Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play znowu na Przystanku Woodstock [wideo]

Play znowu na Przystanku Woodstock [wideo]

WitekT 8 Lipca 2013 16:23

10 1
"Wbijamy na Przystanek Woodstock!" - pod takim hasłem rozpoczęła się nowa kampania reklamowa Play. Na wszystkich uczestników Przystanku będzie czekało 4 dni nieograniczonych rozmów do wszystkich sieci - pisze na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik operatora.

Zobacz: inne filmy z kategorii Wydarzenia



Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:

Tagi: play | przystanek woodstock

w sumie: 21
  • -1

    5. ~marcellove  2013-07-08 16:58:42  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl

    @ 1 Racja.Niestety Play w Ustroniu Morskim ma tylko jedna stacje,która w wakacje po prostu nie wyrabia.@2 Masz racje Orange w Mielnie ma tylko 1 stacje WCDMA która mieści sie przy wylocie na Mścice,koło dworca kolejowego.Jak jestem na plaży to niestety sygnał z niej nie dociera nad samą plaże.Jezeli internet na plaży w Mielnie to tylko T-Mobile,Plus oraz Play,który ma stacje dosłownie 40 metrów od Bałtyku.Latem jestem tam często bo mieszkam 17km. od morza.Pozdrawiam

  • 2

    11. ~...  2013-07-08 18:09:28  host: 178-37-136-106.adsl.inetia.pl

    Ostatni miesiąc z Play. Ufff...

  • 0

    13. ~Karoz  2013-07-08 18:17:27  host: 81.219.84.18

    Domyślam się, a ja właśnie chciałem sobie podyskutować. A co do Playa na woodstocku to uważam to za ciekawą propozycję. Darmowe rozmowy przez 4 dni, świetne rozwiązanie mimo to, że po 2 dniach ma woodzie pada bateria ;p. I tak ogólnie się zastanawiam jak play sprawdza czy jestem uczestnikiem woodstacku, sprawdzają moją lokalizację czy dają te 4 dni rozmów dla wszystkich użytkowników playa w polsce?

  • 0

    14. ~  2013-07-08 18:17:54  host: v51-13.opera-mini.net

    rok temu bylo tam ok. 500 ksiezy i tez agitowali. To czemu Play nie moze?

  • -1

    15. ~  2013-07-08 18:19:53  host: v51-13.opera-mini.net

    bylo tez Radio M. Ale nie dawali darmowych rozmow.

  • 0

    16. ~Karoz  2013-07-08 18:39:26  host: 81.219.84.18

    @Janina1952 Takie sytuacje zdażają się na każdym festiwalu. Osobiście nie ukrywam, że na woodstock jadę żeby w świętym spokoju zapomnieć o życiu codziennym i w spokoju wypić złotego trunku . Ale ogołnie nie lubie jak wrzuca się wszystkich do jednego worka. Na woodstocku jest naprawdę bardzo wiele osób która jedzie się po prostu dobrze bawić. A przez takie sytuację o jakich było wspomniane wielu ludzi włąśnie uważa, że woodstock to wylęgarnia robaków.

  • 1

    17. ~  2013-07-08 19:01:22  host: apn-95-40-92-176.dynamic.gprs.plus.pl

    Na Woodstock jeździ nie tylko młodzież i nie wszyscy tylko po to, żeby bezkarnie pić/ćpać/uprawiać seks. Znam np. kobietę 30+, która od lat jest stałą bywalczynią PW i podobnych festiwali. Każdy się inaczej "bawi", ale to nie powód, żeby wszystkich jednakowo oceniać...

  • 1

    18. ~User  2013-07-08 19:10:59  host: 95-178-73-10.gorzow.hypnet.pl

    Zawsze zdarzają się wyjątki, które potrafią rozwalić cały urok i sens festiwalu - w tym i Woodstock. Najbardziej rozwala mnie to, że najwięcej do powiedzenia mają osoby, które nigdy tam nie były i "życie" Woodstocku znają tylko ze szklanego ekranu. Chcesz komentować - przyjedź, spróbuj, zobacz i wtedy dyskutuj.

  • 0

    19.  2013-07-08 19:18:46

    Jezu, ale tu ludzie pierdzielą, jakby sami nigdy nie byli młodzi. Był kiedyś Jarocin, teraz jest PW. Jarocin nadal swoją drogą, ale to już inna, dojrzalsza formuła. Jak ktoś nie lubi koncertów w plenerze, to nich siedzi w domu, ale nie narzeka na innych. Na dobrą sprawę na Lednicy u Ojca Góry, też dałoby się znaleźć bez wielkiego szukania alkohol i dragi i sex. Tak jak na każdej imprezie masowej. wyluzujcie z tą porządnością zawsze i wszędzie.

  • 0

    20. ~abc  2013-07-08 19:22:14  host: ip-37-209-135-118.free.aero2.net.pl

    skoro piszecie ze orange nie daje rady a tmobile daje to jak to mozliwe? skoro networks polaczyl nadajniki i powinno byc identycznie w tmobile i orange? u mnie przynajmniej tak jest. Taka sama sila zasiegu i ta sama preedkosc

  • 0

    21. ~Gadulski  2013-07-08 19:47:35  host: p4FD44904.dip0.t-ipconnect.de

    @20: północ kraju nie została jeszcze zmodernizowana w ramach NetWorkS!

  • -1

    22. ~Karoz  2013-07-08 20:21:08  host: 81.219.84.18

    Wracając do pytania to jak to będzie działać czy wszyscy użytkownicy Play będą w te dni rozmawiać za darmo czy Play będzie sprawdzać w jakiś sposób czy dzwonione jest z miejsca festiwalu?

  • 2

    23. ~  2013-07-08 20:27:23  host: v47-11.opera-mini.net

    22, beda dzwonic i pytac czy abonent jest na woodstock'u

  • 1

    24. ~  2013-07-08 20:33:12  host: v14-13.opera-mini.net

    rok temu trzeba bylo wyslac kod bedac w lokalnym zasiegu.

  • -1

    25. ~Karoz  2013-07-08 20:45:02  host: 81.219.84.18

    xD W sumie to pytałem bo ciekawi mnie po prostu czy z powodu woostocku wszyscy użytkownicy play będą mnieli, a jeżeli nie to w jaki sposób będzie weryfikowana obecnośc na woodstocku?

  • 0

    26. ~pytacz  2013-07-08 20:53:53  host: nat16.gress.pl

    czy Gruszka będzie taplał się w błocie osobiście, czy wyśle tam kobietę, tak jak w zeszłym roku? Czy będą rozdawać opaski? Będzie nowy wzór?

  • 1

    27. ~Woodstockowicz  2013-07-08 21:00:27  host: 93.154.148.235

    1. Żeby mieć darmowe rozmowy, trzeba będzie zalogować się po prostu do kostrzyńskiego BTSa play'a i wbić kod. Rozmowy z niego będą darmowe. Ale to sprytny trik. Po pierwsze, na woodstocku jest wiele ciekawszych rzeczy niż gadanie przez komórę. Po drugie, w gołym polu nie ma gdzie naładować komórki, więc na pewno przeciążenia niech się nie boją. Ludzie będą w 90% dzwonić tylko po to, żeby odnaleźć się w tłumie itd. I podobnie jak poprzednik, liczę, że Gruszka zjawi się osobiście, i będzie okazja z nim pogadać. W końcu skoro play sponsoruje całą imprezę, to szkoda, żeby nie było tam rzecznika, tak jak w zeszłym roku. Gruszka jest młody duchem, skoro chciał łoić wódę z T-Mobile, to niech pokaże że ma jaja i wyjdzie do młodych na woodzie.

  • 1

    30.  2013-07-08 22:01:33

    @1: Jak byś się choć trochę orientował, to rok temu postawili od cholery tymczasowych stacji bazowych na całym terenie przystanku. Na mapie pozwoleń radiowych było tego pełno. Potem wszystko zniknęło z mapy.

  • 0

    31. ~Tomasz  2013-07-09 06:59:57  host: abud121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zobaczcie co dają w Uk w sieci 4g ee za 5 funtow dodatku do abo ( no limit wychodzące / przychodzące ) w Europie , a nie UE , Rosji , Australii , Turcji , stanach , Kanadzie itd !!! No limit i za 5 funtow dodatku do Abo. Podobnie w sieci vodafone! Play rozczarowuje! Play ? jest lato ? wakacje ! Kiedy jak nie teraz? Orange dał , plus ( narazie tylko Net ) , TM. A play ? Bawi sie na Woodstock i chwali t shirtem! Oby za miesiąc nie musieli wrócić do starych koszulek z cyfra 8 mln lub mniej !

  • 0

    33. ~brudstock  2013-07-09 19:36:32  host: ip-37-209-155-36.free.aero2.net.pl

    nic dziwnego że tylko 4 dni bo potem masowo wykrywany byłby fraud i natychmiastowa blokada sim

Dodaj swoją opinię