Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play znów daje startery z podobnym numerem

Play znów daje startery z podobnym numerem

WitekT 24 Sierpnia 2009 15:11

0 0

Od 25. sierpnia w Play rusza nowa promocja Starter Play Fresh 3 zł. Oferta przygotowana została z myślą o najbardziej aktywnych klienta abonamentowych, którzy zostali zaproszeni do jej udziału w lipcu przez SMS.

Z początkiem września wybrani klienci otrzymają starter przygotowany specjalnie dla nich - Play Fresh 3 zł z bardzo podobnym numerem do swojego obecnego i bonusowym pakietem 60 minut do Play i na stacjonarne. Pakiet aktywowany po pierwszym doładowaniu za co najmniej 5 zł i będzie ważny do 31. grudnia. Sam starter będzie trzeba doładować do 31. marca 2010 roku, aby nie stracić numeru.




Podobną akcję Play przeprowadził niecały rok temu, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 54
  • 0

    35. ~sade  2009-08-24 19:00:09  host: public-gprs81201.centertel.pl

    @ 33 -startery nie są moje a Ery. wolę poczekać kilka dni - choć u mnie trwało to niecałe 48 godzin i gadać z 2 numerem za darmo, niż mieć aktywację od razu, ale bez żadnego bonusu.pzdr

  • 0

    36.  2009-08-24 19:15:18

    Pewnie mi z moim numerem 888xxxxxx choćbym nie wiem jaki był aktywny nic nie dadzą.

  • 0

    37. ~azalal  2009-08-24 20:09:12  host: 77.236.0.201

    Też dostałem takiego sms-a od play , ale odpisałem za kilka dni i potwierdzenia nie dostałem , wie ktoś czy ten starter otrzymam?

  • 0

    38.  2009-08-24 21:09:36

    @37.Trudno powiedzieć,czy dostaniesz.Ja dostałem potwierdzenie,że dostanę starter we wrześniu.Ci wybrani,mają abonament w Play.

  • 0

    39.  2009-08-24 21:14:39

    30. źle zrozumiałeś mnie chodziło o skrzynkę domową, przysyłają jakieś listy reklamacyjne (najwiecej jakiś fundacji "wpłać nam na konto", oraz banki Commercial Union to tylko ostatnio co dostałem. Miałem mixa w Orange, dowiedziałem się że to Orange udostępnia dane, takim pseudo fundacjom, a dane przekazuje jakiemuś Caritasowi i jeszcze jakieś firmie. Mój kumpel co ma abo w Erze miał to samo.

  • 0

    40. ~Bombel  2009-08-24 21:52:43  host: 68-114-226-87.dhcp.fdul.wi.charter.com

    Eeee troche zmiana taktyki ale dalej ten sam cel, nabic jak najwiecej klientow. Jak dla mnie bezsens.

  • 0

    41. ~  2009-08-24 23:44:09  host: 77-255-13-253.adsl.inetia.pl

    Ja kupiłem Play Fresh za 9zł plus koszt przesyłki 10zł, i numeru nie dostałem już ponad miesiąc a zapłaciłem kartą kredytową. Play to złodzieje, bo nawet nie dostałem e-mail z potwierdzeniem zamówienia i teraz jak reklamować.

  • 0

    42. ~  2009-08-24 23:49:14  host: 212-102-19-172.adsl.inetia.pl

    To jest bardzo fajna akcja. Dzieki niej mam w rodzinie 3 prawie takie same numery telefonu, ktore roznia sie tylko 1 cyfra np. 79X sa da fa.

  • 0

    43.  2009-08-25 00:27:14

    #41 bywa, ja już trzeci miesiąc czekam na starter od GaduAir:)

  • 0

    44. ~szfed  2009-08-25 07:51:53  host: 150.254.212.181

    #41 Nie lepiej było iść do kiosku?!

  • 0

    45.  2009-08-25 15:26:31

    @44.Może i lepiej iść do kiosku,ale tam nie dostaniesz złotego numeru,za darmo.

  • 0

    46. ~raptoos  2009-08-25 20:09:47  host: 87-205-2-29.ip.netia.com.pl

    @45 ale w punkcie dostaniesz...

  • 0

    47.  2009-08-25 20:27:07

    41, kupiłeś starter pocztą? Za te w tej promocji Play też każe sobie płacić? W Orange podobno nigdy nie wiadomo kiedy i czy przesyłka przyjdzie. Duostrater Tak Taka dostałem po kilku dniach, nawet nie tygodniu. Nie wydałem na to złotówki. Aktywacja-aktywacją, ale w duostarterze darmowe rozmowy z wybranym numerem są za darmo. W innych sieciach trzeba za to płacić od ok.6 do 10zł, jeśli nie więcej.

  • 0

    48.  2009-08-25 20:29:00

    Nie rozumiem po co? Chyba tylko po to aby się chwalić, że tyle już mamy klientów:)

  • 0

    49. ~doładowywacz kart kolejnych  2009-08-25 23:22:26  host: adp202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bardzo fajna akcja Popieram w 100% - ale chciałbym żeby to było np. 10 kart:) Wprawdzie nie bardzo wiem po co mi 10 szt. ale również nie wiem po co mi 2 szt. więc dużej różnicy nie ma. Jedynie dla kieszeni - kolejna karta którą muszę doładować;)

  • 0

    50. ~kicha  2009-08-26 15:37:48  host: 94.254.232.50

    na 5 modemow w ich sklepie dostepne sa tylko 2

  • 0

    51.  2009-08-26 16:00:52

    Niektórzy może skorzystają. Na pewno, gdyby zrobili to na zasadzie duostarterów TT i dali darmowe rozmowy między numerami, albo chociaż z PF do abo, to to by była ciekawa opcja. A tak- kolejny numer.

  • 0

    52. ~vito  2009-08-27 14:24:06  host: 83.2.77.68

    zamówiłem w środę, przyszedł w czwartek

  • 0

    53. ~Andrzej  2009-08-29 18:39:51  host: 77-253-86-58.adsl.inetia.pl

    Kolejne złodziejstwo Play. Bonusy ale chyba dla nich. Play to bezczelni złodzieje !!!!!!!!

  • 0

    54. ~  2009-09-05 14:29:14  host: c204-114.icpnet.pl

    Czy ktoś już może dostał ten starter ??

Dodaj swoją opinię