Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play - zmiany w promocji darmowego LTE w ofertach na kartę

Play - zmiany w promocji darmowego LTE w ofertach na kartę

orson_dzi 5 Listopada 2014 09:06

18 6

Play wprowadził do regulaminów nielimitowanego LTE w ofertach na kartę nowy zapis odnośnie ilości pobranych danych.



Zmiana weszła w życie 22 października i zawiera zapis o możliwości ograniczenia prędkości transferu danych do 2 Mb / 384 kb w sieci 4G po pobraniu 100 GB danych.


Drugą zmianą jest wydłużenie ważności promocji do odwołania. Będzie ona dostępna również w przyszłym roku.


Zmiany dotyczą ofert Red Bull Mobile na Kartę oraz Play Online na Kartę 4G LTE.




Źródło tekstu: blogplay; wł     

Dodaj do:

Tagi: lte | play | play na kartę

w sumie: 54
  • 3

    37. ~bombi  2014-11-05 10:53:52  host: apn-77-112-5-67.dynamic.gprs.plus.pl

    no i bardzo dobra wiadomość . mam Red Bull Mobile gdzie waznośc konta za 50zl wynosi 150 dni :D predkość w okolicach 40mb/s

  • 5

    38. ~  2014-11-05 10:56:52  host: gsd102.internetdsl.tpnet.pl

    Gdzie są teraz ci szczekacze co wieścili na 100% LTE w RBM tylko do końca 2014 roku? Halaalooo...!

  • 0

    39. ~noooii  2014-11-05 11:43:53  host: google-proxy-66-249-81-220.google.com

    Tychy nadal traktowane jak zadu.... .

  • 2

    40.  2014-11-05 11:50:35

    Play ma super plan. Mało klientów ma sprzęt LTE i hula tam pewnie wiatr. Najwięksi pobieracze i tak przejdą do LTE dzięki czemu w 3G się rozluźni. Czytam Blogplay ale nie widziałem tam informacji że przedłużą promocje. Poprzednie regulaminy też były "do odwołania". Ja chętnie skorzystam jak najdłużej się da. Polecam RBM, 50 zł. na 100 dni a cała kasa z doładowania na wszystkie usługi np. SMS Premium.

  • 1

    41. ~klimass  2014-11-05 11:53:39  host: 217-67-201-162.itsa.net.pl

    Pozytywna zmiana jak dla mnie - promocja z darmowym internetem LTE po doladowaniu za 30zl miesiecznie (ktore to 30zl mozna sobie wykorzystac na co sie chce) nie ma sobie rownych na rynku. A czy 200GB czy 100GB - i tak malo kto tyle zuzyje. Najwaznieszy w tej ofercie jest brak jakiejkolwiek lojalki, a to wazne bo wwalic sie na 12 czy 24 miesiace w jakis internet mobilny to srednia opcja...

  • -4

    42. ~klimass  2014-11-05 12:00:25  host: 217-67-201-162.itsa.net.pl

    Hmm a czy ta informacja dotyczy tez RBM czy tylko Play? Bo na stronie RBM nadal jest zapis do konca 2014r...

  • -2

    43.  2014-11-05 12:01:11

    "Drugą zmianą jest wydłużenie ważności promocji do odwołania. Będzie ona dostępna również w przyszłym roku. " Od kiedy zmiana na "do odwołania" jest wydłużeniem? Do odwołania oznacza, że mogę ją odwołać własnie w tej sekundzie.

  • 2

    44.  2014-11-05 12:10:43

    Znalazłem informację na "www. blogplay . eu" a szukałem na "www. blogplay .pl". Rozumiem że informacja o przedłużeniu promocji potwierdzona w Play ? Gdyby ktoś mógł to sprawdzić ;)

  • 4

    45. ~  2014-11-05 12:14:10  host: 212.109.132.194

    niektórzy tutaj zakładają, że Play (czy RBM) będzie ciął transfer zaraz po 100GB. tak jak nie nakładał lejka po 200GB tak i teraz nie będzie. póki co nie ma jeszcze informacji, żeby tak robił po zmianie regulaminu. i tak dają więcej niż Plus w abonamencie i do tego o wiele większy lejek o ile go nałożą. w każdym momencie można zrezygnować z tego internetu, a kasę można wykorzystać jak się chce.

  • 2

    46. ~XX  2014-11-05 13:07:32  host: user-94-254-145-77.play-internet.pl

    ~44. masz informacje w regulaminach na www rbm i playa, sprawdz sobie :)

  • 5

    47. ~  2014-11-05 14:30:24  host: 212.109.132.194

    @29
    http://tlp.is/4gu
    poczytaj sobie i zauważ, że każdy kto twierdzi, że mu założyli lejek ma konto założone od dawna, a nie np. od 2 dni, a po drugie większość informacji jest potwierdzona w różny sposób, np. screenem z konta na stronie plusa, nagraniem działania internetu, nagraniem rozmowy z konsultantem czy zdjęciem odpowiedzi od UKE czy UOKiK. poszukaj też na YT
    http://tlp.is/4gv a tutaj masz stronę, na której wypowiadają się zwykli ludzie mający konta od bardzo długiego czasu i ich konta są normalnie prowadzone i nie są one "martwe". więc następnym razem doinformuj się, a nie wszędzie bluzgasz o "20 lamusach co nie umieją czytać umów i jedno CallCenter Play któremu koordynator pozwolił biegać po internecie. " ale pewnie i tak napiszesz, że na wykopie też oszukują, a na facebooku to już zwłaszcza, a prezes Zygmunt nie mógłby tego robić, bo przecież to filantrop i ma najlepszą sieć, a reszta to złodzieje itp. itd.

  • 1

    48. ~LTE  2014-11-05 14:51:30  host: public-gprs517482.centertel.pl

    Nie wiem czy wiecie, ale za 5 zł miesięcznie można przeglądać strony WWW bez limitu w 3G i LTE.

  • 0

    49. ~h  2014-11-05 16:36:09  host: dynamic-87-204-98-211.rt1.pogodna.net

    jakie najtaniej kupic startery plusa i playa by bez doladowywania ich sprawdzic czy jestem w zasiegu LTE?

  • -3

    50.  2014-11-05 17:33:54

    @ 38. ~ 2014-11-05 10:56:52 host: gsd102.internetdsl.tpnet.pl

    Ale trzeba być totalnym ignorantem, żeby nie widzieć faktów.

    Wejdź na stronę Redbulla: http://tlp.is/4gw
    I tam masz fragment, który cytuję poniżej:

    "Poczuj różnicę! Przez 30 dni możesz bezpłatnie korzystać z szybkiego internetu LTE w Red Bull MOBILE. Po upływie 30 dni usługę możesz włączyć ponownie, korzystając z kodu. Promocja jest ważna do końca 2014 roku i dotyczy korzystania z technologii LTE tylko w zasięgu własnej sieci Play."

    W tym wypadku operator ma problem z aktualizacją informacji na swojej stronie, ale jako maniak sieci Play masz klapki na oczach i widzisz tylko to co chcesz widzieć, dlatego też nigdy nie będziesz obiektywny, więc łaskawie daruj sobie ten żenujący komentarz.

  • 0

    51. ~lte  2014-11-05 17:34:36  host: ip-93-154-195-69.free.aero2.net.pl

    czemu te dingdongi lte są takie drogie kawałek badziewia bez wifi od łałeja 200zł prawie a te z fifirifi wołają w sklepach po 500zł poszaleli czy co? większość ludzi ma jeszcze zwykłe dongle 3G czy 4G najwyżej - nie ma jak tego LTE sprawdzić.....

  • 2

    52.  2014-11-05 17:55:07

    @51 350 zł sprzęt na lata, obsługuje LTE 800 Mhz http://tlp.is/4gy

  • -1

    53. ~lte  2014-11-05 18:08:09  host: ip-93-154-157-125.free.aero2.net.pl