14 20:47:26  host: aghd251.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Uke raczej Ci z simlokiem nie pomoze bo to nie usluga telekomunikacyjna. A Play obecnie simlockow nie zaklada :)

  • 0

    19. ~  2012-03-14 21:09:06  host: 178.183.144.160.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    @17 - jeśli w salonie kod nie działa, to wysyłają na centralę i tam zdejmują.

  • 0

    20.  2012-03-14 21:32:33

    a kiedy poprawiona aplikacja dla Androida?

  • 1

    21. ~do 20  2012-03-14 22:21:06  host: aghd251.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A co ci nie dziala w androidzie ?

  • 0

    22. ~davvid  2012-03-14 22:25:05  host: z46-01.opera-mini.net

    no nie mozna wejsc w aplikacji w uslugi, polaczenia i cos tam jeszcze. przekierowuje w przegladarke (chyba ze to ma tak byc, nie wiem :P)

  • 0

    23. ~  2012-03-14 22:29:04  host: aghd251.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a masz aktualna wersje ? bodajze 0.9 ? Zaktualizuj.

  • 1

    24.  2012-03-14 22:31:13

    @22. W przeglądarkę? Dokąd łączysz się przez WiFi to powinien informować, że "zakładka niedostępna" i informować, że konieczne jest połączenie się po sieci Play (za dane transmitowane w ramach aplikacji nie są pobierane żadne opłaty i nie zmniejsza się posiadany pakiet danych). A po za logowaniu do programu za pomocą sieci Play wszystkie zakładki powinny działać. I tak właśnie mam. @23. Jakby nie miał aktualnej, to chyba by go w ogóle nie wpuściło, tylko kazało zaktualizować. Tak w każdym razie było w poprzednich wersjach.

  • 0

    25.  2012-03-14 22:54:53

    dobra, dzieki panowie. mam telefon od 2 dni i probowalem 2 razy polaczyc sie przez wifi. przyznam ze nie doczytalem drugiego myslnika w komunikacie ;/ myslalem ze to jakis blad bo czytalem kiedys opinie ze nie dziala jak powinno... tak czy inaczej jeszcze raz dzięki :)

  • 1

    26.  2012-03-14 23:03:51

    @25. Do usług. :)

  • 0

    27.  2012-03-15 00:05:54

    A o dziwo na blogu gruszki bylo glosowanie na jaki system ma powstac kolejna po androidzie aplikacja Play24 i najwiecej glosow zebrala o dziwo Bada. Ale grucha obiecal a aplikacje i tak wydali na iOS...

  • 0

    28. ~  2012-03-15 08:28:00  host: apn-95-40-243-189.dynamic.gprs.plus.pl

    17, 19. Telefon jest z 2007 r. OK, wysyłają do centrali i co dalej? Musi to trwać tak długo? Kiedyś simlocki zdejmowało się w parę sekund a tutaj?

  • 0

    29. ~  2012-03-15 09:15:27  host: 178.183.144.160.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Może dlatego tak długo trwa, że stary telefon?

Dodaj swoją opinię