Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play zmienia ofertę Internetu z laptopami dla graczy

Play zmienia ofertę Internetu z laptopami dla graczy

LuiN 3 Marca 2017 19:33

4 9

play gaming laptopy

Sieć Play postanowiła ulepszyć swoją ofertę Internetu mobilnego w zestawie z modemem i komputerem gamingowym.

Do tej pory we wszystkich ofertach z tabletem lub laptopem klienci otrzymywali modem Huawei E3372 oraz co miesiąc 50 GB głównego pakietu danych, pakiet TV mini, 500 SMS-ów i dodatkowo przez 6 miesięcy nielimitowane gigabajty. Od teraz w przypadku wyboru komputera gamingowego nielimitowane gigabajty obowiązują przez całą umowę.

Warto przy tym pamiętać, że po wyczerpaniu 100 GB transferu w ramach nielimitowanych gigabajtów, prędkość transmisji spada do 1 Mb/s dla danych pobieranych oraz do 384 kb/s dla danych wysyłanych. Oznacza to, że co miesiąc do dyspozycji klienta jest 150 GB transferu danych z pełną dostępną prędkością.




Komputery niesklasyfikowane jako gamingowe oraz inne urządzenia dostępne w ofercie ratalnej z Internetem mobilnym sieci Play dostępne są z dotychczasową ofertą, czyli 50 GB + nielimitowane gigabajty przez pierwszych 6 cykli rozliczeniowych.

Wszystkie dostępne w ofercie Play komputery gamingowe oferują ekrany FullHD o przekątnej 15,6 cala, 8 GB pamięci RAM, procesory siódmej generacji Intel Core i5-7300HQ i grafikę NVIDIA GeForce GTX 1050 z 4 GB pamięci GDDR5.

Dostępne urządzenia to (ceny dla umowy na 24 mies.):
  • Asus ROG GL533 (HDD 1 TB) + mysz - za 0 zł z miesięczną opłatą 229,99 zł,
  • Acer Aspire VX 15 (HDD 1 TB) - za 0 zł z miesięczną opłatą 229,99 zł,
  • Dell Inspiron 7567 (SSD 256 GB) - za 599 zł z miesięczną opłatą 229,99 zł.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: play internet | play | gaming

w sumie: 41
  • -1

    24. ~Naku83  2017-03-04 14:43:55  host: user-164-127-111-74.play-internet.pl

    21@ spadki są tylko w najbardziej wymagających grach
    http://tlp.is/ct5

  • 0

    25. ~Marczysław  2017-03-04 16:59:06  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    Już czekam aż w Plusie i T-mobile zrobią coś podobnego bo ich poziom kreatywności polega na tym że po prostu zrzeniają wszystko od Play

  • -5

    26. ~Rock  2017-03-04 17:20:33  host: n19-10-07.opera-mini.net

    Do wszystkich Pawianów - obecna technologia 3G/4G nie jest komfortowa w 100% dla graczy gier. Dopiero powszechna agregacja, a z pewnością 5G pozwoli na pełny komfort grania. A teraz maruderzy wypierdalać!

  • -1

    27. ~  2017-03-04 22:09:24  host: n26-01-09.opera-mini.net

    Play? chyba tylko masochisci decyduja sie u nich na abonament

  • 1

    28. ~4D  2017-03-04 23:37:28  host: public-gprs367867.centertel.pl

    @20. Dokładnie, zaawansowane granie na ekranie 15,6 cala to masochizm. No chyba, że ktoś gra w pasjansa lub coś w tym stylu ;-p
    Ja mam panoramiczny monitor o przekątnej 24 cale i do grania chętnie bym zamienił go na coś większego.

  • -2

    29. ~Sucze z Orange zaproponują Funy  2017-03-05 02:35:07  host: pub-137.65.multiplay.pl

    Gracz i tak do takiego laptopa podpina monitor a ten z lapka służyć może jako dodatek, najlepiej jakby był odpinany wyświetlacz, na rozwój nieodpinanej klapy nie ma co liczyć:-)

  • -1

    30.  2017-03-05 14:29:13

    jak im podczas tej gry internet przerwie to sie im odwidzi oferta playa

  • -1

    31. ~Przemas  2017-03-05 18:47:56  host: n24-05-07.opera-mini.net

    Jak wam przeszkadza Play to zapraszam do Czech gdzie pakiety Internetu to jakiś żart!!!!!

  • 0

    32.  2017-03-05 19:01:18

    31). Jak Ci tak Czesi przeszkadzają, to zapraszam do Polski
    ;-)

  • 1

    33. ~Archi3  2017-03-05 21:01:01  host: 89-75-160-39.dynamic.chello.pl

    Laptopy do gameingu z oferta play to slabe rozwiazanie ze wzlgledu na ping. W warszawie gdzie powinno byc ok ping dochdzi po 150ms. Chyba ze to pod Chessmastera te lapki...tam to ok.

  • 1

    34.  2017-03-06 08:59:40

    Dobra. Jednak się odezwę. Trochę gram. No ludzie, te kompy to przecież gaming dla ubogich - najniższa 'gamingowa' półka zalegająca w magazynach. 1050 ? Przecież to śmiech - nie mówię że trzeba mieć od razu 1080, ale 1060 to na dzisiejsze czasy minimum, żeby za rok dało się jeszcze na tym pograć. A w tych laptopach grafy nie wymienisz ( co swoją drogą z miejsca je dyskwalifikuje).. 1050 - czy Ti czy nie - to BARDZO zubożona, ekonomiczna wersja 1060. Prawie dwa razy mniej jednostek renderujących i texturujących, niższe taktowanie, o pamięci RAM nie mówiąc. To najniższa półka z Pascalem. Nawet w wypowiedziach nVidii jest określana jako 'budget' wypuszczona w celu nawiązania konkurencji z AMD na niskiej półce. Reszta - tu już mi brak słów: i5 :))) 8 MB RAM :)))) 15 cali :)))))))) SSD - zero lub 256 GB :))))))) Nikt normalny tego nie kupi - albo dołoży do czegoś lepszego, albo zdecyduje się na gamingowego desktopa. To jest -dla porównania dla nie-graczy - telewizor 32 cale do salonu. Nie można też pominąć milczeniem puszczenia tego w bundle z mobilnym netem :)))) Na LTE - uwierzcie mi - NIE DA SIĘ GRAĆ , niezależnie od sieci, no chyba że w szachy. Ping w najlepszym razie w okolicach 60 ms, a najczęściej powyżej 100. To, gdy grasz na jakimś przyzwoitym poziomie - równa się przegranej. Gdy mi ping skoczy powyżej 30 to dzwonię i wywalam z łóżka mojego providera .

  • 1

    35.  2017-03-06 09:15:40

    Acha, jeszcze dodam że sam mam LTE, tyle że jako łącze backupowe. Jak muszę z tego skorzystać - to mój team pyta się co jest ze mną grane: chory ? pijany ? tak wygląda efekt różnicy 'normalnego' netu 25-30 ms i LTE 60-120 ms ping gdy się gra na przywoitym poziomie i od miesięcy nikt cię nie nazwał noobem ;>

  • -1

    36.  2017-03-06 10:05:52

    @up, ale zdajesz sobie sprawę z tego, że gry to nie tylko CS i temu podobne, czy już macie tak mózgi wyprane od tego grania 24/h, że nie ogarniacie iż istnieje jeszcze jakaś inna rzeczywistość? co ma mnie ping obchodzić podczas grania w RPG?

  • 0

    37.  2017-03-06 10:15:42

    @up - a PO CO Ci gamingowy laptop do RPG ? :) Mówimy tu o sprzęcie gamingowym i ofercie netu - czyli do MMO /MMORPG. I twierdzę że to jest do niczego. BTW akurat nie gram w CS. Nie mów o wypraniu mózgu - mam normalne życie, a relaksuję się m.in. grając na hmm przyzwoitym poziomie. I mówię że to nie jest sprzęt dla gracza.

  • 0

    38.  2017-03-06 10:19:58

    37: Ale on "gejming" uprawia. Więc choćby grał w sapera potrzebny mu "gejmingowy komputer". :)

  • 0

    39.  2017-03-06 10:49:49

    pierwsze słyszę, że komp do gier = komp do mmo xD cały dowcip polega na tym, że co osoba, to inne upodobania, jest wiele typów gier, nikt nigdzie nie napisał, że takie kompy są tylko do multiplayerów i w nic innego nie wolno na nich grać - niestety jak widać, niektórzy tego nie rozumieją

  • 0

    40.  2017-03-06 11:15:20

    39: ale nie pograsz sobie komfortowo również w singla w nowsze gry TPP, czy FPP. Nie na tych laptopach. Do czego jest taki "gejmingowy" komputer? Na pewno nie do komfortowego grania w 60fps z włączonym v sync. No może w najniższych ustawieniach. I to tylko teraz, bo za rok nie będzie się do niczego nadawał. Laptopy są ok, ale żeby gejmingowymi nazywać...gejmingowymi do RPG. :)

  • 0

    41.  2017-03-06 12:18:44

    @40 dokładnie. To z oferty nie nadaje się do niczego co ma w sobie dynamiczną trójwymiarową rozgrywkę. A do minecrafta czy statycznych RPG nie potrzeba sprzętu gamingowego czy 'gamingowego'. MMO podałem jako przykład - choć jak najbardziej reprezentatywny bo to właśnie w MMO jest element rywalizacji, gdzie sprzęt gra niestety dużą rolę. A te trzy laptopy to klasa 'economy' - ni w pięć, ni w dziewięć - ani toto jest zwykłym cywilnym, biurowym laptopem, ani sprzętem gamingowym z prawdziwego zdarzenia. I nie mówię tu o klasie premium za 20 tys z wyświetlaczami 120 Hz i 1080 sli na pokładzie, tylko o przyzwoitych konstrukcjach gamingowych z i7, 17 cali, ssd 512, 16-32 MB RAM, 1060, wymienną grafą ( vide np MSI GT / GS ). Po co komu nowy sprzęt gdy rozgrywkę musi zaczynać od ustawienia detali ma minimum ? :)

  • 0

    42.  2017-03-06 16:21:43

    @25 chyba oszalałeś? play ostatnimi czasy jedynie odpowiada podobną (ale gorszą) ofertą na to, co robi konkurencja. Ogromnie się pogubili w tym niestety, zero wyznaczania trendów, jedynie podazanie za nimi

  • 0

    43.  2017-03-06 17:44:35

    @23: jeśli zdalnie, rezygnuj, pamiętaj o terminie ustawowym 14 dni.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-69-175.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~7calmów7 | 2017-08-19 20:25:58

141: I my też na serio:-D ale jest nas siedmiu i nie będziemy cię dzisiaj bić:-D


~Calmowie7 | 2017-08-19 20:22:59

141). Tak! My na serio!:-D


~Calm7 | 2017-08-19 20:21:27

Trolla czeba szturchać:-D


~Tytus22 | 2017-08-19 19:57:09

Wszystko okey tylko i tak apple ma więcej dochodu od Samsunga a to się najbardziej liczy.


~metju | 2017-08-19 19:46:56

Play to sieć dla gimbazy i fakersów w rurkach(gayów)

Ankieta

Najlepszy smartfon w cenie do 1000 zł to:

10 najlepszych smartfonów do 1000 zł (sierpień 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet