Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play24: aktualizacja wersji na iOS i Androida, wersja WP do końca roku

Play24: aktualizacja wersji na iOS i Androida, wersja WP do końca roku

WitekT 19 Listopada 2013 22:26

6 1

play24 wp8m W Google Play i AppStore pojawiła się nowa wersja Play24. Oprócz usunięcia kilku drobnych błędów, operator dodał proponowaną przez wielu użytkowników funkcję, czyli możliwość przełączania się pomiędzy numerami.

Użytkownicy starszej wersji aplikacji, którzy nie zaktualizują jej do najnowszej wersji, stracą możliwość logowania z końcem listopada.




Dziś zajawkowo wrzuciłem dowód, że bardzo intensywnie pracujemy nad wersją kafelkową ;-) Nie mogę podać dokładnej daty, ale staramy się zrobić wszystko aby użytkownicy Windows Phone mieli dostęp do Play24 jeszcze w tym roku - napisał na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik operatora.

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:

Tagi: play | play24

w sumie: 21
  • 2

    3. ~Yaro  2013-11-19 22:58:30  host: 31.42.31.140

    wszystko ładnie i pięknie....szkoda że po aktualizacji aplikacja nie działa (android 4.2, galaxy mega), zresztą nie tylko u mnie widząc po komentarzach do apki w google play

  • 0

    4. ~Olo  2013-11-19 23:12:01  host: 89-65-121-150.dynamic.chello.pl

    Nie działa na galaxy mega

  • 2

    5.  2013-11-19 23:28:32

    OT. Dziś po 2 latach przerwy (HTC Desire HD) przesiadłem się z WP (Nokia Lumia 800) z powrotem na Androida (Samsung Galaxy S4 mini). Żałuję tych straconych 2 lat.

  • -3

    6. ~trysil  2013-11-19 23:52:07  host: 31.183.10.0

    @1 Co ty gadasz... Design to właśnie plus systemu i bardzo łatwo jest tworzyć coś na tę platformę. Większość developerów raczej próbuje zrobić cokolwiek, żeby się odróżnić od standardowego designu...

  • 0

    7. ~  2013-11-20 00:49:41  host: n09-10-07.opera-mini.net

    5,a co było złego w Windows Phone że wrociłeś do Androida ? pytam bo mam Androida,a Windows Phone nie znam

  • 1

    8.  2013-11-20 00:54:21

    A T-Mobile śpi. Podobnie jak z pakietami internetowymi, w których wykorzystanych/pozostałych danych sprawdzić nie można.

  • 1

    9. ~  2013-11-20 03:19:55  host: 46.115.154.58

    @7 To ze wp jest stworzony specjalnie dla kretynow i inteligencja sie w nim gubi

  • 0

    10. ~Janek  2013-11-20 05:24:29  host: 94-240-56-34.lukman.pl

    @9 to ja już wole być kretynem i mieć wydajny i szybki system. Nie sprawdzać nerwowo ile mi ramu zostało i czemu mi muli.

  • 0

    11. ~Romlen  2013-11-20 06:36:09  host: n14-10-04.opera-mini.net

    A Symbian by sobie z tym nie poradził?

  • 0

    12.  2013-11-20 07:53:05

    Talent - zmień sieć! Dzisiaj to proste i szybkie jest... ;-)

  • -1

    13. ~Piotrek  2013-11-20 08:40:07  host: ip-93-154-135-197.free.aero2.net.pl

    7: Ja sie przesiadlem z WP na Androida i nie jestem za bardzo z tego powodu zadowolony. Jedynym powodem bylo to, ze na WP jest mniejszy wybor telefonow z wiekszymi wyswietlaczami. Przesiadlem sie z Nokii 710 (1 rdzen Cortex A8, 512 MB Ram) na LG L9 (2 rdzenie Cortex A9, 1 GB Ram) i niestety nie ma juz tak plynnie i przyjemnie jak na Nokii. Zdarza sie, ze muli, szczegolnie przy przelaczaniu aplikacji, powrocie na pulpit. Jak sie szybko pisze to muli klawiatura (swift keyboard), co w WP bylo nie do pomyslenia. Ogolnie gorzej sie tego uzywa, jedyna zaleta to wlasnie wiekszy wyswietlacz i wiecej programow do wyboru (na codzien i tak nie ma gdzie/jak grac w gry, a to glownie o nie chodzi).

  • 1

    14.  2013-11-20 08:52:30

    @8 Fakt, nie ma co porównywać do Playa. Muszę przycisnąć kogoś władczego z TM i spytać, czy zamierzają coś z tym zrobić, bo wstyd. Pakiety można sprawdzić szybkim kodem. Wygląda na to, że bezpłatnie.

  • 0

    15. ~Krzysiek  2013-11-20 08:58:27  host: 77-253-208-238.ip.netia.com.pl

    Przed aktualizacją działała... teraz tyko czekam na zamknięcie procesu i po aplikacji... o tym się mówi...

  • 1

    16. ~Namakon  2013-11-20 09:11:01  host: 81.219.84.18

    @14 Kodem USSD bezpłatnie w T-M? Zapewne jakieś przeoczenie i niedługo się okaże że za sprawdzenie pakietu odliczają Ci 500kB :P

  • 1

    17. ~Calm7  2013-11-20 09:19:45  host: n06-03-03.opera-mini.net

    16). Źle myślisz :-D a jak ktoś już nie będzie miał pakietu, to za frajer sprawdzi? Musi być opłata z konta głównego, za kasiorę. Nie ma kasy, nie ma sprawdzania ;-)

  • 0

    18. ~andrzej  2013-11-20 09:50:35  host: 89-67-54-217.dynamic.chello.pl

    Doczekam sie widgetu, ktory na pulpicie pokazywalby mi stan konta ???

  • 2

    19. ~htcmaniak  2013-11-20 09:52:05  host: 89-70-115-58.dynamic.chello.pl

    na htc sensation xe działa jak złoto,widac że najwięcej problemów ma szajsung

  • 0

    20. ~Hens  2013-11-20 14:44:08  host: 46.238.221.17

    A kiedy na BlackBerry ?

  • 0

    21. ~  2013-11-26 05:08:34  host: public-gprs643503.centertel.pl

    Lepiej by poprawili sam serwis Play24 zamiast wrzucać nic nie znaczące aktualizacje. Przykładowo w chwili obecnej strona nie działa, nie można się zalogować. I to jest cykliczne, co kilkanaście dni.

  • 0

    22. ~  2013-11-26 07:40:02  host: pat209.kwsa.pl

    Play to jedna wielka awaria.

Dodaj swoją opinię