Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play znów "prześwietla"

Play znów "prześwietla"

WitekT 10 Sierpnia 2009 14:54

0 0
Od 6. sierpnia Play wraca z reklamami "prześwietlającymi" ofertę konkurentów. Choć kreacje nie rzucają na kolana, to przekaz jest bardzo skuteczny - zapewnia na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik Play.









Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 209
  • 0

    191.  2009-08-19 09:13:12

    Dodam - bo pewnie znajdą się spece co wiedzą lepiej - przeciętna długość pojednymczego połączenia to... 18 minut z sekundami ;-)

  • 0

    192.  2009-08-19 09:14:42

    188. - ja nie mam telefonów w Play i mogę powiedzieć, że ta "reklama" Playa jest w odniesieniu do mnie kłamliwa. Płacę do WSZYSTKICH sieci taką samą stawkę ;-)

  • 0

    193.  2009-08-19 09:16:27

    chociaż nie - odnosi się do Simplusa właściwie... A przecież nie używam Simplusa ;-) Więc mi w sumie to obojętne jest co mówią.

  • 0

    194. ~  2009-08-19 09:37:07  host: v02-11.opera-mini.net

    do wlo: mnie tez ta reklama porównawcza z 29gr/min do wszystkich rozsmiesza. bo ja mam 19gr/min do wszystkich (do play tez) i 50MB co 30dni za free i naliczanie co 1kB. I jakby tak z tą ofertą play fresh sie prześwietlił to wypadłby bladziutko bardzo..

  • 0

    195. ~Julian  2009-08-19 10:52:58  host: wt82.internetdsl.tpnet.pl

    @138, @184 i w ogóle wszyscy negujący abonament Może nie wiecie ale wszystko zależy od profilu dzwoniącego! Stąd liczne nieporozumienia i nic nie wnoszące obelgi. Nie straszcie mnie wysokimi stawkami za minutę (rzeczywiście są wysokie) – praktycznie ich nie płacę a korzystam tylko z pakietów. Wprawdzie abonament wynosi łącznie 90zł ale mam 1800 minut do 5 osób, do jednej za darmo oraz 150 do wszystkich. I nic nie przebije tej oferty - trzy numery to plus a dwa to stacjonarne. A nawet niezależnie od operatorów – który pre-paid to przebije? @190 – wlo ma rację z tą „szeroką” grupą osób… rzeczywiście uzbiera się średnio kilkanaście :) z różnych sieci (abonament wystarczy) Natomiast ta 5 mi odpowiada bo rozmawiam bardzo rzetelnie, często ponad godzinę a nawet dwie. Tryb życia nie pozwala mi na spotykanie się z nimi (rodzina, przyjaciele) oraz na korzystanie z internetu wtedy kiedy mam potrzebę czy ochotę na rozmowę.

  • 0

    196. ~Bialas  2009-08-19 11:36:25  host: 83.2.170.198

    Julian: Popatrz na PLAY dla firm, ja mam taryfę za 25 zł netto (bez słuchawki i umowa na 12 miesięcy) mam 170 minut poza sieć i 2000 tyś min w sieci i na stacjonarne...więc jak widzisz, przepłacasz.

  • 0

    197. ~  2009-08-19 11:51:46  host: nat05.rtk.net.pl

    do julian (195): kiedyś w minimix play (nie wiem jak teraz) było tak: doładowania 10zł w tym za free przez 6 miesięcy było po 500min do play i na stacjonarne co 30 dni a oprócz tego (po wykorzystaniu tych 500 min w miesiącu) można było kupić pakiet 50min do wszystkich sieci za 9zł (wychodzi że minuta = 18gr). Także potwierdzam to co napisał post nr 196: przepłacasz (umowa na 24 lub 36 miesięcy z telefonem za 1zł)

  • 0

    198. ~Julian  2009-08-19 12:51:56  host: wt82.internetdsl.tpnet.pl

    @Bialas (195) nie ma sensu porównywać ofert dla firm i klientów indywidualnych. To zupełnie różne oferty. Nie mam jeszcze firmy ale dzięki. Jak wszyscy masowo przejdą do Play, to kto wie? Bo mimo wszystko nie przepłacam - z play znam tylko jedną osobę ale nasze rozmowy są takie długie, że mogę i z budki zadzwonić – nie wiele stracę! @196 – poważnie taka oferta? Ale na początek i pierwsze 6 miesięcy czy to się później odnawiało? Jednorazowe promocje mnie nie interesują. Teraz jest tragedia w miksturze bo w miesiącu możesz jedynie 3 pakiety po 50 min (za 5zł) aktywować czyli lipa – jak dla mnie to 3 średnie rozmowy Zrozumcie, interesuje mnie oferta przynajmniej 1500 minut miesięcznie! A najlepiej więcej, bo myślę też o innych i jak ktoś mi bliski ma tylko stacjonarny a dużo rozmawiamy to ja wolę dzwonić niż narazić na koszty. Nie przekonaliście mnie ale dzięki

  • 0

    199. ~  2009-08-19 13:03:22  host: nat05.rtk.net.pl

    do 198 (Julian): pierwsze 6 miesięcy 500min do play i na stacjonarne są za free a potem jeśli chciałbyś dalej mieć tą usługę to kosztuje to 15zł na 30 dni

  • 0

    200. ~halk  2009-08-19 21:58:27  host: server2.frogfuzion.com

    Wg mnie te reklamy sa malo ciekawe, zawsze jak widze, zmieniam program. Kazdy wie ze Play to Play procz stawek nic innego z soba nie niesie. Obsluga i jakosc przecietna. Do tego ciagly brak sluchawek... Ja wole sprawdzonych operatorow.

  • 0

    201. ~  2009-08-19 22:38:58  host: pc-55197.zdnet.com.pl

    @200 to kolejny ciężki przypadek który nigdy z PLAY nie korzystał ale wie ze jest kiepska jakość.

  • 0

    202. ~moonlight  2009-08-20 10:24:10  host: apn-77-115-184-89.dynamic.gprs.plus.pl

    to może play prześwietli też umowy i regulaminy jakie daje klientom do podpisania :) http://www.polskatimes.pl/gazetakrakowska/stronaglowna/153625,si ec-play-drastycznie-karze-za-spoznienia,id,t.html

  • 0

    203. ~moonlight  2009-08-20 10:31:45  host: apn-77-115-184-89.dynamic.gprs.plus.pl

    kara 2 tys zł za opóźnienie w doładowaniu konta w play tłumaczy czemu nie chcieli zmieniać regulaminów, całkiem ładne golenie klientów

  • 0

    204.  2009-08-24 11:30:04

    Cieszę się jedynie z tego, że konkurencja zamiast prześwietlać Play ciężko pracuje nad swoimi ofertami. Ja w moim TT choćby w sierpniu miałem okazję skorzystać z darmowego weekendu i z tego bardzo się ciesze, na jesieni pewnie otrzymam jeszcze podwójne doładowanie.

  • 0

    205.  2009-08-24 16:40:48

    Play powrócił do reklam porównawczych, bo nie jest konkurencyjny. Alternatywne taryfy można znaleźć u każdego operatora: TT HOT, NH itp.

  • 0

    206.  2009-08-31 12:59:55

    Zdecydowana większość sieci już wyrównała oferty Play jeśli chodzi o połączenia. Część wirtualnych ma już nawet niższe stawki, czemu zatem Play nie prześwietla ich?

  • 0

    207.  2009-08-31 13:04:03

    forumiak: bo sensem "prześwietlania" nie jest pokazanie, kto jest najtańszy, a kto ma najwięcej "gwiazdek" w ofercie...

  • 0

    208.  2009-09-02 20:44:24

    Tylko, że Play reklamuje się jako oferta bez haczyków, a gwiazdki posiada.

  • 0

    209. ~wally  2009-09-10 14:26:51  host: pocztaos.pgi.gov.pl