Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play zmienia wygląd faktur

Play zmienia wygląd faktur

LuiN 14 Września 2015 14:49

6 16

Sieć Play przeprojektowała układ informacji na fakturach abonamentowych i w e-awizo.



play wyglad faktury




Podczas całego procesu pracowaliśmy bardzo blisko z Klientami - słuchaliśmy ich historii, współprojektowaliśmy faktury, testowaliśmy różne wersje dokumentu - napisał Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play.

Celem Play była przede wszystkim przejrzystość i to, żeby klient bez wysiłku był w stanie dowiedzieć się, skąd wzięła się kwota do zapłaty, widniejąca na dokumencie. Sieć przygotowała specjalną stronę informacyjną dla klientów, prezentującą zmiany na nowych fakturach: nowa-faktura.play.pl.

Jak oceniasz nowy wygląd faktur sieci Play?

Bardzo czytelny
28.47%
Czytelny
24.45%
Nie wyróżnia się
11.31%
Mało czytelny
7.66%
Bardzo mało czytelny
15.33%
Nie mam zdania
12.77%

Wszystkich głosujących: 274


Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: e-faktura | play

w sumie: 27
  • 1

    9. ~  2015-09-14 16:18:43  host: user-94-254-209-85.play-internet.pl

    @6
    a po co klientom indywidualnym info o vat'ach? Kogoś to interesuje? Na fakturach firmowych takie info jest już rozpisane.
    Dla indywidualnych są ważne 4 rzeczy - numer konta, kwota, tytuł przelewu i termin płatności. To wszystko jest zawarte w jednej kolumnie, numer konta poniżej. Skoro postanowili to zmienić to znaczy, że było to potrzebne, bo "przeciętny Kowalski" jednak ma z tym problemy.

  • -3

    10.  2015-09-14 16:22:29

    Poza tym... Bardziej się zmienia nie sama faktura a raczej przedstawienie sposobu rozliczenia konta za dany miesiąc?
    No naprawdę... Niektórzy potrafią zrobić coś z niczego - medialnie zwłaszcza ;-)

  • 0

    11. ~pabloki  2015-09-14 16:22:33  host: 188.146.135.11.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    na pierwszej u indywidualnych jest za duzo kwot , można sie pogubic . przez 7 lat byłem w play i faktury minimalnie modyfikowano. były jasne i czytelne na pierwszej stronie kwota do zapłaty a na drugiej stronie rozliczenie konta i za co opłaty. teraz to jakiś koszmar.

  • -4

    12.  2015-09-14 16:23:52

    9 - klientom po nic. Im to jest potrzebne - i musi być na fakturze ;-) I jest w sumie - w końcu mi się strona z obrazem faktury wyświetliła ;-)

  • 3

    13. ~  2015-09-14 16:25:10  host: user-94-254-209-85.play-internet.pl

    @10
    coś z niczego to robiło Orange grzmiąc gdzie popadło zmianami faktur. 5(!) razy dostałem maila, że będzie inna faktura.

  • 3

    14. ~  2015-09-14 16:27:38  host: gaja.tpnet.pl

    3. Jak ktoś to mnie dzwoni i słyszę melodyjkę, od razu się rozłączam. Polecam.

  • 2

    15. ~  2015-09-14 16:28:05  host: gaja.tpnet.pl

    Albo "proszę czekać na połączenie" - też natychmiast się rozłączam.

  • -3

    16. ~zainteresowany  2015-09-14 16:56:33  host: 193.41.113.245

    czy bliska współpraca i słuchanie Klientów zaowocowała też wynagrodzeniem tych, z których porad i autorskich pomysłów Play skorzystał?

  • 1

    17. ~Nienapasione Calmisko  2015-09-14 17:11:14  host: aazp200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I po co to kogo? Wystarczy Mini Max i żadnych faktur.

  • 1

    18. ~przemek1234  2015-09-14 17:48:03  host: 77-88-184-252.sanetja.pl

    @17:
    Rzeczywiście. Mini Max to tak się opłaca, że ho ho ho...

    -rozmowy no limit - 29 zł
    -SMSy no limit - 9 zł
    -3 GB internetu - 20 zł
    To już razem 29+9+20=58 zł
    Dodać jeszcze ratę za Lumię 640 LTE (taką posiadam) w Komputroniku: 33,30 zł/mc przez 2 lata
    To razem jest 91,30 zł.

    W Formule Unlimited na Kartę z resztą nie dużo lepiej:
    35 zł/mc za no limit rozmowy i SMSy + 3 GB internetu
    To razem z ratą za fon jest 68,30 zł.

    Ja natomiast za 69,99 zł jest no limit do wszystkich sieci: rozomowy, SMSy, MMSy; no limit na stacjonarne; 7 GB internetu (dla przedłużających 9 GB) + przez 6 miesięcy internet nielimitowany (pełna prędkośc do 10 GB/mc, potem 1 Mb/s do końca miesiąca); oprócz tego także NIELIMITOWANY ROAMING na rozmowy, SMSy, MMSy przez w sumie 30 dni na umowę (bierze z puli tylko dzień, gdy korzystamy za granicą, sam pobyt się nie wlicza) + pakiet 0,5 GB na całą umowę w roamingu; a do tego wszystkiego telefon jest za 1 zł i to nie tylko Lumia 640 (ja taką wybrałem), ale nawet LG G4 c albo HTC Desire 620.

  • 1

    19. ~ben_wm  2015-09-14 19:21:06  host: user-94-254-129-171.play-internet.pl

    @19 W podanej kwocie tj. 69.99 pln , przy zakupie LG G4 C dostajesz zamiast 7 GB : No limit Internet przez całą umowę. Promocja jest :)

  • 0

    20. ~ben_wm  2015-09-14 19:22:15  host: user-94-254-129-171.play-internet.pl

    Miało być. @18 ;)

  • -1

    21. ~  2015-09-14 19:47:36  host: user-94-254-198-72.play-internet.pl

    Niech ofertę poprawia a nie takimi pierdolami sie zajmuja

  • -1

    22. ~zdzich  2015-09-14 19:51:34  host: pc10-161.btk.net.pl

    lepiej zmieńcie ofertę na lepszą bo konkurencja póki co wymiata

  • -1

    23. ~;-)  2015-09-14 19:51:37  host: ip-5-172-247-242.free.aero2.net.pl

    Następna wiadomość: Play zmienia papier, z którego drukowane są faktury. Z uwagi na obowiązek spłacania kredytu, postanowiono korzystać z papieru toaletowego.

  • -2

    24. ~16)  2015-09-14 20:05:03  host: ihr225.internetdsl.tpnet.pl

    Minusiki od plajtowych trolli? widocznie na śmieciówkach w agencjach nic nie wiedzą o prawie autorskim ?# żalpl

  • 1

    25.  2015-09-15 06:55:48

    Co poradzić, skoro klienci się tak niedorozwinięci że trzeba im odtańczyć fakturę by zrozumieli to i trzeba było lepiej wyszczególnić to i owo...

  • 1

    26. ~  2015-09-15 07:18:43  host: user-188-33-93-123.play-internet.pl

    Byłem w wszystkich sieciach prócz Plusa, i mogę z całą stanowczością napisać, że Play ma IMO najmniej czytelne faktury

  • -1

    27. ~  2015-09-15 16:16:20  host: 89-65-159-68.dynamic.chello.pl

    25, pracownicy Play np jak ty, nie tylko inteligencją nie grzeszą ale także kulturą osobistą. Chamstwo jakie tu prezentujesz jest tego najlepszym dowodem.

  • 1

    28. ~xy  2015-09-16 19:46:41  host: nat.pansa.pl

    A cóż to za szalenie ważna informacja? Jeszcze trochę i będziecie pisać o każdym bąku puszczonym przez prezesa Playa albo przez ichniego niedorzecznika.

Dodaj swoją opinię