Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play - zmiany w Formule Komfort Unlimited dla firm

Play - zmiany w Formule Komfort Unlimited dla firm

orson_dzi 11 Września 2015 10:23

2 4

Po planach indywidualnych przyszła pora na zmiany w planach biznesowych. Play zwiększa pakiety danych w Formułach Komfort Unlimited dla firm.



Obecny kształt oferty prezentuje się następująco:




Taryfa Formuła Komfort dla firm Unlimited Formuła Komfort Smartfon dla firm Unlimited
Abonament bez telefonu 1-3 kart SIM w grupie (24m) 0 zł przez 2 miesiące, później 59,99 zł 0 zł przez 4 miesiące, później 99,99 zł 0 zł przez 6 miesięcy, później 129,99 zł
Dodatkowa karta SIM 19,99 zł za każdą dodatkową kartę SIM
minuty i SMS do Play Nielimitowane
minuty do innych sieci Nielimitowane
SMS/MMS 0,19 zł Nielimitowane
minuty na stacjonarne 0,24 zł Nielimitowane
Internet Nielimitowane przez 6 miesięcy Nielimitowane GB
10 GB 30 GB
nielimitowane minuty w roamingu - 30 dni na całą umowę; nielimitowane minuty/SMS/MMS/500 MB
Rozmowy międzynarodowe w UE - 1500 minut na całą umowę


Źródło tekstu: Play     

w sumie: 54
  • 1

    36. ~  2015-09-13 05:13:39  host: user-94-254-133-188.play-internet.pl

    34, czułem ze napisze w ten sposób. Moze Ty nie używasz mmsow ale nie pisz, ze to przeżytek i ze nikt nie używa. Jezeli nikt nie używa, to co za problem dać to w ofercie? Przeciez nie bedzie ta usługa kosztów pi ich stronie generować.
    Zatem nie można pisac, ze to jest pelny ni limit. Koniec kropka.
    Pelny no limit ma nju, heyah, RBM ale nie Virgin. Po drugie to hamuj z tymi określeniami osób korzystających z ofert w4, bo nie do każdego różnica 10zl na abonamencie stanowi kwotę dla której będą gotowi zmieniać operatora. Sam obecnie nie mam na każdym numerze najtańszej oferty i jestem tego świadomy ale Virgin z racji niekompletnej oferty nie wybiorę, nju na firmę nie można wziąć i zostaje jedynie heyah. Najlepsza jest oferta nju, z numerem dodatkowym i bonusami za staż deklasuje konkurencje.

  • 0

    37. ~  2015-09-13 07:51:15  host: n24-02-11.opera-mini.net

    34). przecież nju nie jest dla firm! po kiego nju w to mieszasz?!

  • 1

    38. ~  2015-09-13 07:59:13  host: n25-04-06.opera-mini.net

    dziwne wlasnie jest to, ze dzisiaj oferty dla indywidualnych np nju są lepsze niz dla firm. nawet oferty na karte sa lepsze niz niektore firmowki. Kiedys bylo odwrotnie, oferty firmowe bylu najatrakcyjniejsze.
    nju teoretycznie mozna wziąc na firme jak np w nazwie firmy jest nazwisko np. Jan Kowalski Biuro Napraw.

  • 1

    39. ~  2015-09-13 08:01:53  host: n25-04-06.opera-mini.net

    @zdzichu, na tej zasadzie ktos powie, ze sms, mmsy, stacjonarki są przezytkiem i nikt tego nie używa wiec wystarczy sam no limit na komorki, ktory w lajt mobile jest za 18zl wiec virgin jest drogi.

  • 0

    40.  2015-09-13 08:49:08

    @22 Hmmm
    Mają ofertę niestandardową, którą można zakupić u doradców biznesowych ( nie ma tego w salonie ) - dokładnie tak jak napisałem 5 kart sim 100 netto + 30 GB neta 15 netto. Dodatkowo spory rabat można dostać.

  • 0

    41. ~ok, dzięki za info...  2015-09-13 09:36:43  host: ip-37-248-254-251.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    to zapytam więc u doradcy, a w tej ofercie biznesowej jest tez opcja nie limitowanego LTE

  • 0

    42.  2015-09-13 11:04:15

    @41 zapytaj doradcy, wystarczy zadzwonić do Orange i poprosić o kontakt z doradcą i ktoś się zgłosi. Można też na stronie Orange.pl zostawić telefon i też oddzwonią. Przyjeżdża w dogodnym terminie. Mam znajomego co tak pracuje i znam tą ofertę. Uważam, że jest to najtańsze rozwiązanie dla firm w tej chwili na rynku.

  • 0

    43. ~Dobrze,  2015-09-13 11:21:16  host: user-94-254-145-246.play-internet.pl

    tak zrobię, martwi mnie tylko SIM z wymuszonym PIN :/ w kartach orange, analizujac oferty dla indywidualnych, wyjdzie podobnie za 5 SIM-ow + 1 do netu tylko; 79,99 + 10+10+10 ( w tym 2x 5 GB = 20GB i stacjonarne = 109,99 brutto za 3 SIMY + 2x 15 zł za dwa kolejne = 140 zł brutto = 113 netto ale mamy dodatkową kartę do netu - tyle ze płacimy więcej za wszystkie aktywacje... , jakbyś się dowiedział cos wczesniej to daj proszę znać :) marektw(at)poczta.fm

  • 0

    44.  2015-09-13 11:36:07

    @43 Dam Twojego maila koledze ( doradcy ), albo się dogadacie mailowo, telefonicznie albo da namiar na kogoś z Twojej okolicy tak, żeby ktoś do Ciebie przyjechał i przedstawił ofertę.

  • 0

    45. ~  2015-09-13 11:38:56  host: 89-65-159-68.dynamic.chello.pl

    @44, te 30GB jest do podziału na te 5simow czy na dedykowanej karcie do netu? Mógłbyś przedstawić przykładowy rabat albo podpytać kolegi i na forum napisać. Na forum praktycznie nie ma informacji o ofertach biznesowych.

  • 0

    46. ~ok, dzięki  2015-09-13 11:41:54  host: ip-37-248-254-251.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    to będe czekał na info na email. Zapomniałem dodać ze w tej ogólnej taryfie za 79,99 i moich podliczeniach mamy jeszcze do podziału 100 GB w LTE

  • 0

    47.  2015-09-13 11:43:40

    30 GB na konto, na zasadzie kto pierwszy ten lepszy ( do podziału na 5 sim ) Średnio wychodzi po 6 GB na sim więc sporo. Rabat 9 miesięcy za 0 zł od samej usługi głosowej czyli 900 zł. ( te 15 zł nie jest brane pod uwagę przy wyliczeniu rabatu ). Oferta bez telefonu.

  • 0

    48.  2015-09-13 11:46:27

    @42 Czyli oferta dla firm nadal jest najlepsza, tylko operatorzy oferują je przez doradców, by płotki (w tym Janusze biznesu) siedziały na indywidualnych.

  • 1

    49. ~  2015-09-13 12:33:42  host: n19-04-08.opera-mini.net

    47, powinieneś zacząć na forum pisać, tak jak ktoś wcześniej pisał. Tam zupełnie brakuje kogoś, kto miałby wiedzę odnośnie ofert biznesowych Orange a chętni są.
    48, oferta dla firm to nie tylko dziesiątki czy setki simów ale także pojedyncze sztuki. Nie ma co żartować, że ktoś prowadzi mały biznes, bo to w naszym kraju wymaga sporego talentu żeby uczciwie się rozliczać i zarabiać przy wszechobecnym opodatkowaniu.

  • 0

    50. ~zdzich  2015-09-13 18:18:28  host: pc10-161.btk.net.pl

    a róbta co chceta, ja z 'play dla firm' spieprzam, zresztą żona też, bo ta firma nie jest w stanie zaproponować nic co choćby zbliżyłoby się ofertą do konkurencji

  • 0

    51.  2015-09-13 18:40:55

    @43 teraz zauważyłem, że ten adres mailowy jest nieprawidłowy....
    @49 poproszę o sprecyzowanie tych ofert i wtedy założę taki temat na forum. Na ten moment mam bardziej poglądową wiedzę w tym temacie. Wiem też, że w przypadku bodajże >12 sim Orange daje ofertę bez telefonu, no limit full ( kom, stacjonarka, sms, mms ) za 14,50 netto plus rabat 6 miechów za free. Ogólnie to polecam wszystkim co mają firmy kontaktować się z doradcami. O wiele,wiele lepsze warunki niż w salonach i tyczy się to wszystkich 4 sieci.

  • 0

    52. ~@51 KrzysiuJarzyna  2015-09-13 19:04:53  host: user-94-254-145-246.play-internet.pl

    Oczywiscie jest prawidłowy tylko musisz zamienic at na @ - napisałem tak aby boty spamowe nie wykryły adresu :)

  • 0

    53.  2015-09-13 19:22:54

    @51 o widzisz to ja jednak jestem laik :) i nie znam takich "myków" :) w takim razie jutro w dzień roboczy powinieneś dostać informacje od kolegi. pzdr

  • 0

    54. ~Kuby  2015-09-14 13:47:27  host: public-gprs352284.centertel.pl

    Bez dwóch zdań Play w ofercie dla firm nie ma żadnej ciekawej oferty, a jakość usług pozostawia wiele do życzenie. Bye bye Play

  • 0