Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Zmiany w Formułach Komfort

Play: Zmiany w Formułach Komfort

orson_dzi 15 Lipca 2014 13:01

5 12

Sieć Play postanowiła zmodyfikować Formułę Komfort. Klienci dostaną znacznie większe pakiety danych, nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci. Teraz oferta jest skierowana do firm posiadających od 3 kart SIM.



Zmiany obowiązują od 15 lipca. Do oferty można dokupić router WiFi w cenie od 1 zł i opłatą miesięczną 10 zł (12,30 zł z VAT). Poza podstawowymi 3 kartami SIM, można dokupić dodatkowe karty SIM (maksymalnie 26 dodatkowych). Abonament za każdą dodatkową kartę wynosi w pierwszych 6 miesiącach wynosi 0 zł, a po tym okresie tylko 19,99 zł (24,59 zł z VAT). Telefony w ramach oferty dostępne są za dodatkowa opłatą miesięczną wynosząca od 20 zł.




Umowa na 24 miesiące Formuła Komfort 4.0 Formuła Komfort 4.0+ Formuła Komfort Europa
Abonament bez telefonu za 3 karty SIM (24 miesiące) 59,99 zł (73,79 zł z VAT) 99,99 zł (122,99 zł z VAT) 124,99 zł (153,74 zł z VAT)
Abonament bez telefonu za 3 karty SIM z routerem Wi-FI (24 miesiące) 69,99 zł (86,09 zł z VAT) 109,99 zł (135,29 zł z VAT) 134,99 zł (166,04 zł z VAT)
Każda dodatkowa karta SIM powyżej 3 19,99 zł (24,59 zł z VAT) 19,99 zł (24,59 zł z VAT) 19,99 zł (24,59 zł z VAT)
rabat na abonament 0 zł przez 6 miesięcy
abonament z telefonem Dodatkowo od 20 zł miesięcznie
minuty do Play i innych sieci komórkowych nielimitowane
SMS/MMS 0,19 zł (0,23 zł z VAT) nielimitowane
połączenia na stacjonarne 0,24 zł/min (0,30 zł z VAT) nielimitowane
odbieranie połączęń w Unii Europejskiej 0,20 zł/min (0,25 zł z VAT) 2000 minut na całą umowę (potem 0,20 zł/min (0,25zł z VAT))
pakiet danych dzielony na wszystkie karty SIM 10 GB 30 GB 30 GB


Jak oceniasz nową ofertę Play Formuła Komfort?

Bardzo atrakcyjna
29.31%
Atrakcyjna
10.78%
Nie wyróżnia się
8.19%
Mało atrakcyjna
18.53%
Bardzo mało atrakcyjna
25.00%
Nie mam zdania
8.19%

Wszystkich głosujących: 232




Zobacz: Regulamin oferty promocyjnej Formuła Komfort 4.0 dla Firm II
Zobacz: Regulamin oferty promocyjnej Formuła Komfort 4.0+ dla Firm II
Zobacz: Regulamin oferty promocyjnej Formuła Komfort Europa dla Firm II
Zobacz: Regulamin oferty promocyjnej karty SIM Formuła Komfort dla Firm II

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: formuła komfort dla firm | play

w sumie: 25
  • 0

    6.  2014-07-15 13:41:30

    ad. 1 - nieee... 10 zł brutto w abonamencie mam za Muzodajnię, więc nie 25 zł a tylko 15 zł ;-)

  • -3

    7.  2014-07-15 13:42:03

    Ale ponieważ 15 zł mam rabatu od Plus Banku... Nie przenoszę ;-)

  • 3

    8. ~@wlo  2014-07-15 13:44:07  host: 89-77-28-62.dynamic.chello.pl

    ofertę to może położyć brak lejka jak w Twoim wychwalanym pod niebiosa plusie:P

  • -1

    9.  2014-07-15 13:50:18

    8. - nie wiem o czym mówisz? Ja wszystkie pakiety internetowe mam w wersji non stop - tym jak to mówisz lejkiem ;-) Możesz powiedzieć dokładniej co masz na myśli?

  • -1

    10.  2014-07-15 13:52:22

    PLusa nie wychwalam, bo nie mam w tym interesu. Nie płącą mi za to, nie jestem udziałowcem ;-) Korzystam bo jestem zadowolony z usług i ceny. Po prostu. Że o tym mówię? No na pewno nie jest to wychwalanie. Bo nikomu nie polecam - każdy ma swoje preferencje - zawsze to powtarzam. Mówię o mnie co najwyżej, dlaczego mi się opłaca. Chcesz skorzystać z takiej "podpowiedzi"? Korzystaj - nie patentuję tego ;-)

  • 3

    12. ~Błąd  2014-07-15 14:04:12  host: acud195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Błąd jest ---> przy Formuła Komfort 4.0+ stacjonarne też BEZ LIMITU.

  • 0

    13. ~stz  2014-07-15 14:07:19  host: user-94-254-135-45.play-internet.pl

    Kiedy Play zmieni pakiety internetowe oraz pakiety minutowe w roamingu UE? Na moim play24 jest bez zmian. Od 1 lipca minęły dwa tygodnie.

  • 2

    14. ~@wlo  2014-07-15 14:38:16  host: 89-77-28-62.dynamic.chello.pl

    Ja osobiście jestem zadowolony z playa i TM, mam też klucz za granicę i nie sram z tego powodu żarem pod każdą informacją:) gdzie nie spojrzeć, czy to w forum, czy w wiadomościach, pojawiasz się i zachwalasz ofertę plusa, z przekory nie skorzystam, bo już boję się zajrzeć do lodówki. A jeszcze znajoma ma w plusie abo - właśnie ofertę gdzie dane ma bez lejka, a dane, po wyczerpaniu pakietu, żrą kasę jak oszalałe (dosłownie to nabijają rachunek). Sugerowałem żeby zmieniła taryfę, ale powiedziała, no more - za dwa miechy do statystyk plusowi ubędzie jeszcze jedna simka.
    BTW, ciekawe dlaczego w statystykach kwartalnych plus jest najczęściej porzucaną siecią? pewnie z tych luksusów w głowach się użyszkodnikom poprzewracało.

  • -1

    15. ~  2014-07-15 15:03:17  host: 46.77.124.232

    Wkurza mnie dzielenie na abonamenty dla firm i abonamenty dla motłochu. Czy motłoch płaci gorszymi pieniędzmi?

  • -1

    16. ~wiek  2014-07-15 15:05:06  host: google-proxy-66-249-81-103.google.com

    Jeśli wykorzystamy pakiet danych to internet zwalnia to oczywiste, tylko że jest tak wolny ,że nawet nie można uruchomić apl play24 by kupić pakiet danych, słowem masakra.

  • 1

    17. ~frycc  2014-07-15 15:44:13  host: user-31-174-143-35.play-internet.pl

    Zmiany również w Formule 4.0 Rodzina i to większe niż w jej odpowiedniku dla firm.

  • 1

    19.  2014-07-15 16:25:32

    a ja wciąż swoje: najlepszy dla rodziny jest MiniMax, i dla tych co dużo gadają i dla tych co mało, dodatkowo nie ma żadnych zobowiązań oraz nie ma żadnego niebezpieczeństwa, że dzieci wydzwonią za dużo na jakiś ekstra płatny numer (te wszystkie blokady można bardzo łatwo wyłączyć) czy za granicę

  • 1

    21.  2014-07-15 16:56:45

    w przypadku komfort 4.0+ to koszt 123 zł ale pól roku gratis. Czyli dzieląc to na 3 karty, realny koszt miesięczny to niecałe 31 zł BRUTTO... Za no limit na komórki i stacjonarne, sms/mms i duzy pakiet danych ;) super oferta.

  • 0

    23. ~tkubon  2014-07-15 18:57:59  host: 37.31.104.11.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Mi brakuje jeszcze jakieś dobrej oferty międzynarodowej w Play, tak aby można za jakąś dopłatą dzwonić z takiej taryfy do UE za jakieś rozsądne stawki. Póki co jedynie Orange, T coś ciekawego proponują w tym kierunku, nawet Plus ma coś takiego jak Wybrany kierunek międzynarodowy

  • 0

    24.  2014-07-16 08:39:15

    14 - możesz mi powiedzieć co to za taryfa jest?

  • 0

    25.  2014-07-16 09:16:57

    A! Jeśli tyle (ile?) płaci, to może taniej by było za jakieś 7, 9, 15 czy nawet 25 zł pakiet odpowiednio: 300 MB, 500 MB, 1GB, 3 GB w wersji non stop (z tym tzw. lejkiem do 32 kilobitów na sekundę) kupić?

  • 0

    26. ~  2014-07-16 15:53:16  host: 89-77-28-62.dynamic.chello.pl

    nie pamiętam dokładnej nazwy taryfy, ale musi mieć ponad 1,5 roku (skoro mówi, że za ok. dwa miesiące zmienia op).
    To taryfa z telefonem, głównie do rozmów, bodajże nawet bez wliczonych w cenę sms, ileś set minut za ok 40-50zł i jakiś mikry pakiet, bez no limits (lejka).
    Wcześniej jej wystarczało, bo korzystała z WiFi w domu, a po za domem ten pakiecik był ok (tak, nie wiem na 100% czy był w ofercie, czy dodatkowo dokupowany oddzielnie), w każdym razie brak lejka spowodował, że rachunek zamiast kilkudziesięciu zł przyszedł na kilkaset, a danych nie pobrała dużo (kilkaset MB ponad pakiet).
    Oczywiście, błąd użyszkodniczki, bo mogła kupić większy pakiet, nie używać danych etc, ale to przez brak lejka właśnie nabił się spory rachunek. W dodatku przy takim profilu użycia w jej przypadku idealny byłby VM albo ewentualnie MiniMax i to będę jej polecał do rozważenia, wcześniej 'telefon za złotówkę' przyćmił rozum.

  • -1

    27.  2014-07-16 16:45:39

    No jeśli miała jakiś pakiet w abonamencie (nie pamiętam takiej oferty, chociaż dla firm chyba było coś 100 MB bez opcji NS - obowiązkowo) i nie dokupiła dodatkowo, przy niewielkiej transmisji kilkaset megabajtów... Tylko i wyłącznie do siebie może mieć pretensje ;-)

  • 0

    28. ~Twix  2014-07-16 21:12:35  host: dynamic-78-9-5-138.ssp.dialog.net.pl

    Jeśli komuś nie zależy na SMS/MMS i lepsza będzie RBM abonamentowy, jeśli ktoś ma NIP itp. i chce mieć wliczone wiadomości SMS/MMS wybierze te opcje ponieważ z uwzględnieniem promocji 1 numer z 3 wyniesie miesięcznie 30,75 PLN.

  • 0

    29. ~klaus  2014-07-19 14:56:23  host: zawiszy16-gw.cza.warszawa.supermedia.pl

    Według regulaminu i infolinii można mieć maksymalnie 8 kart w tej ofercie - skąd info w artykule o dodatkowych 26 kartach?
    Opłata aktywacyjna za każdą kartę to ponad 30PLN.
    Z niewymienionych plusów, za darmo dostaje się dodatkową kartę tylko do danych.

Dodaj swoją opinię