Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play zmieni usługę Tidal

Play zmieni usługę Tidal

LuiN 24 Czerwca 2016 11:37

14 4

Sieć Play rozesłała zaproszenia do dziennikarzy na spotkanie prasowe, które odbędzie się 27 czerwca o godzinie 17:00.



Tym razem temat konferencji jest znany - chodzi o zmiany w usłudze Tidal, która dla klientów abonamentowych sieci oferowana jest za darmo przez 2 lata (poza ofertą Tidal kosztuje od 19,99 zł miesięcznie).


Na zaproszeniu widnieje hasło "Mamy dla was naprawdę fajny news o Tidal w Play", nie należy więc spodziewać się zmian na gorsze.




Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play | tidal

w sumie: 77
  • 4

    59. ~  2016-06-25 14:55:46  host: user-94-254-241-195.play-internet.pl

    @55
    czego to PR Orange nie nakłamie byleby wyszło na ich. Pierwsze z brzegu co mi wyskoczyło w google: http://tlp.is/71w
    Orange - 237mln, Play - 188mln. Która sieć wydaje więcej w "sumach bezwzględnych"?

  • 4

    60. ~  2016-06-25 14:59:14  host: user-94-254-241-195.play-internet.pl

    A tu info z końca roku: http://tlp.is/8fo
    No, ale to Play OD WIELU LAT wydaje najwięcej.

  • -9

    61.  2016-06-25 15:38:37

    Pseudosieć Flej to triumf marketingu i dziadowania na wszystkim nad techniką, kogo bym nie zapytał z korzystających z tego gniota to nie są specjalnie zadowoleni, każdy podkreśla że sieci roamingowe z których flej zmuszony jest korzystać oferują lepszy zasięg i lepszą jakość głosu. Społeczeństwo jest ciemne, kto nie zna tematu rzuca się na takie chwyty-mity fleja jak "tanio" "darmo" "zasięg 4 sieci" (naprawdę to dwóch i pół). Gimbus który żyje tym że wydał całe 5zł miesięcznie jest zachwycony flejem, gdyby mógł coś zmienić to płaciłby 1zł miesięcznie, pojęcie jakości to abstrakcja dla niego. Świadomy użytkownik wybiera sieci o ugruntowanej pozycji na rynku z własną (nie wirtualną jak flej) infrastrukturą i korzysta, nie szuka, nie przełącza, nie odblokowuje, nie ustawia, korzysta ze swojej sieci. Flej doszedł do punktu gdzie mity o jego taniości już nikogo nie biorą, ludzie rozczarowani tym gniotem wracają do starych opów, i właśnie zaczęła się tendencja spadkowa dla fleja. A teraz gimbusy zakładać konta logować się i minusować:-) poprawi wam to nastrój:-D

  • -9

    62.  2016-06-25 15:57:35

    Gimbuseria ma wakacje, to będzie szaleć. Zaklinajcie sobie rzeczywistość i patrzcie przez fioletowe okulary, rzeczywistości nie zaminusujecie i minusowanie, to jedyny wasz argument. A obiektywna prawda jest jaka jest - flej jest najgorszym dziadostwem o najniższym priorytecie dostępu do roamingu, nie mówiąc już o zrywaniu rozmów i sesji internetowych przy handoverach.

  • 3

    63. ~Tidal  2016-06-25 16:54:19  host: host-176-221-121-223.dynamic.mm.pl

    A nikt z was nie pomyślał o usłudze TIDAL ???? Ja przechodze do Play grzbiety

  • 4

    64. ~mnm  2016-06-25 19:41:38  host: 178-214-150-141.internetia.net.pl

    31@ muszę cie zmartwić nie oglądam żadnych reklam i to od wielu lat , a celebryci mnie kompletnie nie obchodzą bo...min. nie mam telewizora i mieć nie zamierzam.Wybieram play ,bo mam to co potrzebuje i działa jak trzeba na jakość nie narzekam u mnie jest bez zarzutu, może po prostu masz kiepski sprzęt albo wadliwy? Albo masz pecha i zasięg cię zawodzi lub mieszkasz w dziurze zasięgowej?I powtarzam jeszcze raz zły zasięg i jakość to zmieniasz opa a nie spamujesz jaki ten op jest zły, to dla mnie jest oczywiste ,ale dla ciebie chyba jednak nie.Dodam że mam też simkę z orange i tak dziadowskiego neta po ponoć tak dobrym opie nie spodziewałam się , szybkość to najczęściej edge czasem hspa do 1 mb/s dlatego jako rezerwowy net korzystam z playa. Lepsze prędkości o zgrozo.Wiec ty się chłopie obudź,bo ta sama sieć w różnych częściach kraju działa zupełnie inaczej i twierdzenie że play jest zły to śmieszny argument bo ja mogę udowodnić że orange jest kiepski. rwie zasięg i skacze od hspa do edge i korzystaj potem z takiego neta.

  • 4

    65. ~  2016-06-25 21:49:06  host: public-gprs361423.centertel.pl

    61 - nałykałeś się czegoś? Play i operatorzy wirtualni na nim oparci w aglomeracjach miejskich działają świetnie, a nawet poza miastami coraz rzadziej zrzuca do roamingu krajowego - korzystałem z Play 6 lat, od dwóch jestem w Virgin też na zasięgu Play i nie miałem NAJMNIEJSZEGO problemu przez te 8 lat. Chyba bardzo Cię boli to, że pewnie masz nieatrakcyjną długoterminową umowę u innego opa, podczas gdy my, abonenci Play i pochodnych możemy korzystać ze świetnych ofert. Jeśli za te same pieniądze mogę dostać więcej to nie widzę przeszkód by z tego nie korzystać.

  • 3

    66. ~  2016-06-25 21:51:26  host: public-gprs361423.centertel.pl

    Dodam jeszcze, że jeśli miałbym zmieniać operatora to jeszcze Orange się stara - reszty nawet nie biorę pod uwagę bo magentowi i zieloni co najwyżej starają się dość kiepsko równać do konkurencji.

  • 4

    67.  2016-06-25 21:59:18

    61/62: O! kolejna porcja opowieści opłaconych trolli. :D Idźcie do T - tam jest najlepsza jakość. Przynajmniej w reklamach. :D

  • -3

    68. ~  2016-06-26 00:02:50  host: public-gprs199831.centertel.pl

    @67 przynajmniej w zwykłym lte jest pięć razy szybciej niż we flejowej ultra qupie.

  • 2

    69.  2016-06-26 00:09:29

    I co Wam tak ten Play przeszkadza?! Żal pupkę ściska, że (może również i dzięki "pomocy" pozostałej trójcy, ale jednak) dał każdemu przeciętnemu Kowalskiemu w prepaidzie atrakcyjne stawki, możliwość korzystania z usług za grosze, że stopił ceny do 29 gr, że dał RWK? Przecież te zmiany wymusiły korektę cenników i u waszych opów, także Orange.
    Była kiedyś taka dobra marka - Heyah, która również topiła ceny, wprowadzając rewolucyjny (jak na ówczesne czasy w Polsce) takt sekundowy. I chwała jej za to! Zarówno jedna, jaki druga sieć wyraźnie pozytywnie odznaczyła się (w swoim czasie) w historii polskiego rynku telekomunikacyjnego.
    Przecież mamy wybór. Każdy może sobie w spokoju wybrać najodpowiedniejszą dla siebie sieć.

    Dajcie sobie na luz! ;-)

  • 0

    70. ~Dawid  2016-06-26 06:59:31  host: user-46-113-210-66.play-internet.pl

    Aż żal dupę ściska po przeczytaniu tych komenarzy.

  • -3

    71. ~  2016-06-26 09:10:46  host: n27-02-05.opera-mini.net

    jest takie powiedzenie ze lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.
    Analogicznie jest z Play tzn. Lepiej za coś u innych zapłacić niż męczyć się w Play za darmo.
    Play nie jest dla powaznych ludzi, dla malolatow i osob nie ceniacych swojego czasu

  • 1

    72.  2016-06-26 13:32:38

    Nie przesadzajcie, jestem w Play kilka lat. Kto umie negocjować ten ma konkretne stawki : 19,50 co miesiąc umowa na czas nieokreślony w ofercie : nielimitowane rozmowy do wszystkich w tym stacjonarne , nielimitowane smsy, nielimitowane mmsy, i chyba 300 lub 500 mb co miesiąc.... oferta dla przedłużających..... można ? można i jak nie kochać play ?

  • -2

    73. ~bolo  2016-06-26 15:39:58  host: ns511868.ip-167-114-118.net

    oferta dla przedłużających może i dobra, ale... problemy z jakością to nie jest wymysł kilku "nawiedzonych", to fakt. O ile jeszcze z kilka miesięcy temu śmigało to wszystko pięknie, to w chwili obecnej niestety nie sposób nacieszyć się zasięgiem macierzystym, z którego wbrew mojej woli jestem zrzucany do roamingu (który jeżeli chodzi o rozmowy głosowe działa gorzej niż tragicznie), mimo że jestem w zasięgu optycznym kilku BTS-ów PLAY-a.

  • -2

    74. ~  2016-06-26 15:45:56  host: public-gprs681592.centertel.pl

    @73 Zamień ultra qupę flej na normalną sieć i będziesz miał zasięg faktyczny a nie teoretyczny.

  • 0

    75.  2016-06-26 17:41:45

    Jak zamienią Tidal na coś porządnego, to będzie to dobra wiadomość. Mam Tidala za darmo, ale nie używam. Wolę płacić za Deezera.

  • 0

    76. ~  2016-06-26 22:05:35  host: n12-04-04.opera-mini.net

    i uważasz to za dobrą ofertę powiązać się abonamentem? to w przepis można mieć podobne a nawet lepsze stawki i bez umowy terminowej. Jakosc połączeń tragedia i net też wolny

  • 0

    77.  2016-06-27 10:12:50

    jako użytkownika playa stwierdzam z smutkiem, że systematycznie ta sieć schodzi na przysłowiowe psy.
    Jakość rozmów na sieci macierzystej - dramat, internet mobilny - dramat, oferta - coraz gorsza, ilość żenujących celebrytów w reklamach dawno osiągnęła żenującą masę krytyczną! Nosz k*** nawet Adamczyk i Modest Amaro? Tylko Lewnadowskiego brakuje (a sorry, ten się szmaci w tmobile). no i jeszcze reklama z tandetną Margaret zachęcająca do rejestracji numeru która jest raczej jej teledyskiem. Po h*** się pytam play marnuje tyle kasy na to skoro powinni polepszać ofertę?
    1 sierpnia jak t-mobile odpali abo z no limit za 10zł (wiązane z ofertą T-Mobile Usługi Bankowe) to będzie dopiero czad!

  • 0

    78.  2016-07-02 23:06:37

    @77 Gimbaza flej i tak wie swoje, gołodupiec, gimbus i żul najlepsi klienci, jest tanio, dają, jakość dla nich nie ma znaczenia, mają zasięg pół pseudosieci flej i dwóch działających, gdyby nie roaming krajowy to ten glut flej nie istnieje. Takie są fakty i nawet płatni klakierzy playopolis tego nie zmienią.

Dodaj swoją opinię