Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: zmiany w Formule Rodzina

Play: zmiany w Formule Rodzina

orson_dzi 20 Maja 2015 16:00

4 15

Rzecznik Play Marcin Gruszka zapowiedział zmiany w planach taryfowych Formuła Rodzina, które będą miały miejsce już w czerwcu.






Lista zmian zapowiedzianych przez rzecznika Play prezentuje się następująco:
  • 30 dni darmowego roamingu w Formule Rodzina 154,99,
  • każda osoba, która samodzielnie przystąpi do oferty Formuła Rodzina, bez względu na taryfę, będzie mogła z niej korzystać przez 8 miesięcy za darmo, co da jej czas na zebranie całej Rodziny,
  • zmiana ilości miesięcy z darmowym abonamentem dla członków rodziny, w opcji najtańszej Formuła Rodzina 74,99 będą to dwa miesiące, w opcji średniej Formuła Rodzina 114,99 cztery miesiące, w najwyższej sześć miesięcy,
  • nielimitowany Internet przez 6 miesięcy, a następnie pakiet 5 GB w najtańszym abonamencie i 15 GB w średnim wariancie, w najdroższym abonamencie nielimitowany Internet przez cały okres trwania umowy.


Konkretna data wprowadzenia zmian nie jest jeszcze znana, ale ma to nastąpić za mniej więcej trzy tygodnie.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: formuła rodzina | play

w sumie: 31
  • 0

    12.  2015-05-20 18:53:48

    9. Wiksa11: Ty zdrajco!!!111 ;)
    Ja właśnie mam na starych warunkach i widzę, że tych umów już nie przedłużę.
    A "funboje" niezawodni są - 100% skuteczności. Niczym snajperzy wyławiają niedobre opinie. :D

  • -1

    13. ~Spajro  2015-05-20 18:59:27  host: 81.219.84.18

    @9 Witam kolegę współpracownika Play ;)

    Mi też to tak się srednio podoba ze pakiety schodza na mniejsze, ale akurat ja sprzedażą ofert rodzinnych się nie zajmuję. Także problem mnie raczej nie dotyczy ;) Patrzę na to z perspektywy klienta.

  • 0

    14. ~  2015-05-20 19:35:32  host: n05-10-06.opera-mini.net

    kolejna zmiana na gorsze. Wahalem sie ostatnio ale teraz juz jestem zdecydowany na smartdom lub nju. W playu jest coraz drozej

  • 0

    15. ~Zadowolony klient T-mobile  2015-05-20 19:36:00  host: 178.182.13.64.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    A w play jak widzę, nadal te same oferty z drobną modyfikacją.

  • 0

    16.  2015-05-20 19:55:29

    @14, ze smartdomem też nie poszalejesz, lepiej nju wybierz do rozmów a do internetu RBM i to najlepiej przenieś numer to będziesz miał za 10zł/msc prawdziwy nielimitowany net, nie to co w plusie "pseudo coś". W sumie zapłacisz 49zł za nju + 10 za net = 60zł. Takiej oferty nigdzie nie uzbierasz.

  • 0

    17.  2015-05-20 19:56:41

    Z tym nju to założyłem że masz 2 numery, jak 1 to o 9 zł jeszcze taniej.

  • 0

    18. ~  2015-05-20 20:42:46  host: n06-10-02.opera-mini.net

    16, a do kiedy bedzie no linit lte w rbm? Mozesz zagwarantowac chociaz pol roku? Dlatego takie oferty mnie nie interesuja. Korzystam z netu Plusa i jestem zadowolony, tak jak mam w umowie zapisane to tak mam w praktyce. Nie sciagam TB zebym bal sie o lejki. Mam FTTH w domu a po mobilny jest jak sama nazwa wskazuje dkiedy przebywam poza domem. Pomysle jeszcze na co sie zdecyduje

  • 0

    19. ~  2015-05-20 21:22:09  host: 89-77-133-251.dynamic.chello.pl

    @14 - ale wiesz, że ta zmiana dopiero nastąpi za jakiś czas? Jeszcze możesz kupić.

  • 2

    20. ~mm  2015-05-20 21:32:30  host: user-94-254-145-25.play-internet.pl

    Jak ktoś nie potrzebuje dużo danych i ma parzystą rodzinę to lepiej wypada Nju. Zwłaszcza, że w najniższej play rodzinie nie ma stacjonarnych...

  • -3

    21. ~john doe  2015-05-20 21:41:17  host: apn-31-2-59-121.dynamic.gprs.plus.pl

    Play-najgorsza sieć w Polsce.

  • -3

    22. ~Caĺm7  2015-05-20 21:45:45  host: n09-08-07.opera-mini.net

    plej to prowizorka.

  • -3

    23. ~  2015-05-20 21:48:46  host: n29-04-01.opera-mini.net

    plej to dno.Zawiodlem sie na nich

  • -3

    24. ~otot  2015-05-20 21:57:23  host: 82.113.74.132

    Play upada

  • -2

    25. ~Caĺm7  2015-05-20 22:12:07  host: n09-08-07.opera-mini.net

    plej - jedyna z czterech sieci o najgorszym zasięgu w PL.

  • -1

    26. ~  2015-05-20 22:48:28  host: agog213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    # 17 (mikkel), a co to za oferta za 10 zł nielimitowanego netu? Fantazja Ciebie poniosła?

  • -1

    27. ~  2015-05-21 06:43:15  host: n29-04-01.opera-mini.net

    26, w starej taryfie RBM mozesz co miesuac za darmobwlaczac pakiet darmowego LTE. Warunek to utrzymanie waznisci konta czyli 50zl na 150dni i stan konta nie moze byc nizszy w chwili aktywacji pakietu nizszy niz 30zl. Oferta fajna ale nie wiadomo kiedy odwolaja bo w inntch taryfach juz wycofali promocje. piza tym u mnie Lte play juz nie wyrabia. Zasieg jest ale malo nadajnikow i predkosci nawet 0,5 Mbps nie osiagaja.

  • -1

    30. ~  2015-05-21 07:32:14  host: n06-06-07.opera-mini.net

    # 27, dzięki za odpowiedź. Natomiast wpis #16 (mikkel), jest typowy dla bezmyślnego playowego funboya! Dlaczego? 1) Jest to tylko promocja i nie jest to regularna oferta. 2) Zasięg neta jest ograniczony do technologii LTE, więc trudno mówić o prawdziwym mobilnym necie. 3) Stare startery RBM umożliwiające skorzystanie z tej promocji są niedostępne w punktach sprzedaży (być może jeszcze po zawyżonej cenie na Allegro).

  • 1

    31.  2015-05-21 07:57:45

    @30 stary starter otrzymałem za FREE w salonie playa przy przenoszeniu numeru. Jest z tym zachodu ale czasem lepsze to niż pseudo nolimit lte. Jeśli komuś wystarcza 15GB to taryfę z 20GB ma jak znalazł, ale jeśli ktoś już ogląda np. filmy online albo trochę więcej ściąga i potrzebuje conajmniej 30GB, nie piszę tu o takich co zużywają 300GB, to już ma pod górkę.

  • -1

    32. ~  2015-05-21 08:38:55  host: n06-06-07.opera-mini.net

    @31, przenoszenie numeru do RBM to droga przez mękę. Nielicznym udaje sie to sprawnie załatwić ale większość ma problemy o czym napisano setki komentarzy na forach i portalach typu FB. Salony Play nie chcą przenosić chętnie do RBM albo jest problem ze starterami. Nie wiadomo co jest prawdą. Tak czy inaczej no limit LTE w RBM nie jest ofertą regularną tylko promocją, którą wycofali z większości taryf więc jej przyszłość w RBM też stoi pod znakiem zapytania.
    Do tego dochodzi zasięg macierzysty LTE Play, który dla mnie jest słaby. W domu to przeważnie w miastach ludzie mają kablówki albo inne stałe łącze więc po co zapychać sieć skoro można mieć wygodniej.
    Na internet mobilny RBM z LTE nie nadaje się.

  • -1

    33. ~Spajro  2015-05-21 10:52:32  host: 81.219.84.18

    @32 przez CC nie ma mozliwosci bezposredniego przeniesienia numeru z Play do RBM ani w 2 strone.

Dodaj swoją opinię