Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play zwiększa pakiet transmisji za 5 zł

Play zwiększa pakiet transmisji za 5 zł

WitekT 30 Marca 2010 18:04

0 0

Od dziś Play zwiększył wielkość pakietu transmisji danych za 5 zł, który działa także w roamingu w Polkomtelu.




Dotychczas pakiet ten, dostępny dla abonentów, użytkowników miksa i Fresha, miał wielkość 5 MB. Od dziś jest to 25 MB. Przypomnijmy, że pakiet jest ważny 30 dni i uruchamia się go kodem *111*23*1# (abonament i mix) lub *111*35*1# (Fresh). W wypadku abonamentu i miksa pakiet odnawia się automatycznie pierwszego dnia kalendarzowego nowego okresu rozliczeniowego i można jednocześnie posiadać tylko jeden aktywny pakiet, w wypadku Fresha pakiet nie odnawia się sam i można mieć aktywne jednocześnie 3 pakiety.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 175
  • 0

    157. ~oberwator  2010-04-03 12:31:00  host: host4-12.btk.net.pl

    Jesteście śmieszni. Narzekać. Nic dziwnego - polaczki. Ile nie dadzą to jeszcze za mało.

  • 0

    158. ~janos84  2010-04-03 13:22:04  host: ip-94-42-59-144.multimo.pl

    pytanie jest tez czy e faktura w long play bez telefonu daje 30 minut do play i na stacjonarne przez pol roku??

  • 0

    159. ~zenq  2010-04-03 14:05:36  host: 94.254.188.73

    a czemu porownujecie abonamenty firmowe orange z pakietem netu dla osob prywatnych w playu??

  • 0

    160. ~  2010-04-03 14:13:50  host: 94.254.188.73

    pozatym sprawdz sobie, ze musisz wybulic w najtanszej opcji 130 zeta miesiecznie, zeby miec 2gb netu, minuty po 27 groszy a po przegadaniu 37! do pleya i polsatu nie wspomne, ze jest 73... wole wziasc play dla klientow INDYWIDUALNYCH w swobodnym necie, placic 99 zeta z plakietem 2gb, minutami po 20gr w abo i 29 poza abo do wszystkich, lacznie z polsatem! i darmowymi rozmowami po sieci wlasnej, a te pozostale 30 zeta przeznaczyc sobie na te marginalne uzycie netu na zadupiach bez zasiegu play. nie porownuje tu gg ani heyah - jak abonamenty to abonamenty, a ze w playu mozna wyrwac to samo dla indywidualnych niz w orange dla firm, i to z wiekszym zasiegiem 3G, to juz tylko plus dla pleya

  • 0

    161. ~zenq  2010-04-03 14:17:14  host: 94.254.188.73

    nie podoba mi sie tylko polityka playa co do ilosci aktywnych pakietow w abonamentach... we freshu moge sobie na raz wykupic 3 pakiety, jak sie skoncza to znowu kupywac pakiecik, uzupelniajac sobie pakiety poza siecia wlasna, a w abonamentach tylko raz na miesiac. tak samo ze zbieraniem minut...

  • 0

    162. ~jurij  2010-04-03 22:23:41  host: 87.204.223.102

    a w taktaku NAJDROŻEJ!!! 5MB/naliczane co 100kb/ za 5,- i można tylko jeden taki "ulgowy"pakiet wykupić na miesiąc...tylko kto z takiego dziadostwa korzysta :-)))

  • 0

    163. ~boguś  2010-04-04 05:59:20  host: pc90a127.interpc.pl

    masz racje oberwtor,narzekanie,i szydzenie z innych to nasza domena,niedajboże gdyby "on" miał co dać,uuuuuuuuu jak boli

  • 0

    164.  2010-04-04 08:58:56

    Jak bym miał 50% zasięgu 2G/3G Play w domu lub obok bym zostawił Plusa.

  • 0

    165. ~kwik  2010-04-04 11:01:13  host: 213-17-201-42.ip.netia.com.pl

    ja uwielbiam PLAY, mieszkam w duzym miescie, zasieg jest idealny, te pakiety 100MB za 5 zl moim zdaniem to byl strzal w dziesiatke. no i nawet ten pakiet 25 MB za 5 zl daje rade jak sie gdzies wyjedzie. To jest tylko jedyny problem w abonamentach, ze mozna wykupic tylko jeden pakiet, ja mam play fresh, laduje 30 zl na miecha, mam darmowe sms, dostaje pakiet 30 min na stacjonarne, oczywiscie mam darmowe do play, wiec za 5 kupuje jeden paniet, a i tak dzwonie do wszystkich z pakietu zbieraj minuty! czego mozna chciec wiecej?

  • 0

    166. ~fred  2010-04-04 11:11:23  host: metalurg.realestate.net.pl

    na telix.. zawiadamia ze po swietach nowa promocja -zapowiada Marcin. G

  • 0

    167.  2010-04-05 11:15:29

    Też mam pytanie, czy ktoś migrował z play online na frescha i czy środki na koncie głównym zostały czy przepadły, czy ktoś to sprawdził

  • 0

    168. ~Łukasz_  2010-04-05 13:44:59  host: system-1.pansa.pl

    @155: Nigdy nie rozłączało tylko zawieszało połączenie (choć z punktu widzenia używalności to wszystko jedno w sumie), ale teraz już nie zawiesza, jest naprawdę ok.

  • 0

    169. ~.  2010-04-08 16:20:20  host: chello089077150134.chello.pl

    głąby to jest na komórkę!

  • 0

    170. ~uzytkownik mixa  2010-04-08 21:16:40  host: 88-199-232-162.tktelekom.pl

    w starym miksie w play wogole nie mozna właczyc zadnego pakietu masakra

  • 0

    171. ~Kay  2010-04-08 23:45:21  host: komp66.79.hawknet.pl

    Najtaniej jednak jest w pakietach 36i6 zobaczcie ofertę, 1Mb już od 7 gr

  • 0

    172. ~  2010-04-08 23:47:00  host: t22-02.opera-mini.net

    25mb mozna

  • 0

    173.  2010-04-13 16:22:20

    DZIECI - ten pakiet jest dla dorosłych! takich co mają PC i na nim "normalny" Internet, a w telefonie nawet na roamingu PLUS - do przypadku... bo bank, karta, poczta. NIE nałogowe siedzenie w Internecie na 2 calach.. Ale nic nowa moda, operator i tak zarobi :)

  • 0

    174.  2010-04-18 23:35:23

    @118 - oferta orange z 1gr za 100kB ma do W3 29gr minuta, jezeli dla Ciebie nie nadaje sie to do dzwonienia to gratuluje. era natomiast olewa TT i stawia na heyah gdzie bez pakietow w CENNIKU masz 2gr za 100kB, a nie w pakiecie i to w dodatku w promocji. co do 120MB vs 500MB - pozwol tez ze pokaze Tobie o znawco jak 120MB w mbanku moze byc koszystniejsze niz 500MB w play. przedstawie tu z grubsza swoj profil uzywania telefonu: pobieram sobie raz na pol godziny przez cala dobe automatycznie naglowki maila (1-2kB down i 1kB up na sesje, czesto zdarza mi sie tez pobrac pojedyncza wiadomosci, a te nie zajmuja wiecej niz 20-30kB, tak z 10 w kilku osobnych sesjach), przez godzine dziennie po pol godziny przy roznych dojazdach korzystam z opery mini ok. 1000kb, w dniu z mbanku pojdzie mi 144kB (naglowki) + 300kB (maile) +1000kB (opera mini) czyli 1444kB, w play 48 pobran naglowkow to i tak sesje po 100kB, czyli juz 4,8MB w plecy, do tego 10 maili daje 1MB, do tego opera 1,1MB (raczej nie czekam w operze zeby dobic do pelnej taryfikacji wiec dla przykladu 410kB + 590kB w play to nie 1MB, a 1,1MB), a to wszystko daje lacznie 6,9MB dziennie (wszystko to oczywiscie wartosci usrednione, raz jest wiecej raz mniej). to teraz liczmy w miesiacu: w mbanku sciagne 43,32MB, w play natomiast sciagne juz 207MB widzisz roznice? bo ja widze kolosalna rzedu prawie 5 razy, a w kosztach sam sobie powiedz co jest lepsze 5zl czy 15zl?

  • 0

    175. ~  2010-04-23 10:05:45  host: f96-055.opera-mini.net

    Do 173: jeśli liczysz że w miesiącu na net mobilny wydajesz mniej niż 50MB a korzystasz z mbank mobile to lepiej by Ci było zamienić taryfę 27gr na 19gr. Wtedy net miałbyś gratis a stawki za minutę tańsze o 1/3. No i wtedy różnica między mbank mobile a play fresh będzie jeszcze bardziej miazdzaca. Mbank mobile 19gr 44MB na 30dni to w Twoim wypadku 0zł a w play freshu z naliczaniem co 100kB wyszło

  • 0